Skoči na vsebino

NESREČE


bla7

Priporočene objave

povejte ste že kdaj imeli kakšno prometno ali pa kakršno koli nesrečo z vašim skuterjem/mopedom, ali pa vaš prijatelj...

jaz sam zadnjič nekaj probaval po zadnji pa mi je motor padel. na SREČO se je razbila samo zadnja luč. enako se je zgodilo enkrat tudi mojemu prijatelju. sam vem da tega nebom več probaval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se ni glih nvm kaj dramatičnga zgodil ampak usen:

Enkat polet sm se furu z svojmu tomosom in ga je spodrsnl na enmu pesku.

Pač jst padm skp z motorjem ukrivm zadnji blatnik, guma gre dol s tačke za nogo, in kar je najbl bolel...

nogo mi je direkt na tist razbeljen motor prtisnl in mam se zdj znake opeklin na nogi. -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povejte ste že kdaj imeli kakšno prometno ali pa kakršno koli nesrečo z vašim skuterjem/mopedom, ali pa vaš prijatelj...

jaz sam zadnjič nekaj probaval po zadnji pa mi je motor padel. na SREČO se je razbila samo zadnja luč. enako se je zgodilo enkrat tudi mojemu prijatelju. sam vem da tega nebom več probaval

Tudi osel gre samo enkrat na led !!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto na mokrem ovinku skoraj nesreča z mojim maxi sesalcem:

vzelo mi je prednje kolo, nahitro sem se poravnal in srečno zaustavil na gramozu izven ceste.

drgač pa ses hardenduro skoraj na vsaki furi se kej povaljamo.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 17 letih, kar orenk karambol. Apn 6 in zastava 101.

Čas: večerne ure. Na hitro (beri ful gas), sem iz stranske ceste priletel na glavno, predtem samo hitro pogledal, avto je bil še daleč in zavozil na svojo stran. Nasproti se je pripeljala zastava 101, ki je kar naenkrat zavila levo proti meni in me zbila dobrih 8 metrov od križišča in 90cm od pločnika. Od tistega trenutka je nekaj luknje v spominu, naslednji dogodek, ki se ga spomnim je zmečkan motor pod 101ko, raztrgan levi del face, manjkajoči zobi in bolečine v gležnjih. Kar so mi naknadno policaji povedali, bi naj priletel v levi del avta, poletel čez in z glavo drsal po pločniku.

Ne spomnim se, kdo je poklical rešilca, vendar mislim, da so bili kar hitro na kraju dogodka. Itak zaradi pretresa možgan, mi je vseskupaj bilo kar precej gladko, nisem občutil kakih večjih bolečin, razen v gležnjih.(zvin, nateg, niti ne vem) Aja, pa še nekdo mi je stisnil brisačo v roke, da ni kri svinjala po obleki in vozilu.

Na urgenci so me pa krasno zrihtali. Kirurg je zašil obraz (nekih 20 šivov) in to tako dobro, da se skoraj ne vidi. Nakar sem 2 ali tri dni spal kot ubit. Kmalu po tem smo pa že žurali. Zobe sem naredil nove, kraste so se zarasle in to je to.

Kaj sem iz dogodka izvlekel:

1. Vedno nosi čelado (takrat še niso bile obvezne za mopede)

2. Poglej raje 2x ali 3x

3. Pričakuj nepričakovano in skušaj oceniti obnašanje drugih

p.s. Krivda je bila salomonsko porazdeljena: kriv sem bil jaz, ker sem voznico presenetil, povzročiteljica pa ona, ker se je ustrašila in nagonsko zavila levo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh to je pa kr hudo blo ej. Važn da je na konc blo vse vrejo.

No mene je pa tut vrgl, z skuterjem. Se pelem tak s kolegi dol z vikenda tak čist mali klanc (skor nič) mal hitrej, sam vseen ne prehiter, pa prije gor avto, kr dost hiter pa po moji strani. Js seveda hiter ovinek pa na bankino na makedam,dol pa grabn. Pa še enkkrat ovinek narahl,tulk da bi se grabnu izogno pa bremzam zram. Motor je že kr zanašal pa mi je spredn kolo spodnesl. Sreča da ni blo nč sam mal po roki pa po nogi poravsan. Pa bi tut po glavi bil, če nebi čelade mel.

