Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

Vozu za mislim da fz 8 in cb 1000r,fz 8 mela sopotnica kawasaki nahrbtnik,ce je kdo od tle dobro ste se zvlekli iz tistega ovinka brez padca... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej vem kdo se je ganjou gor pa dol danes :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počk, počk na planini in pozdrav vsem tistim ki so me čudno gledali ko sm žalostno stal na pločniku ob mojem mlinčku ki se je odloču da obrati ne bojo šli pod 7000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej z golfom dost' dr'gač čez takle ovin'k tud peljat ne more... to je vendar "ponos slovenskih kmetij" - skratka, k't en traktor, ki ima vsa štiri kolesa enako velika.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja po čem pa sklepaš, da menim, da je pravilno zvozil?  :grrr

Sem lepo napisal, da je peljal tako,. ker drugače pač ni šlo...z golfom...

Moj avto? Ni golf. :D (in ne bo, če ne bo višje sile, ki bi me pripravila do tega, da si ga omislim).

Trenutno imam SUV-a. In ja, tudi ta ni za "noret" čez ovinke, ampak tegale na Črnem Kalu pa z njim z lahkoto pravilno zvozim, in tudi občutno hitreje od tegale golfiča....

Preizkušeno. :naughty:

Aja - a maš ti mogoče golfa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lihtazga.... sam da je dizl... ne sej da ne bos mislu da si me uzalil... men je prou vseen mnenje posameznikov o avtih itak vsak neki svoje tisi kot vedno, vazn da sm js zadovoln... sam ko si reku da je avto kriv da je tko zvozu ovink itd... ni smesno ker ce bi prsu moped nasprot bi blo loh jok in stok... pol pa slislis k so vsi pametni ko se ker motorist ubije...ah sej si je sam kriu... nj si pogledajo kako eni z avti vozjo ne sam motoristov pa se bojo hit zamisl....

N zdj sm se pa razpizdu :D

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Rogerg, cool down!

Ma menda razumeš, da sem se zafrkaval, ne?

Kar pa se tiče vožnje kot take - definitivno ti dam prav!

Moje osebno mnenje je, da bi takemu morali takoj permanentno vzet vozniško ravno iz razlogov, ki si jih napisal - to pravim iz osebnih izkušenj (na srečo sem imel srečo).

Glede avta pa: vsak ima svoj okus in prav  je tako (saj konec koncev enako velja za motorje, ne?).

In vsak naj si omisli avto v skladu s svojimi željami. In zmožnostmi. In glede na to, kaj pravi žena (jih poznam tudi par takih)...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Rogerg, cool down!

Ma menda razumeš, da sem se zafrkaval, ne?

Kar pa se tiče vožnje kot take - definitivno ti dam prav!

Moje osebno mnenje je, da bi takemu morali takoj permanentno vzet vozniško ravno iz razlogov, ki si jih napisal - to pravim iz osebnih izkušenj (na srečo sem imel srečo).

Glede avta pa: vsak ima svoj okus in prav  je tako (saj konec koncev enako velja za motorje, ne?).

In vsak naj si omisli avto v skladu s svojimi željami. In zmožnostmi. In glede na to, kaj pravi žena (jih poznam tudi par takih)...

Pr men ma žena besedo pri avtu ,pri motorjih pa jaz pa imava sklenjen lep kompromis.................ma pa žena okus tudi za avto moram priznat  :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men ma žena besedo pri avtu ,pri motorjih pa jaz pa imava sklenjen lep kompromis.................ma pa žena okus tudi za avto moram priznat  :)

 

Kaj sta vidva super  :inlove:

 

Moja ma tudi dober okus, čeprav sem jo jaz zasvojil z italjani, mal še pogleduje za enim posebnim nemcom :whistle: , ampak verjetno še dolgo ne bo nemca pr bajt, če mislijo tako crkovat. Ker ni hujega ko ti crkne nemc. Če ti Italjan, se lažje sprijazniš...vsaj crkne dostojanstveno, grem tistih zadnjih nekaj metrov kot nič na tem svetu =)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sta vidva super  :inlove:

 

Moja ma tudi dober okus, čeprav sem jo jaz zasvojil z italjani, mal še pogleduje za enim posebnim nemcom :whistle: , ampak verjetno še dolgo ne bo nemca pr bajt, če mislijo tako crkovat. Ker ni hujega ko ti crkne nemc. Če ti Italjan, se lažje sprijazniš...vsaj crkne dostojanstveno, grem tistih zadnjih nekaj metrov kot nič na tem svetu =)

Lej posluš svojo k ti itak nimaš okusa  :P  nemc pa crkuje največ tistim ki ga nimajo  B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej posluš svojo k ti itak nimaš okusa  :P  nemc pa crkuje največ tistim ki ga nimajo  B)

 

Še najbolj pa tistim, ki ga imajo. Jaz se raje učim na napakah drugih. Isto za KTM 1190 lepo bom počakal, da minejo vse porodne težave, pol ga pa nabavim...al pa multistrado, sej nevem...

 

no pol pa pridem spet mal na črni kal...na en burger =P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najbolj pa tistim, ki ga imajo. Jaz se raje učim na napakah drugih. Isto za KTM 1190 lepo bom počakal, da minejo vse porodne težave, pol ga pa nabavim...al pa multistrado, sej nevem...

 

no pol pa pridem spet mal na črni kal...na en burger =P

Kolikor vem nima 1190 nobenih problemov,jaz se vozim od Grčije dalje,a ti veš za kakšne drastične probleme ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem nima 1190 nobenih problemov,jaz se vozim od Grčije dalje,a ti veš za kakšne drastične probleme ?

 

Vem ja, za enega velikega, prav zaradi tega razloga še nimam tega motorja.

 

 

in to je, da ni dovolj financ, za nakup KTM.ja, :P...sicer pa lepo počasi, vse ob svojem cajtu =)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne glede na avto ... ne vozi se tko skozi ovinke po prometni cesti

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!