Skoči na vsebino

Najcenejši servis avtomobila!!!


Windsurf

Koliko bi stal primerljiv servis za tvoj avto?  

  1. 1. Koliko bi stal primerljiv servis za tvoj avto?

    • do 100.000
      4
    • do 50.000
      12
    • avto bi zapeljal do prvega odpada
      1
    • do 150.000
      2
    • nad 150.000
      2


Priporočene objave

Poznam ljudi ki ne mignejo s prstom v penziji. Gledajo limanade hodijo na izlete , vsak dan preberejo časopis ki izide enkrat na teden, skratka zagonijo celo penzijo za pič...dim otroci pa z vnuki študirajo kako priti z meseca do meseca.

Hanzi, a ti misliš, da te bo v najbolj aktivnem delu tvojega življenja vzdrževal fotr s svojo skromno penzijo? (OK, sorry, pri tebi je zaradi poškodbe in situacije, ki je s tem nastala zadeva malo drugačna, ampak vseeno). Ej, jest vidm mojega tasta in taščo, ki si vse življenje nista nič privoščila, vse je šlo za hišo in otroke, plača, fuš, skratka celo življenje. In zdaj, naj živijo še družine svojih otrok, pa zafurajo celo življenje? Nak, sicer sva imela z ženo zelo veliko dela, da sva jih prepričala, da is naj vsaj na stara leta privoščijo kakšen izlet in kakšno kosilce v domači oštariji. In, ne boš verjel, celo všeč jima je postalo. Meni bi bilo pa itaq pod častjo kakšen denar od njih uzeti, vsaj zdaj, ko smo si poštimal stnovanje in osnovne stvari.

Če pa današnja mladina misli, da mora osraščati do 35. leta na bremenu staršev, potem je to pač njihov problem. Ampak staršev jaz ne bi obsojal, tudi oni imajo pravico do svojega življenja. Upam, da sem bil jasen!

lojzi to ti dam pa 100% prav. 8) katermu starši vse k rit prneseje ne bo znal v življenju nič ceniti. in ko staršev enkrat zmanjka je pa bogi pa nč ne zna pa kar umrl bi ..pol je pa tuki en šnopček pa drug ...pol pa dr. rugelj...pa mine življenje ...na smrtni postelji pa vzihovanje kako si je zapravil življenje jej jej jej.... :? :wink:

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Držite se teme!

noise ne bit hud no...mal nas je odneslo ...pa saj to ni nič novega :oops: :wink: :P :D

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!