Drgač pa motor sam poravsan neki pa balanco je zvil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Hm...pa začnimo:

-Z apn-om, po bližnji hosti z krampercam pri okoli 40 padel z mopeda in v drevo trance_21_laughing1.gif

-S supermotom prehitro pripeljal na mokrega ležečega policaja, ob pristanku mi je zavilo sprednje kolo in padec je bil neizbežen

-Drugič s supermotom pa prehitro v ovinek+pesek ki je spomladi še kar na cesti=padec :D ... ni bilo hujšega...

-Pa še enkrat sem v škare prehiteval traktor in kamion :D ... Lohka bi se hudo takrat končalo trance_26_nono.gif

Pa lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Prou velik zaenkrat ni bilo  :) Tok tok :P

- Z avtomatikom sm se ene parkrat zvrnu: -drift po makedamu, wheelie, brušenje tačk z 25 let starimi gumami :D haha

- Z RS-ko sm vozu en in isti ovink kr velikrat, na koncu sm postal mal preveč pogumn; seprav velk nagib + slabe gume (vee rubber) pa še sam sm biu mau kriu... Na srečo druzga k podrsanih plastik ni blo.

Neki hujšga do zdej ni blo in upam da ne bo (spet trkam) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o svojih padcih bi lahko napisal cel roman :?

pa da opišem svoj "največji" padec

blo je 3 leta nazaj ko sem še mel skuterja... jasno brez izkušenj, brez ispita, brez opreme, ( še dobro da sem mel čelado :D )

peljem se po klancu navzdol s polnim gasom ( okoli 110 je blo ) tepa ovinek ki ga seveda nisem zvozil... spomnim se samo kak sem odprl oči, videl krvav vizir, videl skutera na meni, pa enega kolega ki je tekel proti meni... plastike so ble spokane da sem skoraj vse dobil pod zic, strte vilce itd... posledice: razbit moped, počena čelada, počen vizir, podrapan da sem 1 mesec hodil na preveze vsak dan :P še dobro da niso bli deli dragi da smo te skuterja zrihtali da sem se še te pol leta vozil tepa prodal... in zdaj po 3 letih še mam vedno na sebi spomin na skuterja :) ( še vedno se mi vidi na levem komolcu, na prstih, na levem kolenu, na želodcu )

hvala čeladi ki mi je takrat rešila življenje, hvala policiji da jih ni blo blizu tisti čas :D

Popravljeno . Popravil 666
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

padcev je blo veliko.. :)

no začel sem z avtomatikom :D

sploh se ne spomnim kolkokrat sem padel, najmanj 20x, najhujše je blo ko se je 666 v mene zaletel z skuterjem..jas sem stal za avtomatikom on pa v mene 50kmh :P ..cel bogi avtomatik je zvit še danes :?

potem z rs50 :D

prvič sem padel, ko smo bli z kolegi na igrišču in smo malo žura si dali na pluča ob polnoči :D . pa se pelje polcaj čist počasi mimo, mi pa na mopede (bilo je pozimi :D ), jas pa kar po guzdu letim, pa naenkrat v drevi :D . meni čisto nič, amapk ko je za motor prvič je najhujše :D , cel poškrampan pa še zvita tačka za bremzanje...nič tako hudega :D

drugič sem padel po enih ovinkih, sem letel po kolenu, in naenkrat se vprašaš kje je zadna guma? :D sem že v pločniku..no nekaj škrampic zraven pa nekaj strtega, mene pa vse bolelo 2 tedna , še dobro da je bila hitrost samo 80kmh :D

pa še z mojo lubiko rs125 :D

prvič, ko je bil motor še kot nov, res brez praske, mi je kolega že padel :D ..mah jebiga smo nekaj se igrali slikarje pa je še zgledalo nekak..na srečo prjatlu ni blo nič :D

drugič pa je bil res naporen padec :D letimo z bratom in kolegom dragrace na polno (170kmh) pa motor nekaj ne gre prav..vem da vedno sem brata prehitel ko je prišla moja do 140kmh sem šel naprej tisto krat pa ne..in se že delam gor konec draga, pa mi tak pri 155km zgrabi bat :D ..pizda kaj je to? sem se že premetaval :D .kolega ki je bil za mano mi je opisal: prvo iskrice skozi aspuh potem motor po prek , jas po zraku preko motorja motor pa za mano pa sva se oba valjala :D . še zdaj ne morem verjeti kako dobri so šteli na rs125 :D ZAKOOON :D

