Skoči na vsebino

O pomembnosti, zakonih, policijskih spremstvih in podobnem


Priporočene objave

Sem zraven! Vendar z avtom....10.december...brrrrrr..zebe... :?

Se strinjam :? :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons slučajno pogledu tole temo, in slučajno na TV3 zasledu v uni oddaji Popotovanja z Janinom??, njeno kratko reportažo, v ozadju pa mislim da ga je žgal Rok Sitar, naš nesojeni motokrosist, na YZ 250

Afrika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAKON,danes sem cel šiht študirala kako biti tam,res da nimam nič dopusta sem se odločila da grem pa pika zato grem jutri sob delat in si vzame 10.12 frej,če ne bo pod ničlo in snega sva jaz in moj er5 tam,tud če pada dež.Sam sama res nebi šla fajn bi bilo če nas bi bilo vsaj nekaj,več nas bo lepš bo.Najbolš bo da se v nedeljo odločmo po vrem napovedi a gremo al ne,pa uro in štartno mesto.Fajn bi bilo če Nois da tudi na naslovno stran članek vabilo al neki podobnega pa mal klube obvestimo in tako naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.Sam sama res nebi šla fajn bi bilo če nas bi bilo vsaj nekaj,več nas bo lepš bo.Najbolš bo da se v nedeljo odločmo po vrem napovedi a gremo al ne,pa uro in štartno mesto

Se slisimo v nedeljo 8.12. po dnevniku!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V današnjem Večeru je reportaža o Benki. Vsem, ki bi jo želeli pričakat 10.12.02 pa samo to, da ta datum še ni siguren. Zakaj, kako in kaj več pa si preberite v današnjem Večeru. V informacijo tudi to, da je Benka nedolgo tega doživela rahlo možgansko kap. Kljub prepovedi potovanja punca nadaljuje svojo pot proti domu. Pač jeklena štajerka :wink:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem prejel pred par trenutki na mail...

======

Peter,

pocasi se izteka. To moje dolgo potovanje. Zadnji kilometri voznje in prvi

kilometri normalnega, domacega, delovno podivjanega zivljenja.

Smo v pripravah na tiskovno konferenco in ostale medijske aktivnosti.

Vse dobro, danes iz Budimpeste,

Benka

======

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotovil smo....hm sej naute verjel :D

Menda je to po strani moje stare mame žlahta, tko da sva v sorodu, z Benko namreč :shock: :shock: :shock: :lol:

Hmmm... :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotovil smo....hm sej naute verjel :D

Menda je to po strani moje stare mame žlahta, tko da sva v sorodu, z Benko namreč :shock: :shock: :shock: :lol:

Hmmm... :oops:

Še dobro, da si s staro mamo nista v sorodu, ti in stara mama namreč. :twisted:

Se opravičujem, ne spada v temo, a si nisem mogel pomagat...

Sicer pa upam, da bomo pravočasno izvedeli, kadj in kje bo prestopila mejo. Bi tudi jaz Vespico do njej v čast malo do Ptuja zapeljal... ne glede na temperature, samo da ne bo snega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo razmišljal...sigurno bo dobila nagrado glavnega sponzorja...kaj mislite kaj bo - novi F650 ?

A ni ta sponzor propadu. Tehnounion mislim.

Drugače pa pred Benko samo na kolena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njihove spletne strani so trenutno v predelavi - če to pomeni da so propadli...mogoče reorganizacija? ugibam...karkorkoli, feeling mam da bo za nagrado dobila neki motor, kdo pa ga bo podaril pa se naj med sabo zmenijo :D Mislim da bi si to zaslužla 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lahko samo rečem..vsaka ji čast! Za kaj takega kot je ona izvedla, moraš biti karakter. še sploh to, da je v principu že šla mimo slovenije, pa ni zavila domov, je pa sploh neverjetno.

Še moj foter je rekel, da jo bo šel pričakat, če bo zvedel kdaj točno bo prišla na mejo. (razen če bi bil sneg...kar pa dvomim)

tak da, ko bodo kakšne točne informacije kdaj& kje...javite!!!

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nois daj sporoči mi, kdaj uleti v Slo. da se vam pridružim!! Saj veš, zadnje cajte nimam časa za pregledovanje foruma.

Thanks.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ravnokar prejela pismo od Benke,učeraj se je nahajala v Beogradu šla je na Tititiv grob ker je bila ravno obletnica.Pravi da so ena jajca ko se vozi okol Slovenije in da je baje napovedan sneg za 9.12,tako da ji dejmo vsi sak pri seb zmolt en očenaš da še ne bo snega.ČELADO DOL.

Še slabih 10 dni.Jst že nestrpno odštevam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, zdaj pa tko. Jst bom v ponedeljek in torek na Ptuju. Ampak seveda brez mopeda. Če se bo kakšn odloču, da bi šou z motorjem a bi me vzel na zadnji zic, da ne bom lih z avtom spremstvo špilala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BENKA NA TV - OB 10.00 na mejnem prehodu ob Dravi

kaj zdaj to pomeni! :shock: :o A to misliš da že danes. Kje na kateri tv si to videl! :? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisemce od Benke za motosvetovce...

==========================

Se dobro, da Slovenija nima vec kot 54 carinskih prelazov, sicer bi bila zmeda se vecja. Torej, da se ne bi kdo zastonj vozil, jaz se baje moram prisvetit v Sredisce ob Dravi (ime prehoda so mi rekli...) 10.12 jasno letos, ob 10 dopoldne. Potem pa da se malo zapeljemo do Ptuja. Tam pa pred Perutnino ob 11. Bo slo? Pa ja, ce je slo okoli planeta, bo slo se par metrov po domovini.

Srecno in kmalu na koncno snidenje!

Benka, iz Bosne nocoj

==========================

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!