Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

a si mu kawe plačewaw :O

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domačini s(m)o izjemno navdušeni nad cestnimi dirkači, kateri preizkušate svoje in motoristične zmogljivosti po unih par ovinkih. In polcajev je tam premalo. Še en kup ležečih manjka. Jebemtiš, zaradi kurčevih kamikaz ne upamo niti ceste porablat domačini.

Ne vsi. En domacin mozakar okol 40 je zanc z veseljom se pridruzu pri zgornjem ovinku in z obcudovanjem opazval enga italjana k se drajsu gor in dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je kar v redu nedeljo delajo pol pa  6 dni odmarajo :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Viki - online ....

... no, sam še tole je ostal ... pa jest .... :)

post-38837-0-48131900-1407090679_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Viki - online ....

... no, sam še tole je ostal ... pa jest .... :)

attachicon.gif2014

ja sj, raj Vikiju croissant plačat, kot pr men zastojn zajtrk :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domačini s(m)o izjemno navdušeni nad cestnimi dirkači, kateri preizkušate svoje in motoristične zmogljivosti po unih par ovinkih. In polcajev je tam premalo. Še en kup ležečih manjka. Jebemtiš, zaradi kurčevih kamikaz ne upamo niti ceste porablat domačini.

Sicer ne vem, komu je bilo to namenjeno, in kaj in kdo točno za tebe je domačin,vendar se tam zaradi številnih priključkov na cesto skoraj ne moreš hitro peljat, ne da bi ti kakšen zlezel na cesto...

Še vsakokrat do sedaj mi je tam nekdo (kolesar, kamiončin, kombi, OA,..) pripeljal ven iz stranske, tako da je bila v večini primerov zgolj vožnja v koloni...

Na kačjih ridah je samo ena možnost, kje moraš pazit na stransko cesto... Res so pa tam ovinki bolj zaprti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tale viki pa res pretirava z ceno kokakola in to iz pipe sirup kr neki 

 

 

vikicrnikal.jpg

Popravljeno . Popravil lima
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pr usem pretirava jst se ustavim tam sam zarad klape spil pa niti slučajno ne bom nič s principa ne more bit 2dcl ledenga čaja skor 3 €

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo bojkot vžgemo pa bojo hitr cene znižal,saj ko ni motoristov je tud zaslužek bolj born.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja alkoholne pijace so 2.40, brez alkoholne pa 2.70.

 

Vedno ko kdo koga zvlečem gor pa mi je malo nerodno, ker vedno vzame vn takuin pa ponosno pove, da bo on/ona kril/a stroške.

Pol pa pride oni račun za 10€ in vsi malo čudno pogledajo.

 

Ne vem od kje boga dobijo tako maržo za 2.7€ za ledeni čaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kapucino 1,40€ se mi zdi čist ok.... pa še kozarc vode sem dons dobil  :OK:

Popravljeno . Popravil Kolen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bela kava v pitstopu na Kozini je 1.10€ tko da za tisti mali kapučino je 1.40€ napihnjena cena. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, cene so pretirane, ampak odnos je pa dalec dalec pod nivojem. 10 dni nazaj sem čakal skoraj 15min da je natakarca sploh prišla(pa ni bilo polno!), 3 dni kasneje sem pa po parih minutah čakanja ustou in picil dalje proti ljubljani. Najhuje je pa to, ker je bil lokal dokaj prazn, kelnarce so se pa pogovarjale za sankom..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, cene so pretirane, ampak odnos je pa dalec dalec pod nivojem. 10 dni nazaj sem čakal skoraj 15min da je natakarca sploh prišla(pa ni bilo polno!), 3 dni kasneje sem pa po parih minutah čakanja ustou in picil dalje proti ljubljani. Najhuje je pa to, ker je bil lokal dokaj prazn, kelnarce so se pa pogovarjale za sankom..

Jah lej sam 3 možnosti so al si prestar da bi te opazle, pregrd, alpa napačen motor voziš :D jst sem vedno dobil vse takoj cene so pa tko nabili da sam kozarc vode spijem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok torej en ovinek više al pa na uni razgledni točki kjer je bila učasih maketa vjadukta odpret štant "cedevita in limonada".  :OK:

(sej če bom pod biplomi ne dobim dela ga bom jst odpru če ga kdo drug ne bo prej :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!