tretjič pa na racelandu. nič hujšega, prehitro sem dal gas z ovinka in padel..jebi ga :D

zej pa plastike popravim in sem že novim praskam na poti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

padcev je blo veliko.. :)

no začel sem z avtomatikom :D

sploh se ne spomnim kolkokrat sem padel, najmanj 20x, najhujše je blo ko se je 666 v mene zaletel z skuterjem..jas sem stal za avtomatikom on pa v mene 50kmh :P ..cel bogi avtomatik je zvit še danes :?

potem z rs50 :D

prvič sem padel, ko smo bli z kolegi na igrišču in smo malo žura si dali na pluča ob polnoči :D . pa se pelje polcaj čist počasi mimo, mi pa na mopede (bilo je pozimi :D ), jas pa kar po guzdu letim, pa naenkrat v drevi :D . meni čisto nič, amapk ko je za motor prvič je najhujše :D , cel poškrampan pa še zvita tačka za bremzanje...nič tako hudega :D

drugič sem padel po enih ovinkih, sem letel po kolenu, in naenkrat se vprašaš kje je zadna guma? :D sem že v pločniku..no nekaj škrampic zraven pa nekaj strtega, mene pa vse bolelo 2 tedna , še dobro da je bila hitrost samo 80kmh :D

pa še z mojo lubiko rs125 :D

prvič, ko je bil motor še kot nov, res brez praske, mi je kolega že padel :D ..mah jebiga smo nekaj se igrali slikarje pa je še zgledalo nekak..na srečo prjatlu ni blo nič :D

drugič pa je bil res naporen padec :D letimo z bratom in kolegom dragrace na polno (170kmh) pa motor nekaj ne gre prav..vem da vedno sem brata prehitel ko je prišla moja do 140kmh sem šel naprej tisto krat pa ne..in se že delam gor konec draga, pa mi tak pri 155km zgrabi bat :D ..pizda kaj je to? sem se že premetaval :D .kolega ki je bil za mano mi je opisal: prvo iskrice skozi aspuh potem motor po prek , jas po zraku preko motorja motor pa za mano pa sva se oba valjala :D . še zdaj ne morem verjeti kako dobri so šteli na rs125 :D ZAKOOON :D

tretjič pa na racelandu. nič hujšega, prehitro sem dal gas z ovinka in padel..jebi ga :D

zej pa plastike popravim in sem že novim praskam na poti :D

A jebote ti maš pa kr dost zaloge :D. A plastika ti ni nikol počla, je bla sam "počohana" ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jebote ti maš pa kr dost zaloge :D. A plastika ti ni nikol počla, je bla sam "počohana" ?

na rs125 je malo maska počena ene 3cm, pa na repu so nosilci skoz plastike pogledali :D ..nevem res sem mel srečo :D

pa še z bratovo rs125 sem 1x malo zadel 666 :D

Popravljeno . Popravil rs125black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

js sem bil blizu tega, da sem se razletel ko bedak. ampak na veliko sreco se nisem. peljal sem se z alpinotom pod breg na polno... pol pa hudi ovinki.. prijatelj je bil za menoj s skuterjom. na sekundo sem pogledal nazaj, on pa meni maha.. pogledam naprej.. js pa čist na robi prepada.. ja na sreco sem pravi cas zmotal..

