Skoči na vsebino

Motosvetovo srečanje + lokacija


Priporočene objave

Samo eno podvprašanje........

A se dobivamo zaradi nas(ljudi,prijateljev) ali zaradi lokala????????

klimbra: TO .....pa ce se dobivamo/te na vrhu kupa dreka pridem (pac tistih dva/trikrat na leto,ko lahko).

drugace je route 69/L.A. zelo prijazen plac za motoriste. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no še moje izkušnje: ko smo v našem klubu imeli svojo gostilno je bilo vse OK in smo se redno večkrat tedensko dobili zvečer, nič ni blo uradno ampak vsak je pač zvečer prišel malo tja pogledat zato smo bili redno skupaj in so pol tudi dogovori za vse mogoče ture padli. ko smo gostilno zaprli (kljub našim naporom :wink: stvar ni bila rentabilna oz. se je plac rabil za drugo dejavnost) pa se je začelo nekaj podobnega kot sedaj z motosvet sredami, pa čeprav smo si vsi dosti bolj podobni v razmišljanju kot struktura motosveta.

menjali smo že par gostiln, v nekaterih nas niso hoteli (strah da bodo pizdarije), nekatere nam niso bile všeč. je pa vedno bilo, da se komu kaj ni dopadlo. če je bila pijača poceni je koga motilo da je bilo dosti "otrok" v isti gostilni ali da je bila hrvaška muzika ali techno, ali..........

ker nismo ravno socialno všečna družba so razni bolj "fini" lokali odpadli, lent je predrag in preveč pozerski (to z poziranjem še gre, ampak malo pivo za 370 sit!!!!!! :twisted: :? ).....

vglavnem ugotovili smo, da nujno potrebujemo svoj klubski prostor (gostilno in mini pisarno) in ga tudi pospešeno iščemo.

a v LJ nima noben motorist svoje gostilne (razen twina - če vam odnos ni všeč)?

Zgolj za info - Mi (Firestarters) smo pred dvema tednoma prisli do svojega clubhouse-a. Stvar je skoraj v centru Ljubljane (Kolezija) in je zal samo ena velika garaza.

V njem imamo biljard, pikado, mize in stole za posedet.

16.11., ko bomo imeli ze najavljeni zur bomo tudi razdelili info, glede placa. Seveda bomo notri imeli tudi pijaco, ki jo boste lahko po nenormalnih cenah (malo pivo 3.500 sit :) - no ja ne vem se)

Mislim, da bi placa moralo biti dovolj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej neki časa je tudi Uzzy načrtoval eno tako zadevo, pa se mi zdi, da folkz Motosveta ni bil posebno navdušen, zato je projekt tudi opustil. Me zanima, če bi bil izid ene ankete dejansko v prid klubskim prostorom. Kot je nekdo rekel, preveč smo različni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej neki časa je tudi Uzzy načrtoval eno tako zadevo, pa se mi zdi, da folkz Motosveta ni bil posebno navdušen, zato je projekt tudi opustil. Me zanima, če bi bil izid ene ankete dejansko v prid klubskim prostorom. Kot je nekdo rekel, preveč smo različni.

dejstvo je, da je taka stvar težko rentabilna ko sešteješ stroške placa, energije, zaposlenega osebja (magari če je eden),......... čeprav smo se redno dobivali se nam v klubu ni izšlo ker prostor ni bil odprt navzven. drugi so sicer lahko prišli v spremstvu članov ali pozneje sami ampak vseeno smo bili večinoma le člani, ki sicer nismo ravno malo spili a vseeno premalo. mislim, da bi se taka stvar splačala samo nekomu, ki gostilno že ima in samo en del odstopi motosvetu - to je edina varianta.

veliki klubi v tujini pa tako imajo svoje klubske hiše, ki so delavnica, gostilna in še kaj :wink: v enem. sam sem bil gost v taki hiši v gibraltarju in lahko rečem samo - sanjsko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede naslovne teme bi rada povedala, da sva z Maticom začela zahajati v OLP-a šele avgusta (sva torej bolj sveža člana). Meni je način druženja v OLP-u čisto všeč. Res, da ne poznam veliko članov, ker se bolj ali manj družim s tistimi, ki jih že poznam, vendar ne vidim ovire, zakaj bi bil tam problem vsesplošnega druženja. Tudi če so majhne mize (v zgornji sobi), lahko vsak prestavi stol h katerikoli mizi. Če bi bile večje mize, tako kot je nekdo predlagal, se tudi ne bi mogli vsi med seboj pogovarjati, saj bi bilo med eno in drugo stranjo mize preveč drugi ljudi, da bi se krajna lahko slišala.

Tako ali tako pa niti najbolj idelani lokal z najbolj idealno postrežbo, cenami in vzdušjem ne bo povšeči vsem, saj se bo vedno našel kdo, ki ga bo kaj motilo!

Meni je, tako kot je, čisto všeč, če pa bo prišlo do spremembe, se bom prilagodila večini. Važno je, da smo skupaj, da se družimo, za prijetno vzdušje pa moramo sami poskrbeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej neki časa je tudi Uzzy načrtoval eno tako zadevo, pa se mi zdi, da folkz Motosveta ni bil posebno navdušen, zato je projekt tudi opustil. Me zanima, če bi bil izid ene ankete dejansko v prid klubskim prostorom. Kot je nekdo rekel, preveč smo različni.

Iz tvojih ust v moja usesa! V nekaj minutah boste dobili anketo v kr'neki, ker pac tlele ne morem objavljat anket...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede naslovne teme bi rada povedala, da sva z Maticom začela zahajati v OLP-a šele avgusta (sva torej bolj sveža člana).  Meni je način druženja v OLP-u čisto všeč. Res, da ne poznam veliko članov, ker se bolj ali manj družim s tistimi, ki jih že poznam, vendar ne vidim ovire, zakaj bi bil tam problem vsesplošnega druženja. Tudi če so majhne mize (v zgornji sobi), lahko vsak prestavi stol h katerikoli mizi. Če bi bile večje mize, tako kot je nekdo predlagal, se tudi ne bi mogli vsi med seboj pogovarjati, saj bi bilo med eno in drugo stranjo mize preveč drugi ljudi, da bi se krajna lahko slišala.

Tako ali tako pa niti najbolj idelani lokal z najbolj idealno postrežbo, cenami in vzdušjem ne bo povšeči vsem, saj se bo vedno našel kdo, ki ga bo kaj motilo!

Meni je, tako kot je, čisto všeč, če pa bo prišlo do spremembe, se bom prilagodila večini. Važno je, da smo skupaj, da se družimo, za prijetno vzdušje pa moramo sami poskrbeti.

Hawk, Dada has spoken ! 8)

I agree her with. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

V sredo smo Ico, njegova draga Andreja in jaz prvič prišli v OLP.

Vzdušje je bilo prijetno, malo biljarda, malo glazbe, malo čveka, maaaaaaaaaaaaaaalo piva :lol: :lol: :lol: . Pozdrav vsem Ljubljančanom in obljubim, da se ob prvi priložnosti spet oglasim. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dave, ja, pa prej poklič, da prinesem knjigo :)

Noise, ce bos jo ze imel jo prinesi na NFS. Tam se sigurno vidimo :wink:

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!