Skoči na vsebino

Črna Gora - Žabljak, Durmitor


Leteči

Priporočene objave

Kaj ti pomaga Pulena, ko te pa tam Gasho pričaka na vratih... :lol1: No Limit Bikers da se upozna momke i one velike crnogorke... :kva2:

Se strinjam ba je PULENA dober izbor imajo pizzerijo v BARU in SUTOMORU .Vsi so motoristi od GASHA do NIKOTA in ostalih kar se spanja tiče ti zrihtajo ni problema.

ti pa priporočam da se čez dan izogibaš PULENE ker potem ode vožnja ker so zelo gostoljubni :naughty: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp. Letos imam namen z motorjem cez bosno do crne gore preko durmitorja pa do budve in nazaj po jadranski magistrali...zanima me samo okvirno ceno potovanja za priblizno 10 dni nekje v mesecu juliju ali avgustu, ce ima mogoce kdo kaksne izkusnje bi bil hvalezen...lp

Bil že parkrat v Črni Gori, lani z avtom. Je lepa, res zavidet veliko stvari, folk super, hrana odlična, je pa res, da so mal nenormalno začel navijat cene, za ta denar pa ne naredijo kaj preveč veliko.

Z motorjem bil leta 2007, potopis pa se najde na http://www.mkrokovnjaci.com/forum/index.php?showtopic=304

Popravljeno . Popravil mihnar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti pomaga Pulena, ko te pa tam Gasho pričaka na vratih... :lol1: No Limit Bikers da se upozna momke i one velike crnogorke... :kva2:

Hvala ti lepa za link. Pa smo tudi tam včlanjeni. Zasledil Zlatija, Motoristka,......

Pa bomo spet širili moto prijateljstva :010 :beer2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ti lepa za link. Pa smo tudi tam včlanjeni. Zasledil Zlatija, Motoristka,......

Pa bomo spet širili moto prijateljstva :010 :beer2: .

Ni problema ob prvi priliki... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Bil že parkrat v Črni Gori, lani z avtom. Je lepa, res zavidet veliko stvari, folk super, hrana odlična, je pa res, da so mal nenormalno začel navijat cene, za ta denar pa ne naredijo kaj preveč veliko.

Z motorjem bil leta 2007, potopis pa se najde na http://www.mkrokovnjaci.com/forum/index.php?showtopic=304

Sm prebral že parkrat ja, taka doživetja me še bolj navdušijo, hvala vsem, če pa nekje v poletnih mesecih srečate kje v črni gori kawasaki mean streak z SG tablico pa spijemo kako pivo.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........C.G.zacahnano od 22.05-03.06.2009..!!...Buljarica bb.. pri Petrovcu na moru....!! :krneki:

..LJ-SAR-MOST-DUBR-PETR-nazaj-BOKA-DUBR-ZADAR-SELCE-RUPA-ILIRSKA-LJ.. :unsure:

..se vidimo na cesti.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
a gre kdo za prvomajske dol v črnogoro?

jaz nameravam it 25.4 do 1.5

Packenstaini planiramo točno ta datum Črno Goro kot B varianto.. :rolleyes: . A varianta je Češka, če bo pa v tej smeri slabo vreme pa šibamo za ČG!

...v tem primeru se vidimo, lahko pa tudi potujemo skupaj... LP! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Nujno potrebujem informacijo. Ali morda kdo ve, kakšna je cesta od Ščepan polja pa predvsem na relaciji od Žujača, Trsa, Pišče, Sedlo, Virak in čez dobrih 5 km si v Žabljaku. Zanima me stanje izključno med Žujačo in Virakom. Gre za gorsko cesto, ki bi baje imela še 4km makadama. Tako je bilo še dve leti nazaj. Vem, da je to pot pred leti prevozila tudi Mačica s Transalpo in ni bila nič kaj navdušena nad to cesto. Bil bi zelo hvaležen, če morebiti kdo pozna sedanje stanje na tej gorski cesti. Ta cesta bi mi precej skrajšala pot do Žabljaka.

Hvala in lep pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

glede na naše plane me zanima ,če je kaj novega s to cesto ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
glede na naše plane me zanima ,če je kaj novega s to cesto ? :naughty:

Od lanskega leta položen asfalt. Večji del preplasten na novo.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Žabljaku vem za hišo (poceni) garaža za motorje, kuhinja, da si lahko sami kuhate in dve kopalnice. Za cca 12 person. Lp :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od lanskega leta položen asfalt. Večji del preplasten na novo.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

hvala za info

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Žabljaku vem za hišo (poceni) garaža za motorje, kuhinja, da si lahko sami kuhate in dve kopalnice. Za cca 12 person. Lp :naughty:

Žabljak nam bo vmesna destinacija. Razmišljam, da bi se bazirali na enem mestu v okolici Sarajeva in od tam delali izlete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Žabljaku vem za hišo (poceni) garaža za motorje, kuhinja, da si lahko sami kuhate in dve kopalnice. Za cca 12 person. Lp :naughty:

bi mogoče dal naslov,če nanese da bi prespali na žabljaku ?

lp stane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se vrnil iz MNE (ne moto, službeno potovanje, dva dni). Tam je že pošteno vroče, Črnogorci v tej zvezi napovedujejo da bo letos "roštilj godina".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se vrnil iz MNE (ne moto, službeno potovanje, dva dni). Tam je že pošteno vroče, Črnogorci v tej zvezi napovedujejo da bo letos "roštilj godina".

