Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

POČK :P

 

 

aja .. pa sladoleda sm jedu :jezik:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počk danes z mojo pupo. In ja na Burji so zelo fini hambiji sploh pa piščančji. Preizkušeno ker tudi sam tam jem za malico,ker delam blizu. Pri vulkanizerstvu Dorjan Starc. In tudi jaz pri Vikiju ne testiram več ker so se zelo pokvarili.

 

Burja je zakon  :OK:  Bo treba it tam jest medtem ko vam pripeljem gume menjat  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počk danes na ovinku en čoper pa na OMF v postojni glih tko en čoprček, na planini nič. (še dobro ki sm se u službo peljau in bi me kakšen rohneči na ridah zbudu pa bi me skipalo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

118450321012911485387860.jpgpočk

Bil v nedeljo priča pol urnega cigana gor in dol.

Čestitam vsem preživelim, mislim pa da je za take namene bolj primeren Grobnik ali kaj podobnega.

Dobro da vaju ni un stric s palco čakal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v nedeljo priča pol urnega cigana gor in dol.

Čestitam vsem preživelim, mislim pa da je za take namene bolj primeren Grobnik ali kaj podobnega.

Dobro da vaju ni un stric s palco čakal

nimam komentarja za to. Nekako ti dam prav, me pa zanima ce se ti peljes vedno po pravilih vsepovsod ?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strica so zaradi hude vročine verjetno zaprli v hišo :P.

he he dobra. Stric je vztrajen ni kaj. Jaz z njim nimam vec problemov. Mimo njega se peljem po omejitvi pa je !
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam komentarja za to. Nekako ti dam prav, me pa zanima ce se ti peljes vedno po pravilih vsepovsod ?

Žal ne ker bi bilo potem vseeno če bi ležal doma v kavču. Vsekakor pa sočustvujem s tam živečimi, ki ob vseh sončnih dnevih poslušajo dirkače, ki vozijo dva ganga niže kot bi bilo treba.

Drugače pa mi je srhljiv pogled na kratke hlače pa po kolenu skozi ovinek. No vsaj za slajderje pršpara.

Popravljeno . Popravil alko1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ne ker bi bilo potem vseeno če bi ležal doma v kavču. Vsekakor pa sočustvujem s tam živečimi, ki ob vseh sončnih dnevih poslušajo dirkače, ki vozijo dva ganga niže kot bi bilo treba.

Drugače pa mi je srhljiv pogled na kratke hlače pa po kolenu skozi ovinek. No vsaj za slajderje pršpara.

 

Zdej so moderna titan kolena ne drsniki  :OK:  Vpreši kmet2 on ve neki o tem baje da tudi zrihta če je kdo za to  :grim  (hechec)

 

 

Vsak vozi kakor si želi sam, meni je tudi groza it 3 km v službo v japonkah in kratkih na motorju da bi pa dribljal ovinke tako pa ne gre.

 

Že v kavbojkah imam blokado, samo opremljen gre do tam ki more it  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res bi rad videl kdo se vozi 30 minut gor pa dol. Dejte nehat že. Če človek gre 2x dol in 2x gor je že pol ure. Mislim......Grobnik je predrag za se pelat gor pa dol. Ovinki pri Vikiju so cenejši za vožnjo. :D Nism bil jaz..... :) Samo nonstop neki jamrate. Pać izogibajte se Vikija pa bote mel mir pred motogp dirkaci na vikiju. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res bi rad videl kdo se vozi 30 minut gor pa dol. Dejte nehat že. Če človek gre 2x dol in 2x gor je že pol ure. Mislim......Grobnik je predrag za se pelat gor pa dol. Ovinki pri Vikiju so cenejši za vožnjo. :D Nism bil jaz..... :) Samo nonstop neki jamrate. Pać izogibajte se Vikija pa bote mel mir pred motogp dirkaci na vikiju. :D

Kam se naj izognejo pa tam stanujoči pred odprtimi izpuhi in lokalnimi Rossiji.

Pa sam nisem noben svetnik,prej nasprotno sam da bi šel pa 6x gor in dol mi pa tud na pamet nepride.....vrjetno sem prestar:-P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem noben svetnik in prehitro skurim gume.

Ampak kdor pravi, da se po cestah ne divja, ima pač prav. In jaz, v trenutku ko divjam, nimam prav. In konec.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam se naj izognejo pa tam stanujoči pred odprtimi izpuhi in lokalnimi Rossiji.

