Skoči na vsebino

Črna Gora - Žabljak, Durmitor


Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

To leto bi rad sel z Motorjem v Budvo za 14 dni na dopust, 4 osebe, Junij ali pa Julij. Iscem fajn apartma ali pension blizu plaze, nej bo mirno.

Kdo mi lahko neki lepega priporoca, naslove itd.

Hvala lepa v naprej :yea1: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Euro, (pa kje si našel ta nick name?), če želiš v letni sezoni v Budvo in imeti mir zraven plaže potem ta kraj ni pravi naslov :nono: Napisal si enako kot bi rekel, da bi želel poleti imeti mir v našem Portorožu.

Glej, v temi Črna gora je toliko napisanega, da če res želiš lahko najdeš noter prav vse. Tudi kar se prenočišč tiče.

Res ne vem kaj vidi folk v tej Budvi :? :slap:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, najprej mala provokacija, ... a si ti ziher da hočeš vse to v Budvi?

Človek tega vsega na kupu v Budvi NI.

Verjemi bil dol ene parkrat.

Hmm, za dobre apartmaje, bom pa poiskal številko od ljudi kjer smo bili nazadnje, obe lokacij sta bili več kot OK.

Dobro za parkirat, relativno blizu centra oz. "plaže", upam da se ne nameravaš kopat v Budvi, no ja niti sončit, ... no ja niti da imaš idejo plaže v Budvi. GUŽVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Hmm pomagalo bi če malo definiraš kakšen mir si mislil.

Ajd, bom poisku cifre vem da bi nekje še morale biti.

Aha poznam pa bikerja, k majo doma apartmaje z bazenom ampak jebat ga ni Budva ampak Sveti Stefan.

Respect

Zoolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Rocky,

ves kaj, vprasi bikerje, s katerim sem bil v Grciji prejsno leto, naprimer slobmw ali bmwslo,

taki so tako imenovani prijatelji, zdej si pa ga ne morem vec znebit. :headbang: :headbang: :headbang:

:OK: :yea1:

@ Zoolo,

Najrajse v Budvi, da sem blizu plaze in da vseeno lahko ponoc imam mir :zzz: , zaradi spanja, zurka pa ni problem, ker v tem tudi jaz uzivam, ce je kaksen bazen je pa tudi zuper.

prosim za cimvec kontaktov, ker bi ze rad rezervirar.

respect

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Rocky,

ves kaj, vprasi bikerje, s katerim sem bil v Grciji prejsno leto, naprimer slobmw ali bmwslo,

taki so tako imenovani prijatelji, zdej si pa ga ne morem vec znebit. :headbang: :headbang: :headbang:

:OK: :yea1:

Samo, da ti nimaš prav napisano :D ti si OJRO... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Rocky, vidis ta Motoristek je bil eden od tistih prijatelj,

zdej pa se nej "OJRO" pisem !!!!! :nono: :nono: :nono:

:lol1: :lol1:

Pa ne rečt, da ti "€" ni všeč, saj si ga v kampu še sam po kufrih svoje mrcine pisal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Euro, ... v Budvi se ne boš kopal, .... vseeno nekoliko bolj znosno je v Kotorju in okolici in hkrati neprimerno bolj mirno. Budva in plaže v budvi + 15 km radij so krcato polne in ni teorije da se uležeš kamoli kopaš.

Sveti Štefan in smer proti Baru je že bolje, čeprav še vedno gužvaaaaaaaaa ampak vsaj plac in kvadradni meter morja boš dobil, ... zabave je pa tut npr. v Petrovcu več kot jo človek rabi, plaža nice, lokalčki hudi, ...

Priporočam ti da malo pogledaš preden rezerviraš, sploh pa Budva zadnja leta ni več Budva kot smo jo poznali pred npr 5-6 leti ko je bila balkanska prestolnica hudga non-stop žura (malo so jim postavili pravila igre pa odpiralne in zapiralne čase uvedli, ...)

Ko boš vedel kam bi šel napiši, pa ti bom poskusil posredovati naslov v izbranem kraju.