Cool, mene ima, da bi za poletni dopust motorizirano prebegnil v Črno goro. Bomo videli, če mi bo zuspelo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cool, mene ima, da bi za poletni dopust motorizirano prebegnil v Črno goro. Bomo videli, če mi bo zuspelo. :naughty:

Mi gremo letos spet, bili smo pred dvema letoma, ampak nismo obvozili dormuturja in žabjaka, to nameravamo letos, obalo bomo pa verjetno izpustili. Oglasi se, pa kakšno rečemo.

Gremo cca 15 avgusta, Banja luka, Sarajevo, Črna gora morda malo Srbije, Podgorica, Nikšič, Dubrovnik, po jadranu domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kako je kaj s kampi v Črni gori, ali se najde kaj okoli podgorice, ali je ponudba apartmajev dobra in ni težav dobiti?

Razmišljam če ne bo drugače da bi enkrat prespal v Črni gori na poti do makedonije, ker se mi zdi ČG bolj varna kot Albanija.

Popravljeno . Popravil robberrt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kampi so v ČG zelo poceni. Okoli Podgorice ne poznam nobenega, načeloma lahko spiš (sploh pri obali) po kampih, se hitro najde in poceni. Če ti pa kje sfali npr. okoli Podgorice pa kaj hitro najdeš apartma, ki pa za spremembo za eno nočitev tudi sede malo postelje. Tudi tu pa cene niso visoke. Zaradi cen pa se je za izogibat hotelov... V Nikšiču smo dali za nočitev v hotelu za 3 osebe okoli 65 €, če me spomin ne vara-za primerjavo nočitev za eno osebo z motorjem in šotorom v kampu Jazz med kotorsko in Budvo ko je bila nočitev po 3€.

Malo nad Ulcinjem nočitev ravnotako na osebo z motorjem in šotorom 6€. To je bil kao ta drag kamp (med čudovitim nasadom oljk). Je pa res, da neki vau ni za pričakovat od urejenosti po kampih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred enim mesecem smo prevozili črno goro, obloženi s kamp opremo. V šotoru smo spali samo enkrat, pa še to iz principa (če že imamo s sabo) Spali smo v Ulcinju, pri možaku ki nam je hotel oddati sobe s kopalnico za 10€, na travci za apartmajem je pa vzel 5€ - v ceni je vključena uporaba kopalnice v apartmaju. Drugače smo pa vedno našli sobe ali apartmaje za prespati brez problema - cca 10€/osebo.

Naslednjič obvezno brez šotora (dvakrat še nočno presenečenje: zvečer zvezdice,zjutraj sonček, vmes pa nevihta,ki je v šotoru zlepa ne bi pozabil). Pa tudi, kar smo videli kampe, nas niso prepričali. Ob obali jih praktično ni (so umaknjeni stran od vode), kot na Hrvaškem, ko si šotor lahko postaviš skoraj v vodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je kaj s kampi v Črni gori, ali se najde kaj okoli podgorice, ali je ponudba apartmajev dobra in ni težav dobiti?

Razmišljam če ne bo drugače da bi enkrat prespal v Črni gori na poti do makedonije, ker se mi zdi ČG bolj varna kot Albanija.

Ne nosi s seboj v Črno goro, Makedonijo ali Albanijo šotor, ker se ti to dejansko ne izplača. Dobiš sobo v povprečju za 10 Eur na noč. Ponekod tudi ceneje.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je kaj s kampi v Črni gori, ali se najde kaj okoli podgorice, ali je ponudba apartmajev dobra in ni težav dobiti?

Razmišljam če ne bo drugače da bi enkrat prespal v Črni gori na poti do makedonije, ker se mi zdi ČG bolj varna kot Albanija.

[/quote

Spanje priporočam v mesrecu TUZI,to je med Podgorico in mejnim prehodom HAN z Albanijo :worship:

Na desni strani je Hotel,ampak ne vem imena! Bilo je poceni! :naughty: Pa srečno pot ti želim!

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo se vrnili s ture po jugi. :whistle:

V Črno goro smo naredili samo enodnevno furco, ampak je bilo zelo zanimivo. Od Goražd čez Čajniče in preko prelaza Metaljka proti Pljevlji in nato na Đurđeviča Taro in ogled mostu.

Iz Žabljaka smo prečkali Durmitor proti Plužinam...........fenomenalno..........lepa cesta še bolj lepa narava, res hudo. Kanjon Pive z Pivskim jezerom je zelo interesanten. Le od Šćepan polja do Foče je pa še vedno le steza. No vsaj poflikali so jo, da je prevozna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo se vrnili s ture po jugi. :whistle:

V Črno goro smo naredili samo enodnevno furco, ampak je bilo zelo zanimivo. Od Goražd čez Čajniče in preko prelaza Metaljka proti Pljevlji in nato na Đurđeviča Taro in ogled mostu.

Iz Žabljaka smo prečkali Durmitor proti Plužinam...........fenomenalno..........lepa cesta še bolj lepa narava, res hudo. Kanjon Pive z Pivskim jezerom je zelo interesanten. Le od Šćepan polja do Foče je pa še vedno le steza. No vsaj poflikali so jo, da je prevozna.

Pa kakšno črnogor(s)ko fotko nalimaj gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!