Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

1 hour ago, motolover said:

Poslal sem jim sporočilo na njihovo FB stran. Če nas bo dosti poslalo se lahko kaj spremeni. Vsekakor bi moralo biti njim v interesu, da izvejo mnenje gostov.

https://www.facebook.com/pg/VIKI-BURGER-171467562903207/posts/?ref=page_internal

 

 

IMG_2807.PNG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Yoghurt pravi:

Da ne bom preveč offtopic... Počk! Pred dvema dnevoma. :P

Valjda si šla mim Lahatca :O. A sva skregana :mad:? Ne, sej nisem hud, sam delam se, ker sem lev po horoskopu :P. Imam doma malo več dela (čeprav sem na dopustu), pa sem bil samo dvakrat na motorju... ampak kakšen čaj bi ti pa znal skuhat, če bi poklicala :whistle:... Se slišmo :).

Ajd!

P.S.: da ne bom OT, na Črni kal ne hodim, ker so predragi in ker se mi tam mimo ne hodi preveč. Ja pozimi, ja pozno jeseni in zgodaj spomladi... zdejle pa prav nič :jezik:.

Ajd drugič!

 

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 8. 2017 ob 14:52, motolover pravi:

Poslal sem jim sporočilo na njihovo FB stran.

Tvoje sporočilo ima samo en očitek, in to je njihovo (menda prekomerno) vrtenje dotične radijske postaje. Se ti zdi da je to eden in edini problem pri Vikiju? Daj malo domišljijo vklopi, pa še kaj drugega na njihov fb pripopaj... Jaz žal ne morem, nimam fejsbuka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler bo  tam gneča, je đabe vsako pisanje :D in gneča bo, ker je dobra lokacija.

In čizburger je še vedno  dobeeeer :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, izibajker said:

Tvoje sporočilo ima samo en očitek, in to je njihovo (menda prekomerno) vrtenje dotične radijske postaje. Se ti zdi da je to eden in edini problem pri Vikiju? Daj malo domišljijo vklopi, pa še kaj drugega na njihov fb pripopaj... Jaz žal ne morem, nimam fejsbuka...

To je očitek, ki ga imam. Hrvaške glasbe si na slovenski Obali res ne želim poslušati. Ostalo mi je O.K., natakarice prijazne, kava dobra, WIFI dela, lokacija odlična,..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

44 minutes ago, mladench said:

Čudn folk se tm zbira

Še posebej pozimi. Planinci, gozdarji, kak obmejni policaj in dva do trije motoristi se najdemo. Idila!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, motolover pravi:

.... Hrvaške glasbe si na slovenski Obali res ne želim poslušati....

Poznaš kakšno slo radijsko postajo kjer rolajo samo dobro slo musko? Naša soseda ful hvali Radio Veseljak. Si imel kaj takega v mislih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, izibajker said:

Poznaš kakšno slo radijsko postajo kjer rolajo samo dobro slo musko? Naša soseda ful hvali Radio Veseljak. Si imel kaj takega v mislih...

Povej mi ti raje kako hrvaško postajo, ki vrti slovensko glasbo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, motolover pravi:

Povej mi ti raje kako hrvaško postajo, ki vrti slovensko glasbo!

Ne spreminjaj teme, meni ne grejo na jetra dotične postaje. Mi grejo pa na jetra reklame, ki jih je na skoraj vseh naših postajah ogroooomno... Ups, zdaj sva pa verjetno že offtopic, bo skrbnik tele teme kr mal sive lase dobiu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, motolover pravi:

Povej mi ti raje kako hrvaško postajo, ki vrti slovensko glasbo!

Kaj te toliko motijo hrvati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, izibajker said:

Ne spreminjaj teme, meni ne grejo na jetra dotične postaje. Mi grejo pa na jetra reklame, ki jih je na skoraj vseh naših postajah ogroooomno... Ups, zdaj sva pa verjetno že offtopic, bo skrbnik tele teme kr mal sive lase dobiu...

kukr sem seznanjen, je že kr nekaj cajta siv...

Muzka ko muzka. Meni ni glih všeč težki rok... ampak, včasih pa sede.

Ravno tako "goveja" muzka ali pa čist jazz. Odvisno od razpoloženja.

Tut Aktual je čist ok, pač enim bol, drugim manj. Slo kvoto morjo pa vseen odšpilat...

No, pa da ne bom čist off topic...

Od pondeljka do srede mimopočk 2x na.dan...:fyou:

Če ne kutri, pol pa v soboto ziher ena :kava:

Se bom najavu,tko, da.tist ku bi rad kofi,bo moral z mano poslušat Aktual...:jezik:

Ps: tipkam po fonu, pa me malo črke :l_01:...

Lp,

Happy C eagle :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, exclan pravi:

Kaj te toliko motijo hrvati?

Ne razume jezika :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, motolover pravi:

Povej mi ti raje kako hrvaško postajo, ki vrti slovensko glasbo!

Od nekdaj me je ta tip logike fasciniral. A pol tudi angleške/ameriške glasbe ne bi smel poslušat? Ker ful dvomim, da se čez lužo vrtijo Modrijani. A ti glasbo poslušaš zaradi nekakšne vzajemnosti?

Pa da ne bo pomote, tudi meni se obrača želodec, ko slišim 90% glasbenega programa, vključno s slovenskimi in hrvaškimi šlagerji.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!