Vsekakor ti pa priporočam Črno Goro in če boš šel dol, nikakor ne pozabi na ogled notranjosti, ... presenečen boš kaj vse imajo za videti.

Spodaj: Večerni sončni zahod nad severnim delom Skadarskega jezera.

post-178-1168507136_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Zoolo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To leto bi rad sel z Motorjem v Budvo za 14 dni na dopust, 4 osebe, Junij ali pa Julij. Iscem fajn apartma ali pension blizu plaze, nej bo mirno.

Kdo mi lahko neki lepega priporoca, naslove itd.

Hvala lepa v naprej :yea1: :wub:

Črna Gora je prelepa in preveč zanimiva, da bi šel človek ležati v Budvo na plažo. Škoda časa. Pa tudi Budva ni odraz pravega črnogorskega utripa. :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črna Gora je prelepa in preveč zanimiva, da bi šel človek ležati v Budvo na plažo. Škoda časa. Pa tudi Budva ni odraz pravega črnogorskega utripa. :grim :grim

^

Ves kaj, jaz ne lezim na plazi, ker mi je dolg cas, sam sem opazel da ste nekateri zelo pametni, jaz sem pa prosil za kaksen tip, kam bi lahko sel in naslove kje bi lahko lepo tam prezivel.

Hvala lepa in lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še nisi ugotovil, da je po vseh forumih veliko plevela in zelo malo zrnja. (tudi sočljenja pameti je kolikor hočeš!)

Če si pravi se podaš na pot in se pustiš presenetiti. Če voziš motor malo dlje kot do prve PIZZERIJE je pa v tebi sigurno tudi nekaj avanturista. Le sopotnike si izberi preudarno, ker drugače potovanje ne bo užitek!

Morda si opazil da večina motoristov je solistov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še nisi ugotovil, da je po vseh forumih veliko plevela in zelo malo zrnja. (tudi sočljenja pameti je kolikor hočeš!)

Če si pravi se podaš na pot in se pustiš presenetiti. Če voziš motor malo dlje kot do prve PIZZERIJE je pa v tebi sigurno tudi nekaj avanturista. Le sopotnike si izberi preudarno, ker drugače potovanje ne bo užitek!

Morda si opazil da večina motoristov je solistov.

prejsno leto sam 16.000 km prevozil, je premal pizzerij v Sloveniji, drugac bi se vec napravil :yea1:

meni se gre sam za kaksen naslov, ce ima eden dobre iskusne, Budva pa zato, ker imam sina (16 let ) in hcerko ( 13 let ) zraven.

Tak, da bomo vsi stirje imeli kaj od tega, midva z zeno na motorje, sin pa hcerka disco.

lepe pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

^

Ves kaj, jaz ne lezim na plazi, ker mi je dolg cas, sam sem opazel da ste nekateri zelo pametni, jaz sem pa prosil za kaksen tip, kam bi lahko sel in naslove kje bi lahko lepo tam prezivel.

Hvala lepa in lep pozdrav

To pomeni, da si mobilen in da lahko spiš kjerkoli. Pokliči ali na netu poišči Turistično zvezo Črne gore in dobil boš podatke iz prve roke. Vedi pa, da krajo, kot so Budva, Sv. Štefan, Ulcinj..., niti slučajno niso poceni in če ne boste spali kje, mali dislocirano, te bo kap, ko boš slišal ceno.

Lep dopust ti želim. :yea1: :yea1:

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Če se bo kdo slučajno vozil v bližini reke Tare

[attachmentid=92753]

bo skoraj sigurno moral čez tale prečudovit most

[attachmentid=92752]

imaste na eni strani, takšno lepo domačo gostilno, z izredno dobro hrano (ribe, ovčji sir, pečena paprika, sa jela roštilja....) pa še poceni je. Zraven pa stojijo tri male hiške v katerih lahko prespite (mi smo plačali 8€/os).

