Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

Me pa prav zanima, če bi folk, ki z avti spelje na cesto, brez da bi vsaj 2x pogledal, to počel tudi na motorju...:hmm:

Želim si, da bi posnetki s kamer, montiranih na motorjih ali avtomobilih imeli kakšno težo pri zakonodajalcih...:angryrant1:

Sej bi tudi mene kdaj kdo.posnel, ko bi vozu prehitro..:jezik:  ampak, naj vrže kamen tisti, ki je brez greha... :whistle:

Izsiljujem pa ne nikoli... pa ni važno ali je pešec, kolesar, avto, kamijon, vlak, ladja ali pa avion....:nono::ras:

Strpno... pol je placa tudi za kakega norca vmes....:jezik::twak:

Lp,

C eagle

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, fasttrack pravi:

Tud takole se zgodi ko v "miru" žvečiš Viki burger...  je blo kr blizu!

p.s. Zoom in na tadrugo zastavco. Žal mam bol švoh fotkič...

IMG_20160622_132404.jpg

Tale dirkalc je uiber frajer. Sem biu že tut jest u identični poziciji kot tisti avto.... Pa nikol mi ni blo jasn, a so taki d(i)rkalci z oklepajem al brez. Nč ne štekam...

Popravljeno . Popravil izibajker
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, C eagle pravi:

Me pa prav zanima, če bi folk, ki z avti spelje na cesto, brez da bi vsaj 2x pogledal, to počel tudi na motorju...:hmm:

Želim si, da bi posnetki s kamer, montiranih na motorjih ali avtomobilih imeli kakšno težo pri zakonodajalcih...:angryrant1:

Sej bi tudi mene kdaj kdo.posnel, ko bi vozu prehitro..:jezik:  ampak, naj vrže kamen tisti, ki je brez greha... :whistle:

Izsiljujem pa ne nikoli... pa ni važno ali je pešec, kolesar, avto, kamijon, vlak, ladja ali pa avion....:nono::ras:

Strpno... pol je placa tudi za kakega norca vmes....:jezik::twak:

Lp,

C eagle

Na istem mestu je že italijanka zavijala levo, s telefonom v roki :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu vsi tu ste več ali manj na vikiju dostikrat in razen, da pizdakate čez te kvazi divjake se  preko tipkovnice pizdite čez njih se je sploh kdo od vas kdaj vsedu zraven takega divjaka pa malo podebatiral z njim ali z kakim voznikom avta, ki je zavijal na nevarnem delu mislim, da ne .

Jaz sem že na pizdil in povedal in voznikom in motoristom ki zavijajo na nepravilen način na viki razen dviganja ramen z njihove strani  nič drugega 

me pa je ena gospa ali gospodična na TDM z akrapoviči ( tudi forumašica ) označila kot lokalnega šerifa, ko sem jo informiral, da se tako ne zavija na viki seveda pored ostalega, če mi ni kaj prav pokliči policijo in potem sarkastični smeh seveda sem kasneje ugotovil zakaj, ker so se k njeni mizi prisedli ta isti policaji ( pa ne ta isti dan ampak enkrat kasneje), ki delajo red na črnem kalu.

Take osebe me motijo ,dirkači sploh ne.

Vi pa kar nadaljujte z meketanjem ali lajanjem.

 

pred 2 urami, izibajker pravi:

Tale dirkalc je uiber frajer. Sem biu že tut jest u identični poziciji kot tisti avto.... Pa nikol mi ni blo jasn, a so taki d(i)rkalci z oklepajem al brez. Nč ne štekam...

Če si bil na istem položaju kot tisti avto si v  uber mona!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, exclan pravi:

 

 

Če si bil na istem položaju kot tisti avto si v  uber mona!

kakorkol uzameš, vedno moraš računat pr Vikiju, na uber mone. Če hočeš ostat cel!, A misliš, da men ni fajn odpilit tiste 2 ovinka? Pa še kako, a vendar mam v ozadju tintare tisto pričakovanje, da bo kak bumbar, speljal, zavijal, lezel s traktorjem čez cesto...itd...pa malce spustim, ko pa vidim čistino, samo pali po gasu :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami tudi meni ampak, ker so kot praviš še uber mone se ne grem tega ampak zdaj ne pomeni, da te uber mone skačejo brez glave na cesto pa so tam vsaki dan ali pa tudi 20x na dan.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, exclan pravi:

.....Jaz sem že na pizdil in povedal in voznikom in motoristom ki zavijajo na nepravilen način na viki razen dviganja ramen z njihove strani  nič drugega .....

Zdaj, ne vem kaj konkretno imaš ti v mislih v zvezi s tisto fotko. Meni ne izgleda, da je tisti avto iz Vikijevega izvoza probal zapeljat levo navzdol. Meni izgleda, da je po svojem pasu lepo pripeljal v smeri navzgor, tisti dirkalec je pa tako po sredinski črti pridirkal, da se je skoraj vanj zakantal... 

Bolj verodostojen opis situacije bi lahko pa samo avtor fotke podal. Do takrat pa ne pizdi in ne lajaj tja u tri krasne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, exclan pravi:

Dami tudi meni ampak, ker so kot praviš še uber mone se ne grem tega ampak zdaj ne pomeni, da te uber mone skačejo brez glave na cesto pa so tam vsaki dan ali pa tudi 20x na dan.

ene ja, ene ne. 