pa enkrat se je en z skuterjom skor zaletel v mene. ker narovnost proti men je sel, cesta pa zelo oska. tudi takrat sem imel veliko sreco.. lahk potrkam ;):yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Topu dan pa si rečeš ja gremo malo se prepihat z tomos šestko(brez čelade). Vse lepo in prav dokler ne priletim szi 65 kilometri v ovinku kjer me totalno zjebalo. Spovnim se čist malo sam kolikor vem in so povedali je blo tako nekako. Bila je še kar dolga ravnina in na konci zelo oster ovink na desno, takrat sem ga poskusu spelat sam ovink je preoster. Nagnem se kolikor se je dalo pa me tačke začnejo drset in me vrže potleh drsim kake 2.5 metra in potem jst in motor rukneva v pločnik. Motor je dobesedno kapultiraro v zrak in po pristanki še dvakrat obrnilo. Na motorju je skoraj vse razbito. No jst pa sm čudežno odnesu mnogimi zlomi v gležnju in precej odrgninami. Udarca v glavo, prsi in v hrbtenico nisem dobil. Ko prispem v bolnišnico tam prespim in me čez dva dni operirajo desni gleženj in dobim precej železnine (šravfov pa ploščic). Zahvalim se lahko sam tistemu gor da sem ostal živ ali pa da nisem na kakem vožičku pa podobno. Zdej pa hodim na bergljah. No žal mi je samo to, ker nisem rekel da se padel z bicikla ali pa kaj podobnega. Zdej pa problemi szi policijo sodišče ... vsi hočjo samo denar. Sam sm si kriv zdej pa plačuj astronomske visoke kazni, nismo vsi miljaderji na svetu. No nek me pa vseeno zanima ali je možno da ti dajo prepoved za vozit motor ? V kratkem bom na sodišče povabljen. Nesreče so in bojo ;-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

no pa da še jes malo povem :P

se pelema jes pa moj sosed z štrikami malo po goši :P in grema mi2 na eno gozdno cesto in od kolega štirka gre bol pa sma malo menjala :P in se pripelem jes z njo v četrti na polno v desni ovinek poln šodra in hudič ko hudiš jes se pelem prehitro in nemorem zvozit ter se zapeljem ravno v grabo in mi prime prvo kolo in me skatapulitra v železni steber :O:P nimam pojma kak ampak ja nekak sm štirko obrno tak da sm pristau v tisti steber s spodnjim delom štirke tak da sm pristau direk na cev od auspuha in jo čisto zabilo v mašino pa štel je malo napihnlo :P pa ročko za kuplongo je zvilo meni pa na srečo nič razn par praskic na glešnju pa nabiu sm se fejst blizi mednožja tak da še zdaj bol na izi hodim :P pol drugi dan sm pa šou pa si kupo elkota 42 za mojo štirko haha pametn jes :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Topu dan pa si rečeš ja gremo malo se prepihat z tomos šestko(brez čelade). Vse lepo in prav dokler ne priletim szi 65 kilometri v ovinku kjer me totalno zjebalo. Spovnim se čist malo sam kolikor vem in so povedali je blo tako nekako. Bila je še kar dolga ravnina in na konci zelo oster ovink na desno, takrat sem ga poskusu spelat sam ovink je preoster. Nagnem se kolikor se je dalo pa me tačke začnejo drset in me vrže potleh drsim kake 2.5 metra in potem jst in motor rukneva v pločnik. Motor je dobesedno kapultiraro v zrak in po pristanki še dvakrat obrnilo. Na motorju je skoraj vse razbito. No jst pa sm čudežno odnesu mnogimi zlomi v gležnju in precej odrgninami. Udarca v glavo, prsi in v hrbtenico nisem dobil. Ko prispem v bolnišnico tam prespim in me čez dva dni operirajo desni gleženj in dobim precej železnine (šravfov pa ploščic). Zahvalim se lahko sam tistemu gor da sem ostal živ ali pa da nisem na kakem vožičku pa podobno. Zdej pa hodim na bergljah. No žal mi je samo to, ker nisem rekel da se padel z bicikla ali pa kaj podobnega. Zdej pa problemi szi policijo sodišče ... vsi hočjo samo denar. Sam sm si kriv zdej pa plačuj astronomske visoke kazni, nismo vsi miljaderji na svetu. No nek me pa vseeno zanima ali je možno da ti dajo prepoved za vozit motor ? V kratkem bom na sodišče povabljen. Nesreče so in bojo ;-))

Ah mladina ja :) V vaših zgodbah vidim sebe pred leti...včasih mi gre na smeh, včasih na jok ;)

Najprej odgvor na tvoje vprašanje ob koncu tvoje izpovedi ;) Če je to tvoj prvi prekršek v CPP boš vabljen na sodnijo, kjer mogoče celo ne boš dobil dobene kazni (če je to tvoj prvi prekršek ter ni bilo v nesreči udeležen nihče drug)...mogoče boš kaj dobil, odvisno od sodnika. Večino primerov ki jih poznam ni nihče nič plačal. (kolega je šel skozi naselje 87km/h ter zapeljal na radar z rs125). Prepovedi naj nebi dobil zaradi tega.

