Skoči na vsebino

Klubska hisa motosveta DA ali NE


Ali si zelimo klubsko hiso?  

4 članov je glasovalo

  1. 1. Ali si zelimo klubsko hiso?

    • Klubska hisa je samo za pussye in biker wannabeje!
      5
    • To je neumna ideja. V resnici bi se samo moral zment kje se bomo zares dobival.
      20
    • Ja! Dejmo najet bar z vecjo sobo.
      8
    • Ja! Imejmo hiso z barom in delavnico!
      28
    • Ja! Dejmo najet garazo, ki jo mal predelamo.
      10


Priporočene objave

Eden izmed pogojev je da je objekt v LJ ali ožji okolici ne?

... zakaj pa ravno v Lj ali okolici? ... kaj pa, če bi bil kje v centru SLO (dolina zelenega zlata)? ... predvsem se reši problem cene (nepremičninesotukajmnogocenejšepress) ... :twisted:

Hej, gre se za lokacijo, kjer bi se predvsem ljubljančani še naprej zbirali. Ne me narobe razumet, valjda da so VSI čim pogosteje in v čim večjem številu dobrodošli. Ampak osnova pa smo še vedno rezidenti Ljubljane in bližnje okolice. Zato naj bi bil ta naš kraj zbiranja v Ljubljani ali njeni neposredni okolici. Čist tko BTW, razen zasavcev smo mi edina 'sekcija' ki se res redno zbira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden izmed pogojev je da je objekt v LJ ali ožji okolici ne?

... zakaj pa ravno v Lj ali okolici? ... kaj pa, če bi bil kje v centru SLO (dolina zelenega zlata)? ... predvsem se reši problem cene (nepremičninesotukajmnogocenejšepress) ... :twisted:

Hej, gre se za lokacijo, kjer bi se predvsem ljubljančani še naprej zbirali. Ne me narobe razumet, valjda da so VSI čim pogosteje in v čim večjem številu dobrodošli. Ampak osnova pa smo še vedno rezidenti Ljubljane in bližnje okolice. Zato naj bi bil ta naš kraj zbiranja v Ljubljani ali njeni neposredni okolici. Čist tko BTW, razen zasavcev smo mi edina 'sekcija' ki se res redno zbira. Žalostno ampak resnično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko BTW, razen zasavcev smo mi edina 'sekcija' ki se res redno zbira. Žalostno ampak resnično.

... to je sicer res ... samo povej, ali si že kdaj kje doživela tako fešto kot včeraj na našem "zboru"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo, da bo imel Motosvet svoj klubski prostor. In potem se bo spet del folka spomnil, da to pa ni tko kot so si zamislili, da je pa ze v OLP boljse in bodo zacel hodit v OLP. In stvar se bo spet podrla. Potem bodo eni v klubskih prostorih, eni v OLP, eni bomo morali pa spet kroziti na dveh lokacijak, tko kot sedaj (OTP-OLP)

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je že Mačica razložila vse, kar je morala. Pri vsej zadeve gre za srečevanje Ljubljančanov (vsekakor so vabljeni tudi drugi, da se nam pridružijo če želijo) in iskanje lokacije za nas. Mi se srečujemo ob sredah in mislim, da nihče nima toliko časa, da bi se redno udeleževal srečanj npr. 50 km od svojega bivališča (oz. redki so tisti). Zato menim, da naj se tukaj išče rešitev za Ljubljančane.

Če pa kdo želi poleg občasnih forumskih srečanj, ki so namenjena vsem članom po Sloveniji, organizirati tudi redna tedenska srečanja, pa naj odpre novo temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: sej ko bom velik pa bogat bom sofinanciral klubsko hišo pa še servis lahko naredim, ampak do takrat mi je pa čisto dovolj da se dobivamo recimo tako kot sedaj v OLP. Aja pa ko bom velik bom tud najel 10 zensk da bojo vsakega bikerja posteno postregle.

Ni problema sam manjkajo pagare in pa multi$$$ stric iz USA. 8)

:P

A maš z vezami :D kej popusta pol pr tistih ženskah :lol: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo, da bo imel Motosvet svoj klubski prostor. In potem se bo spet del folka spomnil, da to pa ni tko kot so si zamislili, da je pa ze v OLP boljse in bodo zacel hodit v OLP. In stvar se bo spet podrla. Potem bodo eni v klubskih prostorih, eni v OLP, eni bomo morali pa spet kroziti na dveh lokacijak, tko kot sedaj (OTP-OLP)

Kar sicer po kruti logiki pomeni, da se v resnici v najslabsem primeru ne bo nic spremenilo na slabse...

Torej lahko je ful boljs in v najslabsem primeru isto kot do sedaj. JEst dam 10 jurjev takoj za to.

BTW ce ste opazili je 72% ljudi, ki so odgovorili na anketo ZA to, da bi imel nek tip klubskih prostorov (kjer bi morda lahko bil tut sedez MAKSIja).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko BTW, razen zasavcev smo mi edina 'sekcija' ki se res redno zbira. Žalostno ampak resnično.

