Skoči na vsebino

Črna Gora - Žabljak, Durmitor


Priporočene objave

Kje se pa da pogledat njihove snezne raznere?

Po moje najboljše iz prve roke od domačina! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si pot zacrtal tako (zemljevid)...

Ali obstaja moznost, da je gor se toliko snega, da to ni mozno?

Lansko leto v tem času ta cesta še ni bila prevozna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto v tem času ta cesta še ni bila prevozna!

Tudi letos ni. Mozda za 10 dana. Zdej sem pogledal skozi okno, na Zabljaku snezi, ga je ze enih 5 cm. Fak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi letos ni. Mozda za 10 dana. Zdej sem pogledal skozi okno, na Zabljaku snezi, ga je ze enih 5 cm. Fak

Kaj si gor.s čim pa? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi letos ni. Mozda za 10 dana. Zdej sem pogledal skozi okno, na Zabljaku snezi, ga je ze enih 5 cm. Fak

Učeri sm bil u vulkotu, in z mal straha pomislu na vaju dva. HeHe. vem de ni smešno. pazta nase!!!!

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si gor.s čim pa? :eek:

Z motorjem seveda :naughty: ..Ma ni blu tko hudo ene pol ure bl ku po jajcih pol pa se pol dneva po dezju...

Ma zdej pa ze dva dni albanskega sonca...suprca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeri sm bil u vulkotu, in z mal straha pomislu na vaju dva. HeHe. vem de ni smešno. pazta nase!!!!

hvala za skrb in dobre zelje...sva ze drugi dan v Albaniji po soncu...ceste pa - no comment :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za skrb in dobre zelje...sva ze drugi dan v Albaniji po soncu...ceste pa - no comment :rolleyes:

Ali st mogoče spala kje v okolisi Vlore? Kakšne so možnosti in cene? Srečno vožnjo še naprej1 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Na strani naše države ars.gov.... piše da je dogovor da je dost osebna, ampak do zdej sm še od vseh slišu da rabš potni list. Bom pa vidu nasledn mesec ko grem dol!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V času turistične sezone je dovolj osebna izkaznica, na njihovi meji ti izdajo neko potrdilo ki velja v času bivanja v ČG kot pasuš. Se pa vseeno nebi hecal, ker se ta izdaja potrdila lahko zavleče tudi par ur, zato ti svetujem, da si porihtaš potni list.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V času turistične sezone je dovolj osebna izkaznica, na njihovi meji ti izdajo neko potrdilo ki velja v času bivanja v ČG kot pasuš. Se pa vseeno nebi hecal, ker se ta izdaja potrdila lahko zavleče tudi par ur, zato ti svetujem, da si porihtaš potni list.

Na meji za Črno Goro se tako ali tako rado zavleče...Lani sva s kolegom čakala vsaj pol ure na 45°, pred nama pa je bil en sam avto. Niso zastonj črnogorci :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,zanima me,če Črnogorci že pobirajo ekološko takso ob vstopu v njihovo državo in koliko le ta znaša?Hvala za odgovor in lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,zanima me,če Črnogorci že pobirajo ekološko takso ob vstopu v njihovo državo in koliko le ta znaša?Hvala za odgovor in lp.

motor 10 €

za ostale -----> tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor 10 €

za ostale -----> tukaj

Zanima me, če gre kdo v Črno goro z motorjem termin 27-28. 6 do recimo 5-6. 7

Odpravljam se na dopust, in se mi zdi zanimivo.

Moja ruta naj bi potekala do Zadra po stari cesti, naprej pa po magistralki. Prvi predviden postanek za spanje- Makarska........

Potem pa po občutku..... Ruta za nazaj pa Sarajevo......, na prave čevape hahahahahaha. Vmes seveda tudi počivaje, plaža morje sonce itd.

Če ima kdo podobno ruto, se javite, gremo skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v CG. Taksa je 10€, pasosa ne rabis.

Procedura na meji traja 5 minut, dobis en kartoncek ki ti ga potem ob odhodu vzamejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v CG. Taksa je 10€, pasosa ne rabis.

Procedura na meji traja 5 minut, dobis en kartoncek ki ti ga potem ob odhodu vzamejo...

Zanima me po kolko približno so kampi, apartmaji, hoteli, če mogoče veš kakšne cene hrane, pjače, kar se spomneš od oka za občutek.

Že v naprej hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v CG. Taksa je 10€, pasosa ne rabis.

Procedura na meji traja 5 minut, dobis en kartoncek ki ti ga potem ob odhodu vzamejo...

Ste bili trije? Ste šibal za Podgorico? Dva BMW-ja in en ??? Yamaha endurca, vozil je tretji. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste bili trije? Ste šibal za Podgorico? Dva BMW-ja in en ??? Yamaha endurca, vozil je tretji. :hmm:

Ne bila sva sama...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me po kolko približno so kampi, apartmaji, hoteli, če mogoče veš kakšne cene hrane, pjače, kar se spomneš od oka za občutek.

Že v naprej hvala

Sobe so tam okrog 30€, je pa CG ful cenejsa kot Hrvaska...

Vecerja za dva okrog 20€ v Dubrobniku dve pice 30€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bila sva sama...

Mogoče vaju je en lovil... :lol1: se mogoče spomneš Zlati in jaz.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče vaju je en lovil... :lol1: se mogoče spomneš Zlati in jaz.... :naughty:

Ce bi me lovil, bi me sigurno ulovil, sva bla bl na easy.

Sej ves CG.

Popravljeno . Popravil bica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!