Skoči na vsebino

FS na snegu


Priporočene objave

Ob debati smuči vs. board se je porodila ideja o forumskem športnem dnevu na snegu.

Predlagam, da se zmenmo za kako varijanto (saj popuste za skupinske karte majo na vseh smučiščih). Ena možnost je sicer tut ta, da se v Kranjski gori pred novoletnim FS mal nasmučamo, pol pa v večerne toalete in na žur.

Ali naredimo čist ekstra? Kaj vi menite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačkica-tigrica......pod enim pogojem,da mi po končanem smučanju nardiš en prijeten foot masage :oops: :oops: :oops: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačkica-tigrica......pod enim pogojem,da mi po končanem smučanju nardiš en prijeten foot masage :oops:  :oops:  :oops:  :D  :D  :D

Ej tkole javno ti ne bom nč obljubljala. Da ne bo pol prevelika gužva ratala

(jazmasaženeobvladamspljohpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačkica-tigrica......pod enim pogojem,da mi po končanem smučanju nardiš en prijeten foot masage :oops:  :oops:  :oops:  :D  :D  :D

Ej tkole javno ti ne bom nč obljubljala. Da ne bo pol prevelika gužva ratala

(jazmasaženeobvladamspljohpress)

Sorry....pol pa ne bom mogel nič plesat!!!!!!

PREVEČUTRUJENISMUČARPRESS :D :D :D :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra osvajanja se je treba lotit bolj taktno  :roll:  :D  :lol:

Ma mačkica je že davno osvojena.....jest se samo za zunajpenzijonsko ponudbo grebem!!!!!! :wink: :D :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje, tlele se pogovarjamo o FS. Ne zdaj smetit tlele s takimi forami še preden se je sploh debata o FS začela. pliiiiiiiizzzzzzzzzz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje, tlele se pogovarjamo o FS. Ne zdaj smetit tlele s takimi forami še preden se je sploh debata o FS začela. pliiiiiiiizzzzzzzzzz

Ok sorry.......JEST SEM ZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, a ni to vključeno v program NFS, če bo le sneg? Jaz bom itak pičil tja že navsezgodaj, da se malo nadilcam, če se mi pa nau dal, pa vsaj na nočno. Pol pa žurat! Sankanje opolnoči z baklami obvezno :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Običajno sem kokli novga leta že tako alkoholno prestrašen, da pridejo v poštev samo sanke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa glede na to, da je čez vikend velika gužva, a bi bili pripravljeni vzet v ta namen recimo en dan dopusta (petek)?

pa BTW, kdaj pa so v Sloveniji šolske zimske počitnice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem za, ampak jaz smučam, lahko tudi v skupini z borderji, ker sem navajena , smo doma zmešana družina :D . Lahko tudi med tednom.

Na NF pa itak nameravamo iti v soboto zjutraj in do popoldneva smučati,

seveda če bo kaj snega in ........

Ljubim grbine, strmine in prazen smučišče,predusem pa naravni sneg ker je veliko boljši od umetnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smučanje!!! Valjda!!! Al pa boardanje, a potem zna biti še kdo v nevarnosti (pa ne jaz :lol: )...heheheh.... :wink:

Zimske počitnice pa so zadnji teden februarja in prvi teden marca (najprej eni, pol pa drugi...ne vem pa točno, kdo je kdaj)...mater, sem zakomplicirala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...čez dan Gerlitzen, zvečer pa Kranjska...tam je ziher sneg, pa še mal bolš smučišče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

macica; absolutno... :D sam mislm, da majo gorenci mal drgac pocitnce kt mi lublancani... en teden pred nami, se mi zdi... jest sm si sicer prpravlena vzet en dan pocitka od faksa :twisted: (ce ne bojo glih izpiti...).. sam povej kdaj pa kje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem tut za smučanje.mam pa en predlog a bi mi tale smučarsko-sneženiFS imeli ločeno od NFS. tam enkrat januarja. :wink:

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...čez dan Gerlitzen, zvečer pa Kranjska...tam je ziher sneg, pa še mal bolš smučišče...

a na nočno smuko na Straži si pa čist puzabu ??? :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ga mam 35 dni......če kdo rab.....prodam!!!!!!!

klimbra..kupim!!!!!! ene 10 dni. al pa me zamenjaš v službi.... :wink: :wink:

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem tut za smučanje.mam pa en predlog a bi mi tale smučarsko-sneženiFS imeli ločeno od NFS. tam enkrat januarja. :wink:

Se strinjam-- po NFS! Ko bo sneg... enkrat februarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!