Skoči na vsebino

Novi Marof 2010


suzuki

Priporočene objave

a kdo nuca prevoz za petek?

najverjetneje grem, pa bom mel en plac

rakek-lj-zagreb-marof

031 738 719

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velik velik.

Glede na to, da nas iz dolenjskega in belokranjskega konca pride še ene 7kom približno. :rolleyes:

Mam pa eno vprašanje in sicer,kako je kaj z elektriko na marofu ( rabim za grelce gum )?

Zanima me če je to tako, kot na grobniku, da je več elektro omaric al se da sosedu za :beer1: pa ti on eno vtičnico posod in tako naprej.

LP Speed

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velik velik.

Glede na to, da nas iz dolenjskega in belokranjskega konca pride še ene 7kom približno. :rolleyes:

Mam pa eno vprašanje in sicer,kako je kaj z elektriko na marofu ( rabim za grelce gum )?

Zanima me če je to tako, kot na grobniku, da je več elektro omaric al se da sosedu za :beer1: pa ti on eno vtičnico posod in tako naprej.

LP Speed

je več omaric..za pir daš pa vseen lahko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom rekel tako, z grelci kot priporočajo. brez grelcev pa je spet odvisno od temperatur zunaj in samega asfalta,

in od tipa dirkališča, teže voznika in motocikla skupaj, načina vožnje ...

Pismo, tole o gumah meni že liči na "jebe lud zbunjenog". No offence, ni letelo direkt na nikogar osebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj za te forumaše, ki jih jaz poznam, pa so nekateri res fejst hitri na Marofu lahko rečem, da se ne bo noben posmehoval. Ajde, sej pade kakšen štos tudi na račun časa, sam je videt, da je zadeva v hecu, da ni mišljeno žaljivo.

ni problem zasmehovanje. Že to, da ti pol pride kr vsak mal pamet solit v stilu - mal gume zamenjat, pa grelce, pa to pa uno, pa tam maš narobe tehniko za ovink, pa to, pa ono, je lahko za koga moteče. ...

Saj veš, da se dežurni pametnjakoviči tam v vsakega vtaknejo s kakšnim nasvetom. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problem zasmehovanje. Že to, da ti pol pride kr vsak mal pamet solit v stilu - mal gume zamenjat, pa grelce, pa to pa uno, pa tam maš narobe tehniko za ovink, pa to, pa ono, je lahko za koga moteče. ...

Saj veš, da se dežurni pametnjakoviči tam v vsakega vtaknejo s kakšnim nasvetom. :-)

Kako pa to veš, če si bil na Marofu samo enkrat, dolgo tega nazaj, pa še takrat samo ene par krogov s supermoto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problem zasmehovanje. Že to, da ti pol pride kr vsak mal pamet solit v stilu - mal gume zamenjat, pa grelce, pa to pa uno, pa tam maš narobe tehniko za ovink, pa to, pa ono, je lahko za koga moteče. ...

Saj veš, da se dežurni pametnjakoviči tam v vsakega vtaknejo s kakšnim nasvetom. :-)

Včasih pa tud kaj pametnega izveš od pametnjakoviča, imaš slabe izkušnje al kaj, daj zaupaj nam, mogoče se tud kak pametni tle najde :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JP ni tudi ostalih krogov vozil nad 1.10 ;)

post-17572-127747634382_thumb.jpg

post-17572-127747659991_thumb.jpg

Če hoče še kdo od tega dneva svojo fotko naj me kontaktira na mail :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JP ni tudi ostalih krogov vozil nad 1.10 ;)

post-17572-127747634382_thumb.jpg

post-17572-127747659991_thumb.jpg

Če hoče še kdo od tega dneva svojo fotko naj me kontaktira na mail :)

Na drugi sliki se še iskri zraven :yea2: Lepe slikce fantje, vam zavidam tole uživanje. Upam, da tudi sam pridem poskusit krivulje marofa, čeprav veliko bolj turistično od vas, pa vseeno uživaško.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na drugi sliki se še iskri zraven :yea2:

To ma Suzuki neke filmske slajdere..za spešl efekte :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa je bil prekrasen dan 19 motorjev, 6 skuterjev, 4 gokardi, 3-je na žalost padci, eden kar hud, pa seveda da ne pozabim prava ekipa, kar se tudi na sliki vidi !!!! :naughty: :naughty:

post-13787-127749549505_thumb.jpg

post-13787-127749552951_thumb.jpg

post-13787-127749554404_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je blo, super ekipa, oba dneva 24 in 25.6..:trance_27_notworthy::yea1::OK:

Fotke pa mal kasneje. Sem tuša potreben.

lp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-15712-127749833284_thumb.jpg

post-15712-127749835287_thumb.jpg

post-15712-127749838678_thumb.jpg

post-15712-12774984234_thumb.jpg

post-15712-127749846081_thumb.jpg

post-15712-127749848569_thumb.jpg

post-15712-127749885949_thumb.jpg

post-15712-127749880173_thumb.jpg

(makaronar od SANJIN-a je bil očitno prehiter za moj objektiv :rolleyes:)

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa je bil prekrasen dan 19 motorjev, 6 skuterjev, 4 gokardi, 3-je na žalost padci, eden kar hud, pa seveda da ne pozabim prava ekipa, kar se tudi na sliki vidi !!!! :naughty: :naughty:

Ja daj napiši še kaj o padcih, no?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja daj napiši še kaj o padcih, no?

Kaj ti čem komentirat, če mi pa moderator briše komentarje, ki so namenjeni tebi, pa čeprav ni bilo nič zlonamerno !!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!