[attachmentid=92754]

Tam poleg imajo tudi Infotočko, kjer se lahko dogovorite z prijazno punco Gorano ;) za raftanje na Tari (odsvetujem tisto vožnjo za 3 ure, je kot bi se vozil po Kolpi :doze: , bolj zanimivo je v spodnjem toku, kjer je več vode in brzic :grim ) ali vožnjo z terenci (Landroverji Defenderji

[attachmentid=92755]

starejšimi od letnika 1980 :kva2: )po Durmitorju

post-5241-1172760561_thumb.jpg

post-5241-1172760639_thumb.jpg

post-5241-1172760878_thumb.jpg

post-5241-1172761643_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Zdrawc, to je neki uporabnega, hvala za opis in slike,

se zmirum pa iscemo en apartment v Budvi.

8 Apartmajim poslali e-mail pred 4 tedni, eni so odgovorili,

ce smo resni, naj se Junija javimo, sam za Juni smo pa vprasali,

zakaj vsi sprasujejo, ce si resen, to mi ni jasno, seveda sem,

saj hocem it 14 dni z druzino na dopust!

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EURO,a mora biti BUDVA.Tukaj sem bil lani s klapo,letos pa se tja odpravljam z družino.

Odlično izhodišče za izlete z motorjem,smo prekrižarili pol črn gore + del albanije.

Ni bilo glih napol zastonj ( 15 eur prenočišče z zajtrkom po glavi ) ampak res lepi,klimatizirani app na mirnem kraju z varovanim parkiriščem.

Upam da sem ti kaj pomagal.

http://www.turizamcg.com/s_detail.php?id=MTS-177-PS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EURO,a mora biti BUDVA.Tukaj sem bil lani s klapo,letos pa se tja odpravljam z družino.

Odlično izhodišče za izlete z motorjem,smo prekrižarili pol črn gore + del albanije.

Ni bilo glih napol zastonj ( 15 eur prenočišče z zajtrkom po glavi ) ampak res lepi,klimatizirani app na mirnem kraju z varovanim parkiriščem.

Upam da sem ti kaj pomagal.

http://www.turizamcg.com/s_detail.php?id=MTS-177-PS

@kaplan, lepo zgleda, sam povej mi prosim v katerem kraju je?

nisem najdel.

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Zanimajo me podatki o prenočiščih v notranjosti ČG. Kje priporočate?

Če nisi preveč fin: Žabljak, v fast foodu povprašaj za tetko! Drvena kučica na pašniku, 700 m offroada po pašniku do tja. Tam pa ovce, regljanje žab, mir, izhodišče za peš izlete ali kako furo z motorjem. (Kanjon Tare, cesta proti Plevlji, cesta proti Nikšiču+manastir Ostrog.....) Cijena? Prava sitnica! 6€ po repu na noč (samo spanje). Hrana v omenjenem fast foodu - solidno in poceni, a ne preveč zdravo :naughty:

Obvezno obišči vas Čevo (zaviješ levo s ceste Njegoši Cetinje) in v gostilni (pošta, gradska zajednica, itd..) naroči pršut, sir, pečeno slanino. ..pa seveda Nikšičko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa sta pri Črnem jezeru/Durmitor dva campa, eden pa je v Žabljaku pri smučišču ima pa tudi "bungalove", pri morju pa sem bil v campu v Ada Bojani s tem da je pol nudistov pol pa oblečenih...plaža pa pesek in pesek...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno potrebujem informacijo. Ali morda kdo ve, kakšna je cesta od Ščepan polja pa predvsem na relaciji od Žujača, Trsa, Pišče, Sedlo, Virak in čez dobrih 5 km si v Žabljaku. Zanima me stanje izključno med Žujačo in Virakom. Gre za gorsko cesto, ki bi baje imela še 4km makadama. Tako je bilo še dve leti nazaj. Vem, da je to pot pred leti prevozila tudi Mačica s Transalpo in ni bila nič kaj navdušena nad to cesto. Bil bi zelo hvaležen, če morebiti kdo pozna sedanje stanje na tej gorski cesti. Ta cesta bi mi precej skrajšala pot do Žabljaka.

Hvala in lep pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!