Če pa se že poznaš s s sodnikom, pa bi znal dobit kako simbolično kazen ;) Kakor si pa že sam napisal, kazen za neumnost ki si jo ušpičil si pa že dobil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No kot se v pravljicah začne...bil je lep sončen dan in jaz bedast kot vedno na takšen dan :yea2: Krenili smo iz ljubljane proti Kočevju,Petrina.....no do delnic in naprej nismo prišli,saj sem jaz v levem ovinku pobliže spoznal zjeban asvalt O:-)

Pa da se ve,mi motoristi seveda nismo nič krivi O:-) če vrjamete v smrkce :naughty:

Same nesreče se ne spomnim...bil sem v umetni komi z srednje težkimi telesnimi poškodbami ala križne vezi..itd

Ko vam to pišem ležim v postelji po operaciji ker so mi sanirali še zadnje grehe te že dolgo tega nesreče......

Da bi rekel,da imam neke posebne posledice po nesreči jih nimam.....razen,da imam probleme z orentacijo,parkiram avto pred šparom pa ko pridem ven,študiram kam sem ga dal.....no ampak pri taki nesreči,ko so potrebovali vitel,da so sploh dobili motor iz zemlje je to še najmanj,in mojo ženo vedno ko greva v tak velik center nasmejim in celo pravi da sem simpatično zmeden :doze:

Da zaključim zgodbo,nisem srečen,da se mi je to zgodilo :nono: sem pa hvaležen :yes: saj od takrat,več ne vozim na robu svoje in motorjeve zmožnosti,saj če hodiš vedno po robu je samo vprašanje časa kdaj ti bo spodrsnilo in ne če ti bo.

Od takrat več ne vozim športnih motorjev,kupil sem si mojga bajsa,ki že od 5000 obratov naprej joka naj ga neham matrat :blink: in skupaj z ženo odkrivava nepoznan svet in adrealin mi ni več gospodar :hooray:

Življenje doživljamo skozi svoje zaznave,obarvano pa je z tistimi barvami,za katere se sami odločimo!!!

Greg Anderson

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No kot se v pravljicah začne...bil je lep sončen dan in jaz bedast kot vedno na takšen dan :yea2: Krenili smo iz ljubljane proti Kočevju,Petrina.....no do delnic in naprej nismo prišli,saj sem jaz v levem ovinku pobliže spoznal zjeban asvalt O:-)

Pa da se ve,mi motoristi seveda nismo nič krivi O:-) če vrjamete v smrkce :naughty:

Same nesreče se ne spomnim...bil sem v umetni komi z srednje težkimi telesnimi poškodbami ala križne vezi..itd

Ko vam to pišem ležim v postelji po operaciji ker so mi sanirali še zadnje grehe te že dolgo tega nesreče......

Da bi rekel,da imam neke posebne posledice po nesreči jih nimam.....razen,da imam probleme z orentacijo,parkiram avto pred šparom pa ko pridem ven,študiram kam sem ga dal.....no ampak pri taki nesreči,ko so potrebovali vitel,da so sploh dobili motor iz zemlje je to še najmanj,in mojo ženo vedno ko greva v tak velik center nasmejim in celo pravi da sem simpatično zmeden :doze:

Da zaključim zgodbo,nisem srečen,da se mi je to zgodilo :nono: sem pa hvaležen :yes: saj od takrat,več ne vozim na robu svoje in motorjeve zmožnosti,saj če hodiš vedno po robu je samo vprašanje časa kdaj ti bo spodrsnilo in ne če ti bo.

Od takrat več ne vozim športnih motorjev,kupil sem si mojga bajsa,ki že od 5000 obratov naprej joka naj ga neham matrat :blink: in skupaj z ženo odkrivava nepoznan svet in adrealin mi ni več gospodar :hooray:

Življenje doživljamo skozi svoje zaznave,obarvano pa je z tistimi barvami,za katere se sami odločimo!!!

Greg Anderson

Kaj naj rečem, to so besede odraslega in pametnega človeka, klanjam se ti, SVAKA ČAST, sploh pa na zadnje besede ki si jih napisal

:worship: :worship:

zato se tudi jaz držim tega načela pri mojem podpisu posta

Bolje izgubiti Trenutek v Življenju kot Življenje v Trenutku

Popravljeno . Popravil SANJIN-MIXON
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!