Skoči na vsebino

Novi Marof 2010


suzuki

Priporočene objave

jaz bi šel vsaki teden, samo nimam opreme :( ma kdo kaj za posoditi ( plačam )? Samo hlače, pa škornje

ah če maš "30"€ za pisto (pa še to pravš da bi šol vsak tedn boš pa ja mel 100€ za kšne rabljene hlače)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je res mal (beri: zelo) lovska ja..

Namesto denarja, ki gre za en obisk Marofa (plačilo dirkališča, gume, bencin, prevoz tja in nazaj) si dandanes brez problema nabaviš usnjene hlače s ščitniki. Če si se pripravljen zadovoljit s kakšnim Probikerjem v akciji iz Louisa, potem bi dobil mogoče celo nove!

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je slučajno že kdo preverjal, če je ju3 fraj? Zanima, kako dolgo je pista odprta? Glede na vročino, sem imel v planu, da bi šel popoldne in da bi se recimo tam do enih 8 zvečer vozil. če bi blo možno seveda:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar zdej vprašal, če ima kdo namen iti v soboto t.j. 24.7 dol, pa da ima frej plac v kombiju? Ni problemov če ni iz Ljubljane, lahko se zmenimo, da se nekje na izvozu dobimo.

Če je kašen tak bi najraje videl, da mi pošlje PM, da se zmenimo. Hvala vnaprej :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je slučajno že kdo preverjal, če je ju3 fraj? Zanima, kako dolgo je pista odprta? Glede na vročino, sem imel v planu, da bi šel popoldne in da bi se recimo tam do enih 8 zvečer vozil. če bi blo možno seveda:)

Pista je odprta od 11ih od 19ih. Predlagam ti pa, da pol ure prej pokličeš oskrbnico na 00385919076744, ker večinoma zaradi vročine ni ljudi, in je ni vedno tam, list z njeno številko visi tudi na ograji dirkališča, rabi pa tam 15-20min do steze. Aja, pa če še ne veste, vhod se je prestavil, nova vrata so sedaj po asvaltirani potki na desni strani( proti restavraciji) .

BTW, danes je bilo peklenskih 36 stopinj že v zraku in temu primerno Bacek ni imel nikakršne družbe na stezi. Drugače je pa Supercorsa zakon napram Gp racerkam, ki jih je imel obute zadnjic. Gumo je obrabljalo zelo lepo in čisto nobenega drsenja nikjer, tudi če si bil precej grob z gasom:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar zdej vprašal, če ima kdo namen iti v soboto t.j. 24.7 dol, pa da ima frej plac v kombiju? Ni problemov če ni iz Ljubljane, lahko se zmenimo, da se nekje na izvozu dobimo.

Če je kašen tak bi najraje videl, da mi pošlje PM, da se zmenimo. Hvala vnaprej :blush:

Pardon, v nedeljo če bo šel kdo dol, t.j. 25.7, in ne v soboto....pardon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, res slabo kaže... :(

Jutri gremo 3 je na marof iz Lj. Poglejte mal različnih napovedi po različnih straneh pa boste vidl da le ni tolk slabo za jutri. Prijetnih do 25 stopinj je zelo mamljivih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj si mi pa prestrašu moja 2 kompanjona :kva2:

Ta hrvaška prognoza je zmer največji pesimist od vseh pesimistov tko da je nikol ne upoštevam resno sicer pa 1mm padavin na 3ure kdaj je pa to koga že stopil. Pri 25 stopinjah jst vsaj tolk vode iz sebe švicnem :whistle:

Tuki so pa linki mojih vremenarjev k pravjo da bo kul:)

http://www.pro-vreme...?id=42&slika=36

http://www.meteo-inf...?aGrad=varazdin

http://www.pro-vreme...index.php?id=19

http://www.wetter24....vi-marof/2.html

Tko zdj pa mate mojo skrivnost in nažalost ne bo Marof več prazen ob takih spremenljivih vremenskih razmerah.

LP

Popravljeno . Popravil Petroladdict
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja malenkost ter še "par" (cca 5-7) komadov krene v četrtek 29.7. dopoldan iz MB via Marof.

Ima kdo podobne plane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ico, si si pa izbral najslabši možen dan, ker je napoved ravno za četrtek najslabša. Sobota bo baje lepa... A kdo razmišlja o njej?! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ico, si si pa izbral najslabši možen dan, ker je napoved ravno za četrtek najslabša. Sobota bo baje lepa... A kdo razmišlja o njej?! :whistle:

Ja ne, prestavljamo na ponedeljek ali torek, sicer je vikend zelo mikaven, samo do gužve mi najbolj ni :? ,

sicer pa se bom pustil presenetiti, mogoče pa kaka sobota :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ico, si si pa izbral najslabši možen dan, ker je napoved ravno za četrtek najslabša. Sobota bo baje lepa... A kdo razmišlja o njej?! :whistle:

Če bo vreme... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne, prestavljamo na ponedeljek ali torek, sicer je vikend zelo mikaven, samo do gužve mi najbolj ni :? ,

sicer pa se bom pustil presenetiti, mogoče pa kaka sobota :devil:

Midva z GSX750F sva bila dol v nedeljo. Prijetnih 19 stopinj, pista samo za naju... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi

Glede na to, da sem že prebral, da ST gume niso za na pisto, me zanima a tud za učenje vožnje v ovinek, se pravi tehnike in podobno?

Kaj pa če bi pršu spomlad al pa jesen, ko je asfalt bol mrzu?

Hvala LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!