Skoči na vsebino

Kakšna bo razlika če dam noter manjšo sklopko


rojcek5

Priporočene objave

najdi kakšno 0.5 mm podložko, jo daj med vetrnico in sornik, na novo naštelaj valčke in je to to :) kar se tiče speljevanja ;) multivar ima hibo, da ima za par mm večji premer sornika, zato speljevanje pri multivarju vedno "zajebe" stvar. zto je potrebnih nekaj posegov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najdi kakšno 0.5 mm podložko, jo daj med vetrnico in sornik, na novo naštelaj valčke in je to to :) kar se tiče speljevanja ;) multivar ima hibo, da ima za par mm večji premer sornika, zato speljevanje pri multivarju vedno "zajebe" stvar. zto je potrebnih nekaj posegov :)

ne ne js nism mislu da rzka med variatorjem in vetrnico ampak zadaj med zvonom in sklopko..no sem dau zj med sklopko(fly) in in zvon podložko pa motor noro vleče !! :O samo en majhen problem še mam glede obratov kr se vrti na 9500 .... bom poskusil malo težje valjčke (zj mam 4.6 g) pa bo pol vrjetn to to :D :D

hvala peter in lep pozdrav :)

Popravljeno . Popravil konkreten
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kulk pa bi se kej poznal na hitrosti če bi še variomat menjo(multivar)? Zle je sam sklopka nova, valjčki so trije 4g, pa trije 3.9g pa fedrce malossi rumene pa je končna tam nekje 105km/h.Aja pa izpuh leovince zx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kulk pa bi se kej poznal na hitrosti če bi še variomat menjo(multivar)? Zle je sam sklopka nova, valjčki so trije 4g, pa trije 3.9g pa fedrce malossi rumene pa je končna tam nekje 105km/h.Aja pa izpuh leovince zx.

:O:O 105!?? men gre dobrih 90km/h, po ravnem okoli 80-85 km/h res ne vem kako tebi 105 :O razn če maš ditech ? ali ja?

Popravljeno . Popravil konkreten
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni ditech. 105 mi gre res če se čist dol sklonim da je upor manjši. Drgač pa tam okol 100. Prej ko sn mev težje valjčke mi je pa šlo 110km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni ditech. 105 mi gre res če se čist dol sklonim da je upor manjši. Drgač pa tam okol 100. Prej ko sn mev težje valjčke mi je pa šlo 110km/h.

men gre 90-95km/h(real) če se sklonim in normaln položaj pa okol 85km/h....ja tak teb to na šteucu piše ne? kolk ti pa kej laže? meni skoraj za 10 km/h. na števcu kaže okol 100 ko se pelem 90 km/h ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

realna hitrost je zame samo tista hitrost, ki je izmerjena z GPS-om fiksiranim na motor! torej ne v žepu ipd. če ti sam za 10 laže šteuc na aeroxu, je to mal, meni laže za celih 15 :) (2005 letnik, rossi replica)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za ene 10 km/h je razlika, tak da gre tam okol 90 realnih. Sej sn že isko gps da bi zmero sam ga noben od kolegov al pa znancev nima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za ene 10 km/h je razlika, tak da gre tam okol 90 realnih. Sej sn že isko gps da bi zmero sam ga noben od kolegov al pa znancev nima

ja ja vem to....js sem jo zmeru tak da se je moja mama z avto tik za mano peljala pa ravni cesti.....ko sm se sklonu je šlo okoli 90 km/h največja je pa bla 96km/h k je blo mau klanca, tak mi je mama rekla k se je za mano pelala.

