Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

itak,za mano celo kurjera :chase: zensk....

Ma čaki no malo... ma ti res furaš okoli v kratkih bragešah in cottoon fiber majčki? Zastopim da je gorko ma inšoma.... :ninja: Kamikaze na ninji? :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma čaki no malo... ma ti res furaš okoli v kratkih bragešah in cottoon fiber majčki? Zastopim da je gorko ma inšoma.... :ninja: Kamikaze na ninji? :mellow:

Ja res tako furam,ker grem direkt iz sluzbe na kafe na viki,pa ves kako je 8 ur bit v tuti umazan od smira in da pol vlacim nase se bundo cevlje itd,pol vse zamufa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je. Ampak jih imam pod moto jeans hlačami :P.

Ma daaaajjjj, zdi se mi, da sem samo jaz celo poletje vztrajala v kompletni bojni opremi, tukaj na Obali.

Vse ostalo se je furalo v kratkih rokavih, kratkih hlačah in teniskah, celo šlapah ali japonkah!

:( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je. Ampak jih imam pod moto jeans hlačami :P.

Ma daaaajjjj, zdi se mi, da sem samo jaz celo poletje vztrajala v kompletni bojni opremi, tukaj na Obali.

Vse ostalo se je furalo v kratkih rokavih, kratkih hlačah in teniskah, celo šlapah ali japonkah!

:( :( :(

 

In ti je žal da si imela bojno opremo stalno ? To je samo pohvalno  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je. Ampak jih imam pod moto jeans hlačami :P.

Ma daaaajjjj, zdi se mi, da sem samo jaz celo poletje vztrajala v kompletni bojni opremi, tukaj na Obali.

Vse ostalo se je furalo v kratkih rokavih, kratkih hlačah in teniskah, celo šlapah ali japonkah!

:( :( :(

res si dolgočasna lej kolk folka te je hodilo gledat ti pa cela zavita nobenmu nč prvoščla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič privoščila drugim, sama pa trpela peklensko vročino :(.

 

Če gledaš iz pozitivne strani je sawna gratis  :OK:  Jaz ki sem bolše grajen je to bolše zdej če si presuha oziroma tisti ki so suhi pa to slabo na njih vpliva  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je. Ampak jih imam pod moto jeans hlačami :P.

Ma daaaajjjj, zdi se mi, da sem samo jaz celo poletje vztrajala v kompletni bojni opremi, tukaj na Obali.

Vse ostalo se je furalo v kratkih rokavih, kratkih hlačah in teniskah, celo šlapah ali japonkah!

:( :( :(

Nisi edina... pred kratkim sem šel celo z avtom v trgovino po nektarine pa me sosed vpraša ma kaj nisi šel z motorjem? Ma ni se mi dalo dajat gor vso bojno opremo za ta km vožnje...

Ah dej za ta km bi pa šel po domače. Moj odgovor je bil: Ma muči dej, garant murphy čaka na to edino priložnost... Ne hvala... poleg tega pa škoda matrat motor ko niti olja ne ogreješ na taki relaciji...

Je pa res da smo eksotika po mestu in bližnji okolici...

Saj ne rečem nisem vrhunsko opremljen a perforirani minimalistični moto čevlji, kevlar kavbojke s ščitniki + poletna jakna čelada in usnjene (j****** črne) rokavice so redno z mano. Klinc sem se navadil pa kljub vročini nebi bil brez...

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud japank se clovk navad. :grim

Pol pa punci ali ženi razloži odkod moško črni nohti le na levi nogi. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!