Skoči na vsebino

O pomembnosti, zakonih, policijskih spremstvih in podobnem


AREA

Priporočene objave

Midva tud prideva.....ampak z avtom, pa bova verjetno počakala kar na Ptuju! 8)

Ja kaj pa če bodo moji šefi spet kaj preveč pametni? :x :evil: :?: :? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK.

Kdo gre jutri z motorjem iz Ljubljane oz. kdaj in kje bi se dobili?

:shock: :? :?
Ja kaj pa če bodo moji šefi spet kaj preveč pametni
Bodi hraber :wink:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zadnji raport:

Jaz bom ob 8:00 pred kolosejem, počakam 5 min. in potem štartam proti Ptuju. Če bo kdo hotel zdraven naj bo tam.

Če bi kdo, ki je nekje na poti tja, rad da ga poberem naj se mi javi.

Zaenkrat gre sigurno suzuki, pogojno spidy, Aleš, ja kje so pa dečve :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvetovci, kako se bomo spoznali? Jaz sem do sedaj srečal le Uti, ostalih ne poznam... S kolegom bova v temnomodrem Cliotu z MB registracijo in reklamo od Štajerskega Avtodoma gor nalepljeno (nadomestno vozilo). Kakšen avto imaš, Climber?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je prišel dan prihoda...

torej: VSE ČESTITKE, BENKA!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že tukaj. Sem videl 8)

Na mejnem prehodu jo je pričakalo okoli 20 motoristov, pretežno iz Ormoža in Ptuja, nekaj motorjev je imelo oznako KR, dva sta bila iz Sl. Konjic in jaz sem bil tudi.

Vreme odlično, ravno takšno, kot se priliči za povratek domov. Sonce brez oblakov 8)

Na mejnem prehodu smo jo obsuli z rožami in čestitkami, pa televizijci so bili zraven in oh in sploh.

Nato pa smo se v spremstvu policistov, ki so nam delali prosto pot, skupinsko odpeljali na Ptuj, kjer so ji priredili sprejem.

Z Mačico sem se srečal že na poti tja, na Ptuju, na mejnem prehodu sem spoznal Vespamana, Climber in Suzuki sta jo do meje primahala šele takrat, ko smo se ravno odpeljali tako, da smo se videli šele na Ptuju. Tam sta bila tudi Lindau in Uti, pa verjetno še kak motorsvetovec.

Ko je bilo govoranc konec, sem se odpeljal domov, opral kravo in jo potisnil v garažo.

In na koncu šel še tole napisati. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doživeli srečno vrnitev :D Benke, občutili mraz 8) , občudovali motoriste :oops: , ki jim mraz ni prišel do živega.

Pred Benko čelado dol(ne med vožnjo :wink: )!!!! Ta prava je, sploh si ne znam predstavljat tega njenega dejanja.

Najlepše pa se je izrazil Z. Šeruga: "Benka je pravi dedc, jaz sem pa komaj baba :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo :cry: :cry: mi je ker nisem bila zraven,priznam da nisem imela jajc z motorjem do Ptuja pri temp-6 in sneženju.Sem pa vse jutro v službi poslušala radio in le ob 13h zvedela info.Glavno da je Benka živa in zdrava prišla domov,da jo mož ni pustil na cedilu in ČESTITKE oz ČELADO DOL.BRAVO BENKA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz prve roke: Poročilo o Benkinem povratku bo nekaj ob 18.00 na Mariborski televiziji, ob 19.00 v Vaš kraj, nekaj pa jutri v jutranjem programu.

Za vse, ki ste interesirani za slike današnjega dne, se mi javite na PM!

LP

VespaMan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizdarija, kakšna neumnost spet:

policijsko spremstvo... A se to spet kdo malo heca ali kaj? Halo, če poln kurac imam tistih prededniških eskortiranj, zdaj pa že vsakega, ki se je šel malo klatit po svetu policija pričaka.

Jaooo, kam je ta svet prišel. Konec je.

<BLURP>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizdarija, kakšna neumnost spet:

policijsko spremstvo... A se to spet kdo malo heca ali kaj? Halo, če poln kurac imam tistih prededniških eskortiranj, zdaj pa že vsakega, ki se je šel malo klatit po svetu policija pričaka.

Jaooo, kam je ta svet prišel. Konec je.

<BLURP>

Valjda je konec, če se ti za take tolko jeziš. Pa kaj te moti? Rajši za kaj drugega porabi energijo kot pa da se jeziš brezveze :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki želite videti slike benke... trenutno jih spravljam na svoj homepage, kjer bodo na voljo čez približno pol ure. Naslov najdete v profilu!

LP

VespaMan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizdarija, kakšna neumnost spet: policijsko spremstvo...

En avto in dva policaja notri. In 25 km vsega skupaj. Zaradi tega pa res ni kravala dvigovati. Se vozijo policaji naokoli brez potrebe vsak dan, pa so se še danes enkrat. Saj imajo panoramske vožnje na motozborih tudi policijsko spremstvo.

Bolje, kot da bi jo ustavili in oglobili. Kaj misliš, da je imela nalepko za tehnični na motorju, po 5,5 leta naokoli? Sicer pa niti nisem pogledal, kakšno tablico je imela zadaj. Našo ali tujo?

Tipičen novinar. Če bi jo oglobili, bi vreščal: birokrati jo globijo namesto, da bi ji spremstva dali. Ker ni bilo globe, je pa spremstvo narobe.

Samo, da je kaj pisati. :wink: :roll: :evil: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od znanih mikrofonov sem opazil tistega od RTV in tistega od POPtv tako, da pričakujem omembe in slike v vsaj enem od dnevnikov danes zvečer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bi kar vse zanimalo, daj na web.

Vsaka čast Benki da ji je ratalo, pa čestitke ostalim elefantom.

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :D :D

Benka, čestitam!

Kaj misliš, da je imela nalepko za tehnični na motorju, po 5,5 leta naokoli?

Po slikah sodeč jo je kar imela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki vas slike zanimajo, jih najdete na moji domači strani!

Nekaj slik je velikih, vse slike, ki sem jih posnel danes, pa so v posebni mapi... seveda malo pomanjšane, da si ne bo kdo rabil puliti las zaradi prenosa...

LP

VespaMan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvetovci, kako se bomo spoznali? Jaz sem do sedaj srečal le Uti, ostalih ne poznam... S kolegom bova v temnomodrem Cliotu z MB registracijo in reklamo od Štajerskega Avtodoma gor nalepljeno (nadomestno vozilo). Kakšen avto imaš, Climber?

Hej, Vespaman, a vidiš, da ni blo problema s spoznavanjem. Sam zadost na glas se morš MOTOSVET dret :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa niti nisem pogledal, kakšno tablico je imela zadaj. Našo ali tujo?

Na Ptuju so prav preverjali, kakšno talco ima gor in so družno ugotovili, da še vedno s ponosom nosi gor ptujski grb :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!