Popravljeno . Popravil konkreten
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he. Da bi moja mama vedla kulk mi motor gre bi tak znorela. Če bi blo po njenem sploh motorja ne bi mev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zej sam nevem ka mi neki serje motor. Prvo sn menjo sklopko pa valjčke. Pol je blo kak tedn vse vrejo, fajni pospeški, odzivnost v hrib je tut fajn šov... Pol ga je pa začel naenkrat dušit pr pospeških pa v hrib(dokler sn gas držo je blo vrejo, če sn ga pa spusto pa nazaj dal pa ni šlo več).Pa sn spet odšravfo variomar, pa valjčke vn pa 0,2 grama lažje not pa vse nazaj pršravfo... pa je spet blo vse vrejo (pospeški...). Zej ga je pa spet začel neki dušit pa ...(glej zgoraj). A bi lahka blo krivo to da sn nazaj zašravfo na roko in ne na pištolo, da bi se mogože kej zrahlal al pa kej? Ker takoj ko vse skup not dam pa zašravfam je vse vrejo.pa tak ko je treba.

PS. sklopka nova, pa zvon je tut vrejo, tak da to ne bi smel bit krivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:O:O 105!?? men gre dobrih 90km/h, po ravnem okoli 80-85 km/h res ne vem kako tebi 105 :O razn če maš ditech ? ali ja?

meni gre dobrih 90 po števcu.

tam nekje do 95...

medtem ko une table "vozite ___" k so ob cestah mi pokažejo nekje 7, 8 km/h mn.

tko da je čist odvisno kok maš kej praviln števc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tršo povratno? Fora je da takoj ko vse pršravfam je vrejo pol pa začne kasnej dušit.

Pol pa še sam povej če slučajn veš kok so barve pa trdote od malossija za povratne vzmeti (mehka,trša,najtrša). Pa k čemu natančn sploh pripomore povratna( vem tak na prb.)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tršo povratno? Fora je da takoj ko vse pršravfam je vrejo pol pa začne kasnej dušit.

Pol pa še sam povej če slučajn veš kok so barve pa trdote od malossija za povratne vzmeti (mehka,trša,najtrša). Pa k čemu natančn sploh pripomore povratna( vem tak na prb.)?

pripomore da če je trša ti pol stisne jermenico skupaj s tem tudi jermen in tako prej zagrabi in manj drsi( se suče v prazno)

ja logično da potem ko se segreje jermen pa use skp da je pol čist drgač.....kupi malossijevo belo povratno pa bo problem rešen :)

aja pa še to....kupi multivar...odrešil te bo vseh problemov :)

Popravljeno . Popravil konkreten
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma slučajn kdo kompresor pa pištolo doma, da bi mi lahka če bom slučaj povratno menjo odšravfo tam pr sklopki. Iz celja po možnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma slučajn kdo kompresor pa pištolo doma, da bi mi lahka če bom slučaj povratno menjo odšravfo tam pr sklopki. Iz celja po možnosti.

s kerga konca si? js sm iz vojnika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celje bliz bazena

aa.....si hodu na drugo jle? no glede kompresorja..js osebno ga niam doma ma pa to fotr na šiht, tak da bi se vrjetn dal zrihtat :)

aja pa še to .....js sm na mojem roxyu na roke dol odšraufu dol sklopko stran od jermenic :) (sm ti more en fjn prjet :)

Popravljeno . Popravil konkreten
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne na tretjo v mestu, pol smo se pa preselil sam sn še vseen na tretjo hodo. Drgač pa ok ti povem ko bom mev kej pa se pol zmenma če se bo dal.

edino nevem še al naj vzamem belo povratno17% al rumeno 45%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne na tretjo v mestu, pol smo se pa preselil sam sn še vseen na tretjo hodo. Drgač pa ok ti povem ko bom mev kej pa se pol zmenma če se bo dal.

edino nevem še al naj vzamem belo povratno17% al rumeno 45%

js mam doma novo BGM rumeno 45% (5€) povratno če hočeš se dobima kje pa ti prnesem pa poskus...sam mi nič ne rabi ker sm zraum multivarja dobu belo pa sm tisto dau not k najbolš paše zraven :)

Popravljeno . Popravil konkreten
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, sam sn že naročo komplet povratnih, ko so noter 15%,22% pa 30% pa bom najlažje naštelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa tak vrei.. no boš če rabil povej, k meni nič ne rabi doma :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!