Skoči na vsebino

FS na snegu


Priporočene objave

macica; absolutno... :D sam mislm, da majo gorenci mal drgac pocitnce kt mi lublancani... en teden pred nami, se mi zdi... jest sm si sicer prpravlena vzet en dan pocitka od faksa :twisted: (ce ne bojo glih izpiti...).. sam povej kdaj pa kje..

Saj ni pomembno kdaj ma kdo. Ko so počitnice, so itak vsa naša smučišča nafilana. To sem vprašala samo zato, da ne bi slučajno v tistem terminu planirala.

Torej kot vidite že razmišlljam v smeri ločenega FS. So padli že tudi konkretni predlogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...čez dan Gerlitzen, zvečer pa Kranjska...tam je ziher sneg, pa še mal bolš smučišče...

a na nočno smuko na Straži si pa čist puzabu ??? :twisted: :twisted: :twisted:

...Straža je na Bledu!!! :shock: ...če si se po ta novem napalila 8) na nočno smuko ti bom zaupal, da jo pa ima tud Kranjska gora, tko da se ti ne bo treba na Bled vozit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
kes pa ti bla, ko se nas je nekaj drobiža čez 30 sankal? :?:  :?:  :shock:

u Dolomitima 8)

splojh pa če je blo tisto FS :shock: pol je blo FS na sankah in ne na snegu :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kes pa ti bla, ko se nas je nekaj drobiža čez 30 sankal? :?:  :?:  :shock:

Teh nekaj drobiža je natanko eden manj kot 40!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: 8) :o :D :shock: Nas???? :twisted:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kes pa ti bla, ko se nas je nekaj drobiža čez 30 sankal? :?:  :?:  :shock:

Teh nekaj drobiža je natanko eden manj kot 40!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: 8) :o :D :shock: Nas???? :twisted:

Ciao,by Pero

Perica, pozabu? Pa jest sm mela u Kranski tud otroka sabo s svojim bobom pa sama sm mela svoje sanke :idea: 8) :!:

Sm bolj za logistiko nadarjena pa sm za hrano skrbela!

Nč hudga.... se boš že kdaj s kako družinsko pico oddolžu :twisted: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kes pa ti bla, ko se nas je nekaj drobiža čez 30 sankal? :?:  :?:  :shock:

Teh nekaj drobiža je natanko eden manj kot 40!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: 8) :o :D :shock: Nas???? :twisted:

Ciao,by Pero

Perica, pozabu? Pa jest sm mela u Kranski tud otroka sabo s svojim bobom pa sama sm mela svoje sanke :idea: 8) :!:

Sm bolj za logistiko nadarjena pa sm za hrano skrbela!

Nč hudga.... se boš že kdaj s kako družinsko pico oddolžu :twisted: :!:

Dvomim!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Tamala al pa nč!! :twisted: :D :D :D :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!