Če smo pošteni, za dol mimo vikija, je v ovinku pred njim hitrost nekje (vsaj pr men) 140-150, ko je fraj ga odprem 160-170, takoj po zavori, pa dolg levi ovinek....če malce špekuliram, tudi za gor niso nič kaj manjše brzine in res da so "zavijalci" v prekršku, ampak pošteno, med nami, le kako naj te pri tej brzini vidi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale ovink navzgor jaz vedno vzamem z malo rezerve ... na tem ovinku se meni malokdaj poiskri pod koleni ...

:ninja: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami divjaki se furajo tam..mimo vikija 150 iz ovinka pa more udarit tretja skoraj 200 cene ni gusta..pa gor po dvopasovnici more tudi cez 280 letet cene ni to to.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To napačno zavijanje čez polno črto pr vikiju je sicer skrajno neodgovorno in js bi namesto polne črte kar betonsko pregradno ograjo postavu kot na štajerski AC pa bi blo rešeno :hmm::jezik:

image1.jpg

Popravljeno . Popravil Haki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Haki pravi:

To napačno zavijanje čez polno črto pr vikiju je sicer skrajno neodgovorno in js bi namesto polne črte kar betonsko pregradno ograjo postavu kot na štajerski AC pa bi blo rešeno :hmm::jezik:

Jest bi pa ležeče policaje tam namestil :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Haki pravi:

To napačno zavijanje čez polno črto pr vikiju je sicer skrajno neodgovorno in js bi namesto polne črte kar betonsko pregradno ograjo postavu kot na štajerski AC pa bi blo rešeno :hmm::jezik:

Ne bi blo rešn, kako bi se pa pol divjaki tja do skrajnosti čez črto nagibal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, exclan pravi:

Tu vsi tu ste več ali manj na vikiju dostikrat in razen, da pizdakate čez te kvazi divjake se  preko tipkovnice pizdite čez njih se je sploh kdo od vas kdaj vsedu zraven takega divjaka pa malo podebatiral z njim ali z kakim voznikom avta, ki je zavijal na nevarnem delu mislim, da ne .

Jaz sem že na pizdil in povedal in voznikom in motoristom ki zavijajo na nepravilen način na viki razen dviganja ramen z njihove strani  nič drugega 

me pa je ena gospa ali gospodična na TDM z akrapoviči ( tudi forumašica ) označila kot lokalnega šerifa, ko sem jo informiral, da se tako ne zavija na viki seveda pored ostalega, če mi ni kaj prav pokliči policijo in potem sarkastični smeh seveda sem kasneje ugotovil zakaj, ker so se k njeni mizi prisedli ta isti policaji ( pa ne ta isti dan ampak enkrat kasneje), ki delajo red na črnem kalu.

Take osebe me motijo ,dirkači sploh ne.

Vi pa kar nadaljujte z meketanjem ali lajanjem.

 

Če si bil na istem položaju kot tisti avto si v  uber mona!

Je imela tablico po naročilu narejeno ?

pred 24 minutami, Ciko86 pravi:

sami divjaki se furajo tam..mimo vikija 150 iz ovinka pa more udarit tretja skoraj 200 cene ni gusta..pa gor po dvopasovnici more tudi cez 280 letet cene ni to to.. ;)

Toliko ? :eek: Nič, grem frizirati japonca, da ne bom najpočasnejši :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Je imela tablico po naročilu narejeno ?

Tvoja prijateljica :P......s kakimi se pa ti družiš :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je peljal gor, ;)

 

pred 30 minutami, Borutt pravi:

Je imela tablico po naročilu narejeno ?

nism bla js :jezik: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, izibajker pravi:

Ker rejserja prekriva zastava, se ne vidi najbolj jasno ali je peljal od spodaj navzgor ali v obratni smeri. @fasttrack bi to najbolje komentiral. Škoda je le, da tisti dirkač svojega talenta ne gre sprobavat na Isle of Man...

IMG_20160622_132404.thumb.jpg.5b4c15847c15ad968882016eb0796f4b.jpg

Iskreno upam da gre gor....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, VS800 pravi:

Iskreno upam da gre gor....

Po moje je že doma al je šel gor al pa dol :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Kmet2 pravi:

Tvoja prijateljica :P......s kakimi se pa ti družiš :D

Ne poznam jo. V primeru "ta prave" tablice lahko identificiram lastnika in posledično voznico. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Ne poznam jo. V primeru "ta prave" tablice lahko identificiram lastnika in posledično voznico. 

A ji boš uha navil?:whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

pomoje je peljal gor, ;)

 

Bo kar držalo. Sem fotko še bolj povečal, se mi zdi, da se vidi auspuh na desni strani... Se pravi da je bil "problem", ker se tisti avto ni dovolj hitro in s ful gasom iz Vikijevega parkplaca vključil na glavno cesto. Verjetno je imel rejser vsaj ene 100km/h v tistem ovinku (bo @DAMI34 povedal, če sem še premalo rekel). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Ciko86 pravi:

sami divjaki se furajo tam..mimo vikija 150 iz ovinka pa more udarit tretja skoraj 200 cene ni gusta..pa gor po dvopasovnici more tudi cez 280 letet cene ni to to.. ;)

evo, tut jz pravim isto, kajti le v tem primeru te provida ne dobi, pusiiji, ki gredo pod 200, pa fašejo kazn, al pa celo odvzem. Pol pa v časopisu piše objesten 65letni stric diujau 156km/h. Sramota, pr mer naj nas pustijo :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!