Skoči na vsebino

Novi Marof 2010


suzuki

Priporočene objave

PS: če bi se kaka fotka našla bi bil zelo vesel če bi jo kdo objavu. Sem pa vozil Suzuki gsxr 750 srad NO:35.

Hvala.

LP Speed

post-15712-127763539753_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil izlet z motorjem na Marof, pa nam je lahko žal ker nismo šli mal dirkat, ker je bila pista prazna, dva motorja in dva supermoto, skratka ne morem verjeti da je bila na nedeljo takšna samota :whistle:

post-13787-127766645394_thumb.jpg

post-13787-127766646468_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil SANJIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne boš navijal,saj maš še pol stopalk,al si začel zdaj šparattrance_25_naughty.gif

Jbga..če še to znucam, nimam kam tac dat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako se pa MM pele po marofu? a si meu lap timer sabo in kej štopou a si se šu sam mal navozt?

slabš kot tuna..da boš bolj vesel :P

laptimer delal samo prvi sešn pol so pa baterije umrle

ah tam..okol 1.14 sm najbrž se vozu.,.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo slučajno v nedeljo vozit pa da ma prosto za en motor, mam pa tud prikolco za dva motorja samo je nimam nikamor priklopit:slap:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo šel kdo 30.06. dol, jst bom šel prvič pa bi mi prišel prav kakšen nasvet.

Sem za več na PM ali GSM (je v mojem profilu)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za več na PM ali GSM (je v mojem profilu)

Lp

logistika:

Moja lokacija je Ljubljana Vič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času me je v levem mezincu uščipnilo in nekaj mi je dejalo, da bi pa v soboto mogoče šel sprehodit dvokolo po Marofu. :)

Pa malo preverjam, kdo ima namen iti dol, pa če mogoče kdo ve, ali je pista slučajno zakupljena... če je mogoče že kdo klical, preden bi sam...

Za tiste, ki me pa poznate, me pa pokličite, da se zorganiziramo... saj veste, prostor na prikolici je... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a moraš poklicat pa se rezervirat ali lahko samo prideš, pa plačaš pa letiš? še zadnji napotki :evilgrin: za soboto :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne , je pa dobro preverit če ni dan zakupljen, kar lahko tudi iz prejšnjih postov razbereš, če se je že kdo informiral tako kot jaz za 1.7.2010 se normalno lahko vozi po 10. uri

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času me je v levem mezincu uščipnilo in nekaj mi je dejalo, da bi pa v soboto mogoče šel sprehodit dvokolo po Marofu. :)

Pa malo preverjam, kdo ima namen iti dol, pa če mogoče kdo ve, ali je pista slučajno zakupljena... če je mogoče že kdo klical, preden bi sam...

Za tiste, ki me pa poznate, me pa pokličite, da se zorganiziramo... saj veste, prostor na prikolici je... ;)

gregs.......si že preveril za v soboto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs.......si že preveril za v soboto?

za v soboto še prosim če štejete 2 zraven... 2 čebelice, prideva okoli 10.30 tja dol? Se da?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

še dodatek k poročilcu iz prejšnjega četrtka, ko je JP postavil nov rekord Marofa 1:09,18: včeraj na Slovakiji sem imel glih malo časa, pa sem poslikal JPjev lap-timer - JP je imel v vseh sessionih najboljši čas pod 1:10, max hitrost nahitrejšega kroga je bila 147 km/h, najboljši potencialni krog (sestavljen iz najboljših odsekov vseh krogov) pa 1:08,97 ;)

Rude je pri 1:11.60 dosegel top speed 144 km/h, jaz pa pri 1:14.650 136 km/h (mimogrede - ta krog je bil obenem tudi moj 'optimum lap' ;) ).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs.......si že preveril za v soboto?

Nisem. Bom jutri tekom dneva enkrat poklical, pa da vidimo. Če pa kdo vmes izve, pa naj napiše. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rauš mi je ravnokar zagotovil, da je sobota prosta za motorje, tako da kdor želi... naj pride! :) Vreme je naročeno, zastonj savna tudi... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rauš mi je ravnokar zagotovil, da je sobota prosta za motorje, tako da kdor želi... naj pride! :) Vreme je naročeno, zastonj savna tudi... ;)

hvala ti za to informacijo. Se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se kar danes sam doli savnal, za 27€ "zakupiš pisto z vso infrastrukturo"!!!! peklensko vroče, 32,5°C je kazal termič, je teklo od mene od spredaj in od zadaj, pol pa runda čevapov pa domov.

Idealno!

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo 30.6

dopoldan 2x cestak in 1x gocart

popoldan 3x cestak in 5x gocart

30C z nekaj vetra

seveda čevapov nismo pustl v Marofu.:naughty:

Prvič probu PAN zlati - super pir, pa ohlajen kot treba

Znajo na Marofu:OK:

lp

post-23696-127800480393_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gsx750f
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!