Skoči na vsebino

Klubska hisa motosveta DA ali NE


Ali si zelimo klubsko hiso?  

4 članov je glasovalo

  1. 1. Ali si zelimo klubsko hiso?

    • Klubska hisa je samo za pussye in biker wannabeje!
      5
    • To je neumna ideja. V resnici bi se samo moral zment kje se bomo zares dobival.
      20
    • Ja! Dejmo najet bar z vecjo sobo.
      8
    • Ja! Imejmo hiso z barom in delavnico!
      28
    • Ja! Dejmo najet garazo, ki jo mal predelamo.
      10


Priporočene objave

Mislim da nas bi klubska hiša še bolj povezala kot sicer ampak kolko je pa to izvedljivo je pa drugo vprašanje? Bar & delavnica, to bi blo zakon. Samo ker vem da s tega nebo nič se mi zdi škoda glasa. Kaka je razlika med - "najet bar" in "zmenit bi se mogli kje se dobivamo" ? Itak se večinoma v barih oz. gostilnah, ali? Najeta garaža, predelana - to bi pa rabo res ogromnoooo garažo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........ Samo ker vem da s tega nebo nič se mi zdi škoda glasa. .........8)

Ko meni kaj ne paše, oz. mislim, da ne bi šlo, oz. sam nisem za to, sem tiho in ne ubijam drugim volje! :evil:

Vse se da, če se hoče. Prostor velik približno toliko ali malo večji od sobe v OLPju + malo večja garaža, ter nekaj prostora spredaj za poleti, ne bi smelo biti pretrd oreh. Način kako to organizirati, se tudi najde.

Forum je pa tu, da predebatiramo kako se bi to dalo narediti in ne kako se to kar na začetku ne da narediti!

Negativc!! :evil:

Pa nič osebnega ne mislim AREA_51. Mej se lepo! :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fantje, pa na jakuzi in bazen z vodno masažo in ogrevano vodo ste pozabili. A mislite, da bom jest u zakajeno garažo hodu, mal je treba tud na dober glas dat, a ne? :wink:  :evil:  :twisted:  8)

Ene 5000 Eur nakaž kot prostovoljni prispevek, pa še ene 10 somišljenikov najd pa naredimo.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možna vira:

multiustanoviteljski d.o.o.

ali

d.d. (vendar je pri d.d. več komplikacij, zato boljši d.o.o. z vplačanimi deleži).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja o klubski hisi je ze dobra. Nekaj podobnega ima hrvaski motosvet (kafana RR). Samo, da je tam stvar profi.

Tudi ce bi imeli klubski prostor, bi se pojavilo nesteto problemov:

- kdo ga bo kupil, zrihtal

- kdo bo v njem strgel

- kdo bo delal zalogo pijace

- kdo bo pospravljal

- ...............

Po vsem premisleku ostaja se najboljsa varianta, da se dobivamo v kakem bifeju. Zgleda tudi, da so se zaceli v OLP bolj truditi (napis rezervirano za Motosvet, zaradi zakajenosti so postavili en star ventilator, ki naj bi zgornjo sobo luftal) Samo se varnostnika morajo postaviti na parkirisce :( .

Res skoda, da ne bo vec tako, kot je bilo lani, ko si vedel, da so v sredo zvecer vsi motosvetovci zbrani v OTP.

Zgleda bom ob sredah se naprej krozil na relaciji OTP in OLP.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res skoda, da ne bo vec tako, kot je bilo lani, ko si vedel, da so v sredo zvecer vsi motosvetovci zbrani v OTP.

Za temi časi je tudi meni žal, ker ni bilo treba razmišljat in preverjat kam iti. Ima pa vsak prostor ali lokal svoje dobre in slabe lasnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom dodajal zakaj in kako,samo ce hoce MS ostati nepristranski s "klubsko" hiso to najbrz ne bo vec.raje se zmenite kje kdaj kako zakaj koliko s kom in s cim se boste dobivali/zadevali/pokali/.....ali,pa se dobivajte.VSE drugo vodi samo v zdraho,CE niste/mo 100% prepricani koliko kdo kdaj kje da/dela/dodeli v prispevek taksne hise.

malo komplicirano.............but you get my drift?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........ Samo ker vem da s tega nebo nič se mi zdi škoda glasa. .........8)

Ko meni kaj ne paše, oz. mislim, da ne bi šlo, oz. sam nisem za to, sem tiho in ne ubijam drugim volje! :evil:

Vse se da, če se hoče. Prostor velik približno toliko ali malo večji od sobe v OLPju + malo večja garaža, ter nekaj prostora spredaj za poleti, ne bi smelo biti pretrd oreh. Način kako to organizirati, se tudi najde.