... to je sicer res ... samo povej, ali si že kdaj kje doživela tako fešto kot včeraj na našem "zboru"?

A se pravi da bi morali po tvojem, Easy, kupiti BAJTO, za štiri žure na leto??? Potem raje hotel najamemo za tistih par večerov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede MAKSI variante sem tudi že jaz razmišljal, stroške najemnine bi si lahko delili.

Počakajte malo, da se jaz malo pozanimam kako in kaj je s tistim placom.,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se pravi da bi morali po tvojem, Easy, kupiti BAJTO, za štiri žure na leto??? Potem raje hotel najamemo za tistih par večerov...

... ne ... ali pa tudi ja ... v vsakem primeru bi bili potem na svojem ... sicer pa v primeru NE ne vidim pomena zbiranja $$$ sredstev na vsakega posameznika ...

... sicer je pa tako ... lokacij in prostorov je v SLO dovolj ... če le malo bolje pogledaš, lahko na relaciji CE - LJ najdeš kar nekaj primernih mest ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo, da bo imel Motosvet svoj klubski prostor. In potem se bo spet del folka spomnil, da to pa ni tko kot so si zamislili, da je pa ze v OLP boljse in bodo zacel hodit v OLP. In stvar se bo spet podrla. Potem bodo eni v klubskih prostorih, eni v OLP, eni bomo morali pa spet kroziti na dveh lokacijak, tko kot sedaj (OTP-OLP)

Bojim se, da ima Tadej prav - ker ne spoštujemo dogovorov. Zadnji veljavni dogovor je OLP - zakaj nekateri iščejo Motosvetovce v OTP, mi ni jasno. Po drugi strani pa jasno da gre lahko vsak kamor hoče, tudi v OTP, če mu paše. Svoboda je temeljni kamen Motosveta.

Če se ne bomo znali/želeli držati dogovora, bo res spet isto, čeprav bomo imeli "svojo Motosvet hišo" (whatever that means). Zadeva je torej na nas in je neodvisna od kraja zbiranja :wink: .

Fajn bi bilo najti nekaj prostornega (za čvekanje) in z možnostjo kakega športa (npr biljard, kegljanje, bowling...). Pa da ne bi bilo zakajeno :oops: :roll: ... pa vseeno kako bi se temu reklo :lol: 8) .

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn bi bilo najti nekaj prostornega (za čvekanje) in z možnostjo kakega športa (npr biljard, kegljanje, bowling...). Pa da ne bi bilo zakajeno  :oops:  :roll: ... pa vseeno kako bi se temu reklo  :lol:  8) .

Pa na miren prostorček za D&D si pozabil. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Fajn bi bilo najti nekaj prostornega . Pa da ne bi bilo zakajeno  :oops:  :roll: ... pa vseeno kako bi se temu reklo  :lol:  8) .

Ja fajn prostor, de bi se kr z mašino prpelu za šank.. :P Nezakajen, hm mislim de ne bo šlo :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ja res dobra zadeva, sam Mobitel bo treba vprašat če bi bli naši sponzorji!Ja valda pa pivovarna union, Givi it, Honda, Kappa,........mal šale drugač pa res dobra zamisel!Sej ni nujno da bi bila zadeva v lj loh mal ven kjer se kak skedn dobi za najet pougodnih cenah!Sej ni treba da bi bil naš prvi place v Wtc!Tja bi šli če bi zalaufal! :D :shock: :oops: :wink:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Glede OLP in OTP sledeče: Do naslednje sezone se bo število forumašev tako povečalo da bosta obe sobi skupaj premajhni. UZZY kje si sedaj je prišel tvoj čas. Lansko leto je bilo res malo zgodaj sedaj pa že lahko malo bolj razmišljaš tudi o tem razen če mobiji še vedno zadovoljivo laufajo in bodo tudi letos na NFS prinesli kakšne copatke.

Uzzy je razmišljal in še vedno razmišlja, zadeva mora biti odprtega tipa in ne samo za Motosvetovce

-ker je potem takem MOTOSVET klub, kar pa nikoli ni želel biti in to je tudi prav

-Ker je dobičkonosnost oz. pokrivanje stroškov vprašljiva

Projekt je že zelo resno zastavljen, ampak nažalost oz. na srečo sva z Mariči letošnje prihodke preusmerila v Stanovanje in sva glih pred vselitvijo. V upanju, da bodo mobiji tudi v letu 2003 zadovoljili naše potrebe, načrtujem in iščem naprej.

Pred prostorom pridejo še popustniške kartice(saj jih niste pozabili).

P.S.- Letos copatkov ne bo, ker ne moreva obljubiti, da bova res lahko prišla; nenajavljena pa itak ne smeva pridet oz. ne izplnjujeva vseh kriterijev

1.Ne znam Lojzeta na pamet

2.Ne morem peljat 20l vina na motorju :D

LP

Uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!