Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

Okey, nalednič pa dam :kava: . No sej jutr pa sm spet tm po 14uri :) že počasi moj drugi dom Viki xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pride kdo ju3 na kawooooo. :D

Sm dubu novo gumo (pi*** sam sprednje še ni), pa morm malo ulaufat.  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus je hoto rečt, da ma  preveč puno denarnico in bi kavo z veseljem plačal. 

 

nimam .. vse sm porabu :glare:

 

lahko pa spijem kakšno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil mogoce radar dans na crnem kalu? Sicer ga nisem vidu ampak potem kasneje ko sem bil nekoliko visje na pocivaliscu je uletel en bel avto mislm da z radarjem not in obrnu cez dve polni s polnim gasom da je vse zakadil nazaj proti crnem kalu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil mogoce radar dans na crnem kalu? Sicer ga nisem vidu ampak potem kasneje ko sem bil nekoliko visje na pocivaliscu je uletel en bel avto mislm da z radarjem not in obrnu cez dve polni s polnim gasom da je vse zakadil nazaj proti crnem kalu

na vrhu? Bel džip? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na vrhu? Bel džip? 

ne podobn kangooju. Kaj je pa blo u džipu? vidu sm ga ko je obracu ko se na gor konca dvopasovnca mal naprej makadamski pocivalisce s klopcam

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na vrhu? Bel džip? 

 

Bil ja...mene so pa tudi ustavili iz tega "džipa", korekten poba pa deklina.  :grim

Takoj za mano pa še eno R1 raketo  :baa:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil ja...mene so pa tudi ustavili iz tega "džipa", korekten poba pa deklina.  :grim

Takoj za mano pa še eno R1 raketo  :baa:

aha, sm mislu ce bil radar v takem smislu kot v ljubljani roomsterji. ob keri uri pa blo to?

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil ja...mene so pa tudi ustavili iz tega "džipa", korekten poba pa deklina.  :grim

Takoj za mano pa še eno R1 raketo  :baa:

Prosim za pozicijo. Kje je stal :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oziroma dejmo tko rect. a je bil radar v avtu ki samodejno slika pri vikiju oz. takoj cez cesto kjer so tudi avtomobili parkirani? ter ce je bil, kdaj je bil?

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dvakrat POČK. Najprej okoli 13:30 proti Jadrantiku in potem okoli 17h nazaj proti celini. Obakrat je bilo nekaj pleha in plastike na parkingu. Radar sem videl samo v Cepkih, ko sem šel dol. In pa avto prkiran sredi ceste pred gostilno v Dekanih  :eek:  :bum: . Zgleda, da je ušel iz parkinga na sredo ceste, medtem, ko se je lastnik mastil za mizo  :slap:  :D .

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, sm mislu ce bil radar v takem smislu kot v ljubljani roomsterji. ob keri uri pa blo to?

Ob cca 10:30-11:00 ....kontrola prometa  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oki tnx. nc drgac pa ene 14-20x pock ce steje kolkrat se grem mim.  ce se pa sam ko se ustavs pa mislm da 2x  :)

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jučeri počk :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bilo fantastično pri Vikiju, veliko motoristov, pa tistih ko gredo gor in dol pa spet gor in dol, nato pa z mojo pupo, se jim pa skoraj v rit zaletim, bilo je na polno ha ha ha ha, to so dirkači, he he he, drugače pa vzdušje pravo, aja ko sva šla dol mimo, prehitim avto pred ovinkom, nasproti pa bel džip pa dva policaja, no nato nazaj pa prehitiva motor in ta dva policista pri Vikiju, no pa sem mislil da bo kazen, no svaka jima čast se nista sekirala, jaz pa hepy, he he he, bodrugič šlo po pravilih ;), aja pa IGOR K lepo da smo se srečali ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!