Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

Počk :P

 

1779277_759060750830146_8985086430127805

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oba, sm rotiral levo-desno :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, samo res, pejte v k*rac parkirat, ne pa na mesto za invalide.

Popravljeno . Popravil dlicen
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pock :D za vse une k mate dez... tukaj se soncimo :D z mislimi na vse vas :P

se nisva srečali na izolski obvoznici okrog 13.ure? Jaz dol, ti pa čakala pred začasnim semaforjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, samo res, pejte v k*rac parkirat, ne pa na mesto za invalide.

Zanalašč so tam parkirani prov za takšne kot ti in Karmen,da mate kaj za mlet :P  drugače je bilo pa polno invalidov tam ,niso imeli kam parkirat  B)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanalašč so tam parkirani prov za takšne kot ti in Karmen,da mate kaj za mlet :P  drugače je bilo pa polno invalidov tam ,niso imeli kam parkirat  B)

Sam res, jst in Igorkr sva tut munjena, pa so bli vsi invalidski placi zasedeni in sma morala na normaln plac parkirat, skregan da veš :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se nisva srečali na izolski obvoznici okrog 13.ure? Jaz dol, ti pa čakala pred začasnim semaforjem?

možno :D vem da mi je nekdo pomahal, samo nism bla pozorna na motor  :ninja:  si se šla tud ti počkat? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, danes sem šla proti Piranu, na Črni kal grem le, če gremo naprej, ker živim tam blizu  :grim . Drugače pa gremo raje proti hrvaški Istri,   ali proti Opatiji. Proti soncu in toplem  :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, samo res, pejte v k*rac parkirat, ne pa na mesto za invalide.

Pa kaj zapizdite na prvo žogo, lahko pa da je vse po pravilih........ :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počk....sonček je bil, motorjev pa tudi!

Kaj se ti je kej pokvarlu k stojiš  :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo dva stroja sta neuničljiva in o groza, oba sta nemška: prvi je BMW boxer in drugi je VW Golf2  :grim.........pa čez petdeset let bomo še oba videvali na po naših cestah :OK:

Menda nisi pomislil, da sem se zaradi tiste Honde v ozadju ustavil :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se spomnim tvoje Suze. Za policaja me pa veliko ljudi zamenja, ko jim pripeljem v vzvratno ogledalo :grim 

To ima prednosti in slabosti. Prednost je ta, da se včasih zaradi tega takoj umaknejo, nehajo telefonariti itd., slabosti pa, da se folk totalno userje in hipoma zmanjša hitrost celo pod dovoljeno omejitev.

Sem že rekel, da si bom enkrat še bel napise "Pozicija" gor nalimal....to bi šele strašil po cesti :kva1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se spomnim tvoje Suze. Za policaja me pa veliko ljudi zamenja, ko jim pripeljem v vzvratno ogledalo :grim

To ima prednosti in slabosti. Prednost je ta, da se včasih zaradi tega takoj umaknejo, nehajo telefonariti itd., slabosti pa, da se folk totalno userje in hipoma zmanjša hitrost celo pod dovoljeno omejitev.

Sem že rekel, da si bom enkrat še bel napise "Pozicija" gor nalimal....to bi šele strašil po cesti :kva1:

 

41. člen

(prepoved reprodukcije in uporabe uniforme, oznak in simbolov policije)

(1) Prepovedano je izdelovati ali uporabljati uniforme in oznake, ki so po barvi, kroju, položajnih oznakah, simbolih ali drugih oznakah enake ali podobne uniformi, položajnim oznakam, simbolom ali drugim oznakam na uniformi policije, ter reproducirati in uporabljati v prometu vozila, ki so po grafični podobi enaka ali podobna vozilom in drugim prevoznim sredstvom policije.

(2) Predmete, ki so bili izdelani ali uporabljeni v nasprotju s prejšnjim odstavkom, policist zaseže na kraju prekrška.

 

109. člen

(1) Z globo od 2.000 do 4.000 eurov se za prekršek kaznuje pravna oseba, samostojni podjetnik posameznik in posameznik, ki samostojno opravlja dejavnost, ki ravna v nasprotju s četrtim odstavkom 40. člena ali s prvim odstavkom 41. člena tega zakona.

(2) Z globo od 400 do 800 eurov se za prekršek kaznuje odgovorna oseba pravne osebe, državnega organa, samoupravne lokalne skupnosti, samostojnega podjetnika posameznika, posameznika, ki samostojno opravlja dejavnost, in fizična oseba, ki ravna v nasprotju s četrtim odstavkom 40. člena ali s prvim odstavkom 41. člena tega zakona.