Pa sam nisem noben svetnik,prej nasprotno sam da bi šel pa 6x gor in dol mi pa tud na pamet nepride.....vrjetno sem prestar:-P

Čepke v ušesa in rešen problem. Jbg takšno je življenje. Nikoli nič prav. :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler plačam cestno takso, se lahko vozim gor in dol čisto cel dan, če se mi spljoh da. :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čepke v ušesa in rešen problem. Jbg takšno je življenje. Nikoli nič prav. :D

Sej sem vedu,prestar sem :-D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dlicen

Odličen odgovor.

Na Vikiju ustavljam ravno zaradi čara motorizma in občasnih diujakov (ne unih ki 30 minut šponajo gor dol). 

Če se nekdo dobro odpelje ga tudi z užitkom pogledam, ne maram pa filinga, da mi bo kdo iz ceste v šalco za kawo padu. 

Drugače pa sem nekoga na začetku sezone (točno pri Vikiju) že pobiral mislim da si bil takrat tudi ti-Bojevnik prisoten, pa Domina, ....

Dirkač v kratkih hlačah (bila sta dva) pa sploh ne ve kakšno srečo je imel, da ni nabasal italjana z Dukatijem, ki je dol grede več kot 20 sek zavijal levo na parkirišče.

Drugače pa z moje strani zaključujem tole temo in srečno vsem :bike:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler plačam cestno takso, se lahko vozim gor in dol čisto cel dan, če se mi spljoh da. :P

Ti se pa zase brigej in leglej da mi od petka naprej najdeš kakšen makedam k spet cele dneve čistim:-P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se pa zase brigej in leglej da mi od petka naprej najdeš kakšen makedam k spet cele dneve čistim:-P

Makedama blo ne bo spljoh nič, bodo pa route u pi...ku m....nu. Pa še kak dež in nevihte. :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res bi rad videl kdo se vozi 30 minut gor pa dol. Dejte nehat že. Če človek gre 2x dol in 2x gor je že pol ure. Mislim......Grobnik je predrag za se pelat gor pa dol. Ovinki pri Vikiju so cenejši za vožnjo. :D Nism bil jaz..... :) Samo nonstop neki jamrate. Pać izogibajte se Vikija pa bote mel mir pred motogp dirkaci na vikiju. :D

 

Lani sem bil eno soboto gor sta bila dva LJ tablice en z CBR eden z R6 sta se vozila 45 minut. Potem je CBRka končala žal v kanalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa sem nekoga na začetku sezone (točno pri Vikiju) že pobiral mislim da si bil takrat tudi ti-Bojevnik prisoten, pa Domina, ....

 

jp, ducati hypermotard :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič bat, policija ima dovolj krede, da nas vse nariše ;)

Vsaj kredo ima..... :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dlicen

Odličen odgovor.

Na Vikiju ustavljam ravno zaradi čara motorizma in občasnih diujakov (ne unih ki 30 minut šponajo gor dol). 

Če se nekdo dobro odpelje ga tudi z užitkom pogledam, ne maram pa filinga, da mi bo kdo iz ceste v šalco za kawo padu. 

Drugače pa sem nekoga na začetku sezone (točno pri Vikiju) že pobiral mislim da si bil takrat tudi ti-Bojevnik prisoten, pa Domina, ....

Dirkač v kratkih hlačah (bila sta dva) pa sploh ne ve kakšno srečo je imel, da ni nabasal italjana z Dukatijem, ki je dol grede več kot 20 sek zavijal levo na parkirišče.

Drugače pa z moje strani zaključujem tole temo in srečno vsem :bike:

Točno tako zaradi čara motorizma in občasnih divjakov ( kot sem tudi jaz) je viki poln motoristov zaradi hamburgerjev pa ostalih packarij sigurno ne zdaj, če pa imaš filing, da ti bo v šalco padu pa greš na balkonček in gledaš panoramo - avtocesta ali morje .To da se jih pobira je verjetno posledica   zamenjave generacije >dvijakov< še to sezono pa drugo in bodo imeli več izkušenj in bo padcev nič.

Glede zavijanja mi pa grejo na kurac tako avtomobilisti ki cincajo ko zavijajo in tudi motoristi  pa precej znanih motoristov in predvsem motoristk iz foruma ki tukaj so svetniki delajo pa pizdarije na vikiju in zavijajo tam kjer sami vejo, da je nevarno a ni lepše odvozit ovinke do konca pa se spodaj bolj varno obrnit kot uletavat na viki iz nepreglednega ovinka. Motoristka pa vozi TDM z rori akrapoviči pa upam ,da se bo spoznala če bo to brala.( pri opominu da se tako ne dela pa zna samo sikat kaj pa mi moreš pokliči policijo) jah !

 

Red na vikiju delamo primorci na planini pa vi notranjci.

pa 

lp

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!