Forum je pa tu, da predebatiramo kako se bi to dalo narediti in ne kako se to kar na začetku ne da narediti!

Negativc!! :evil:

Natancno tko.

Najprej moramo videt ce je interes in ce interes je, pol se najde tut nacin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: sej ko bom velik pa bogat bom sofinanciral klubsko hišo pa še servis lahko naredim, ampak do takrat mi je pa čisto dovolj da se dobivamo recimo tako kot sedaj v OLP. Aja pa ko bom velik bom tud najel 10 zensk da bojo vsakega bikerja posteno postregle.

Ni problema sam manjkajo pagare in pa multi$$$ stric iz USA. 8)

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni Uzzy lani nekaj o klubskem prostoru mlel?

On se gre podjetnika, morda bo pa tokrat zagrabil.

Sicer je pa klubska hiša čista ekonomska kategorija, zato mora imeti, če hočemo, da deluje, ustanovitelja in lastnika, ki postavi upravitelja in ostale nameščence. In pa seveda, najbolj glavno, tudi stranke morajo biti.

Morda je med nami kak gostinec, ki bi rad razširil svoje poslovanje, to je ena možnost.

Druga pa je po moje d.o.o. z ustanovitelji/lastniki na eni strani in upraviteljem/nameščenci na drugi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda je med nami kak gostinec, ki bi rad razširil svoje poslovanje, to je ena možnost.

Ko sem jaz pred časom spraševala če je med nami kak gostinec, ni bilo nobenega pozitivnega odgovora

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede OLP in OTP sledeče: Do naslednje sezone se bo število forumašev tako povečalo da bosta obe sobi skupaj premajhni. UZZY kje si sedaj je prišel tvoj čas. Lansko leto je bilo res malo zgodaj sedaj pa že lahko malo bolj razmišljaš tudi o tem razen če mobiji še vedno zadovoljivo laufajo in bodo tudi letos na NFS prinesli kakšne copatke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z našimi vložki - delnice pa to :D

Če da 1000 ljudi po 10000 tolarjev, je to 10 milijonov,

če jih da 500 po 20000, je to tudi 10 milijonov

in

če jih da 333 po 30000, je to nekaj malega manj kot 10 milijonov.

Načelno se po moje z 10 milijoni začetnega kapitala da postaviti zametke klubske hiše.

Tudi gostinci so med nami, sem zadnjič na enega preko njegovega internetnega naslova in domače strani naletel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z našimi vložki - delnice pa to :D

Če da 1000 ljudi po 10000 tolarjev, je to 10 milijonov,

če jih da 500 po 20000, je to tudi 10 milijonov

in

če jih da 333 po 30000, je to nekaj malega manj kot 10 milijonov.

Načelno se po moje z 10 milijoni začetnega kapitala da postaviti zametke klubske hiše.

Tudi gostinci so med nami, sem zadnjič na enega preko njegovega internetnega naslova in domače strani naletel.

UUUUUUUUUUUUUUU BOGATO smo tole zastavl..............za 10 mio.......ma to bi tut Twina kupl......no mogoče mal več,ker ma dva WC-ja :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno potencialno lokacijo sem izvohal, pa verjetno niti draga ne bi bila... za najet... se bom pozanimal malo bolje, da ne bom prej blebetal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden izmed pogojev je da je objekt v LJ ali ožji okolici ne?

... zakaj pa ravno v Lj ali okolici? ... kaj pa, če bi bil kje v centru SLO (dolina zelenega zlata)? ... predvsem se reši problem cene (nepremičninesotukajmnogocenejšepress) ... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden izmed pogojev je da je objekt v LJ ali ožji okolici ne?

... zakaj pa ravno v Lj ali okolici? ... kaj pa, če bi bil kje v centru SLO (dolina zelenega zlata)? ... predvsem se reši problem cene (nepremičninesotukajmnogocenejšepress) ... :twisted:

Bravo Easy!!!

Ja pr nam jo zrihtite, ha bojo sregle topless!! :shock: :oops:

npr ex HMEZAD kak vlka garaža!!!!!! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!