Skoči na vsebino

Črna Gora - Žabljak, Durmitor


Priporočene objave

Včeraj sem se v družbi še dveh motoristov in njunima sopotnicama vrnila iz 5-dnevnega nepozabnega potepanja po Dolomitih :OK: .

Ker pa se bliža čas dopustov B) me mika, da bi se z motorjem odpeljala v Črno Goro.

Imate kakšne nasvete in predloge, na kaj moram biti pozorna v ČG, pa seveda kam se mi splača zapeljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj crne gore... :worship:

post-2154-1214511604.jpg post-2154-1214511612.jpg

post-2154-1214511620.jpg post-2154-1214511631.jpg

post-2154-1214511639.jpg post-2154-1214511650.jpg

post-2154-1214511662.jpg post-2154-1214511671.jpg

post-2154-1214511681.jpg post-2154-1214511689.jpg

post-2154-1214511698.jpg post-2154-1214511709.jpg

post-2154-1214511718.jpg post-2154-1214511727.jpg

post-2154-1214511727.jpg post-2154-1214511737.jpg

post-2154-1214511745.jpg post-2154-1214511754.jpg

post-2154-1214511764.jpg

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj crne gore... :worship:

[

Bojan,

kje pa je tisti tunel? Mene luknje neverjetno privlačijo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojan,

kje pa je tisti tunel? Mene luknje neverjetno privlačijo :whistle:

Žabljak, še več jih je... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni fantje sem (sva) nova tukaj .) !

Vidim, da vas je že kar nekaj bilo v ČG in ker sva se z mojim odločila za Budvo, bi vas vprašala če kdo pozna koga, ki oddaja apartmaje v najem. Malo sem gledala po netu pa imajo dokaj zasoljene cene (od 18EUR na osebo naprej), tukaj sem pa prebrala, da je nekdo plačal 5 EUR?

Lp, Maja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekološka taksa za motor se za CG ne plača. BIl pred dnevi v ČR. Vstopil na Skadru in vprašal za takso. Ker sem bil s ATV-jem so gledali prometno in mi razložili da se za motor ne plača, čeprav sem hotel plačati, da ne bi imel problemov na izhodu. Izstopil na Ščepan polju, ponovno vse preverili in ni bilo problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni fantje sem (sva) nova tukaj .) !

Vidim, da vas je že kar nekaj bilo v ČG in ker sva se z mojim odločila za Budvo, bi vas vprašala če kdo pozna koga, ki oddaja apartmaje v najem. Malo sem gledala po netu pa imajo dokaj zasoljene cene (od 18EUR na osebo naprej), tukaj sem pa prebrala, da je nekdo plačal 5 EUR?

Lp, Maja

Pred dnevi sem se vrnil iz ČG. Budva je vsaj zame mešanica portoroža in gradbišča. Je eno zadnjih mest, ki bi ga izbral za bivanje v ČG. Svetujem vama, da si poiščeta kaj v Boki Kotarski. Če sta pripravljena plačati 30 evrov za apartma - klima, svoja terasa, lastna plaža nedostopna drugim, roštilj....stara hiša še iz turških časov(zaščita), uporaba pasare elan+ tomos 4 zastonj plačaš gorivo-izpit obvezen....če ga ni pa vesla hahahaha,

mi javita na pm pa vama posredujem informacijo.

Kraj se imenuje RISAN

Midva sva se imela izvrstno. Pregledala sva celotno obalo ČG, pa malo v hribe, pa v Albaniji sva bila pa še prej v Bosni(Bihač, Jajce, Mostar, Kravice(moto zbor)) nazaj pa še Dubrovnik, Split. Čuvajta, ker je celotna obala (Hrvaška+ČG) polna Romov, ki pot pretvezo, da iščejo apartma (bivanje) stikajo po apartmajih-sobah. Treba je skrbno zaklepati, ker sem zadnji moment ujel Romkinjo, ki mi je hotela uletet v Apartma seveda odklejen.Imel sem izredno srečo.

Popravljeno . Popravil cunde
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še dobro, da si povedal.

Zanimivo, midva sva bila pa prepričana, da je tam zelo lepo... :huh: Ali ima še kdo kakšne slabe izkušnje iz Budve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še dobro, da si povedal.

Zanimivo, midva sva bila pa prepričana, da je tam zelo lepo... :huh: Ali ima še kdo kakšne slabe izkušnje iz Budve?