(3) Za nadzor in odločanje o prekrških po tem členu je pristojna policija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"enake ali podobne"

 

Kateri pajac pa določi, kaj se komu zdi podobno?

 

Je Palicija podobno, kaj pa Patricija? Pa 2.000 do 4.000€ kazni, kaj se vi greste : D

to je ku neprilagojena hitrost, samo da je za nalepke :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

41. člen

(prepoved reprodukcije in uporabe uniforme, oznak in simbolov policije)

(1) Prepovedano je izdelovati ali uporabljati uniforme in oznake, ki so po barvi, kroju, položajnih oznakah, simbolih ali drugih oznakah enake ali podobne uniformi, položajnim oznakam, simbolom ali drugim oznakam na uniformi policije, ter reproducirati in uporabljati v prometu vozila, ki so po grafični podobi enaka ali podobna vozilom in drugim prevoznim sredstvom policije.

(2) Predmete, ki so bili izdelani ali uporabljeni v nasprotju s prejšnjim odstavkom, policist zaseže na kraju prekrška.

 

109. člen

(1) Z globo od 2.000 do 4.000 eurov se za prekršek kaznuje pravna oseba, samostojni podjetnik posameznik in posameznik, ki samostojno opravlja dejavnost, ki ravna v nasprotju s četrtim odstavkom 40. člena ali s prvim odstavkom 41. člena tega zakona.

(2) Z globo od 400 do 800 eurov se za prekršek kaznuje odgovorna oseba pravne osebe, državnega organa, samoupravne lokalne skupnosti, samostojnega podjetnika posameznika, posameznika, ki samostojno opravlja dejavnost, in fizična oseba, ki ravna v nasprotju s četrtim odstavkom 40. člena ali s prvim odstavkom 41. člena tega zakona.

(3) Za nadzor in odločanje o prekrških po tem členu je pristojna policija.

Dragi Borutt; če bi bilo to res in če bi se dejansko izvajalo, potem jaz osebno nebi poznal vsaj 4 ljudi, ki imajo svoje motorje poslikane v barvah nemške in slovenske policije z napisi *prodajam* POLICE, POZICIJA, itd... ne bom našteval.

p.s. Ja, dostikrat za hec parkirajo tudi zraven tapravih kifeljčkov, pa nihče nikoli ne sitnari, dokler je voznik trezen in se vozi "relativno" po pravilih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

41. člen

(prepoved reprodukcije in uporabe uniforme, oznak in simbolov policije)

(1) Prepovedano je izdelovati ali uporabljati uniforme in oznake, ki so po barvi, kroju, položajnih oznakah, simbolih ali drugih oznakah enake ali podobne uniformi, položajnim oznakam, simbolom ali drugim oznakam na uniformi policije, ter reproducirati in uporabljati v prometu vozila, ki so po grafični podobi enaka ali podobna vozilom in drugim prevoznim sredstvom policije.

(2) Predmete, ki so bili izdelani ali uporabljeni v nasprotju s prejšnjim odstavkom, policist zaseže na kraju prekrška.

 

109. člen

(1) Z globo od 2.000 do 4.000 eurov se za prekršek kaznuje pravna oseba, samostojni podjetnik posameznik in posameznik, ki samostojno opravlja dejavnost, ki ravna v nasprotju s četrtim odstavkom 40. člena ali s prvim odstavkom 41. člena tega zakona.

(2) Z globo od 400 do 800 eurov se za prekršek kaznuje odgovorna oseba pravne osebe, državnega organa, samoupravne lokalne skupnosti, samostojnega podjetnika posameznika, posameznika, ki samostojno opravlja dejavnost, in fizična oseba, ki ravna v nasprotju s četrtim odstavkom 40. člena ali s prvim odstavkom 41. člena tega zakona.

(3) Za nadzor in odločanje o prekrških po tem členu je pristojna policija.

 

Lepo....potem pa kar lepo kazen pošlji na sedež BMW-ja, ker so si ONI omislili barvno paleto za mojega RT-ja! Pa belo Schubertko tudi nosim na betici, kar je tudi zelo podobno policijskim čeladam...... :hmm:.....ja, najbolje da me kar celega zaplenite!

 

Skratka, ne pretiravajte še vi, za katere smatram da imate zdravo kmečko pamet, s tem birokratskim "bull shitom", ker ga je že tako preveč v tej državi!

 

P.S.

Glede na to, da ogromno voznikov v avtu hitro odloži telefone iz rok, ko pripeljem za njimi, bi kvečjemu lahko še del vaše plače zahteval, ne pa dodatne kazni.....ja, črni humor pač  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!