Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

Počk.....mislim da sem Bear-a vidu ko je šibal proti Kopru. :D

Ce je blo med 11 in 12 pol ja, cene je biu mogoce moj fotr kr popoldne sm bil na pogrebu :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počk :D skor po kolenu z dvema vremčama cementa oduzad :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počk danes okoli 17.00. 

 

Hamburger je bil njami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petkov počk in utekavanje :grim

11150492_1583223161937219_73085301143465Pol smo mogli pa še šoferja nahrant ,mene vozit na SX ni mala malca :closedeyes:

1546274_1583223118603890_522867578512055

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petkov počk in utekavanje :grim

11150492_1583223161937219_73085301143465Pol smo mogli pa še šoferja nahrant ,mene vozit na SX ni mala malca :closedeyes:

1546274_1583223118603890_522867578512055

še zdj mi padejo souze na oči, ko se spomnim dogodka :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

POČK - včeraj :)

 

P.s. 

Mene pa zanima če veste kolk pičite tam mim burgerja??

Popravljeno . Popravil Tačka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj vsi to sprašujete. Jaz osebno nimam časa gledati na števec. Sem bolj osredotočen na cesto. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja :) ja edino prav. Ma k sm mal druge gledala pa sploh nimam obcutka kolk picijo norci :))

med 160 in 170 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POČK - včeraj :)

 

P.s. 

Mene pa zanima če veste kolk pičite tam mim burgerja??

 

Včeraj sem šel samo mimo brez postanka. Peljal pa sem se hmm kaj pa vem med 70 in 90. Še znerviral me je en ko je že štrelel prek svojega pasu ko se je uštel v apeksu (nepreglednega) ovnika. Mona... kaj naj rečem. Še dobro da nisem rabil celotnega pasu. Če se le da, se črnega kala izogibam med vikendi ker zna bit preveč črn ali pa je preveč megle v glavah.

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počk v soboto taplavi so imeli pa radar postavljen za ograjo pod vikijem meril je pa proti gor  sama sreča da sem mel v slow mode tako da ni bilo panike  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OPOZORILO ZA VSE MOTORISTE!!!

 

Na začetku naselja črni kal v smeri proti Kopru, na tistem ovinku kjer je prehod za pešče in omejitev 60 km/h je en zelo jezen in pijan možakar, ki preži na mogoče malo prehitre voznike motornih koles in ki se večkrat peljejo gor pa dol po črnem kalu. Stopi na sredino voznega pasu in grozi z neko leseno palico. Bodite pazljivi. Se ne zaj.... Če tudi policija bere tole, v vednost tudi vam, da imamo norca (domačina) na črnem kalu, ki vsak dan ustrahuje motoriste in ogroža s svojim početjem praktično vse udeležence v prometu. Gospod srednjih let, vitke postave v vinjenem stanju, z hladnim orožjem v rokah. 

 

Bodite pazljivi.

 

LP

Popravljeno . Popravil bojevnik88
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OPOZORILO ZA VSE MOTORISTE!!!

 

V črnem kalu, na tistem ovinku kjer je prehod za pešče in omejitev 60 km/h je en zelo jezen in pijan možakar, ki preži na mogoče malo prehitre voznike motornih koles in ki se večkrat peljejo gor pa dol po črnem kalu. Stopi na sredino voznega pasu in grozi z neko leseno palico. Bodite pazljivi. Se ne zaj..... V naslednjo ko bo zamahnil bo zamahnil drugič. Če tudi policija bere tole, v vednost tudi vam, da imamo norca (domačina) na črnem kalu, ki vsak dan ustrahuje motoriste in ogroža s svojim početjem praktično vse udeležence v prometu. Gospod srednjih let, vitke postave v vinjenem stanju, z hladnim orožjem v rokah. 

 

Bodite pazljivi.

 

LP

Pa vozite bolj potiho in ne bo težil ;)!

Jaz ga še nisem srečala......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!