Bar 22 ojrov z zajtrkom, klima.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha (no nisem vedla, da je tam mesto, ki se imenuje Bar .) ), ja to je pa res poceni, če je še zajtrk...

Bi mi mogoče lahko dal kakšen kontakt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bosta itak videla, kje bo vama najbolj všeč. Cene ob morju so itak nabite, zato je najbolje poiskat kakšno čevabđinico v notranjosti, kjer jejo domačini. Me zanima, kje bosta šla v ČG, jaz sem imel ruto vinica, bihač, jajce, mostar, trebinje. Sem šel raje čez bosno, ni gužve in dobra hrana, pa še ne bojiš se hrvaških kazni za prehitro vožnjo. Nazaj pa sem šel skozi Dubrovnik, Split 760 KM v enem šusu mal dolgcajt po avtocesti, samo je blo treba domov, ker so napovedali slabo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to sem tudi mislila vprašat... Nekdo je nekje omenjal, da je 20 km makedama? Kje je to? Midva se ravno nebi po makedamu furala :mellow: (samo dobro, če ni druge). Aja pa avtoceste tut ne marava. Zračunala sva, da je do Budve nekje 800 km (in nikjer ne misliva prenočit). Upam, da bo šlo!? Drugače morava pa še pogledat kje bova šla.

Lp, Maja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to sem tudi mislila vprašat... Nekdo je nekje omenjal, da je 20 km makedama? Kje je to? Midva se ravno nebi po makedamu furala :mellow: (samo dobro, če ni druge). Aja pa avtoceste tut ne marava. Zračunala sva, da je do Budve nekje 800 km (in nikjer ne misliva prenočit). Upam, da bo šlo!? Drugače morava pa še pogledat kje bova šla.

Lp, Maja

moja ruta

Bihač,Jajce,Sarajevo,Tjentište(sutjeska),Trebinje...brez makedama

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja ruta

Bihač,Jajce,Sarajevo,Tjentište(sutjeska),Trebinje...brez makedama

Ali moraš, da izdržiš... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem še prišparal par km, ker sem šel skozi Mostar. Nikjer nobenega makedama in nobene gneče skozi bosno. Treba je pa pazit, kar se tiče prehitevanja tam ljudje niso navajeni(BIH & ČG), da so motorji hitrejši od avtov in te redko opazijo v vzvratnih ogledalih. ... Včasih kdo čisto podzavestno še bolj ven zapelje, da ga ja nebi prehiteval. Zlasti stari vozniki pa vozijo vsi "na črto", tako da te redko kdo spusti in se umakne - izjema mlajši vozniki ne pa voznice. Si jih je treba malo bolj na okrog vzet pa gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem še prišparal par km, ker sem šel skozi Mostar. Nikjer nobenega makedama in nobene gneče skozi bosno. Treba je pa pazit, kar se tiče prehitevanja tam ljudje niso navajeni(BIH & ČG), da so motorji hitrejši od avtov in te redko opazijo v vzvratnih ogledalih. ... Včasih kdo čisto podzavestno še bolj ven zapelje, da ga ja nebi prehiteval. Zlasti stari vozniki pa vozijo vsi "na črto", tako da te redko kdo spusti in se umakne - izjema mlajši vozniki ne pa voznice. Si jih je treba malo bolj na okrog vzet pa gre.

jaz pa neznam šparat kilometrov :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz jih ne znam, hahahah sva šla na Kravice (slapovi) kjer so imeli motozbor pa je blo treba malo skrajšati.

post-2117-1215460609_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa neznam šparat kilometrov :slap:

Pa tako je, ako ti je dupe od čelika :hooray: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Merkite se kač! Baje je invazija gadu dol, u dalmaciji pe črne vdove!!! Dobr da smo si premisl da ne gremo dol!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad kač se pa res ne bi odpovedoval Črni Gori :grrr

stari udavi :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad kač se pa res ne bi odpovedoval Črni Gori :grrr

stari udavi :krneki:

Bomo saj imeli kaj za pojest... :kva2: udove imamo pa tudi doma... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bar 22 ojrov z zajtrkom, klima.... :worship:

Ne vidim glih neke ugodnosti, smo bli teden dni nazaj v Starigradu je bil pol p. 23€, pa ravno tako klima, TV, hladilnik.

V Baru bi se dalo dobit sobo za 10€, seveda pa zavisi od luxuza in št. dni.

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!