Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

kupil pregrinjalo za motor 8€. rolleyes.gif

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pustimo zdej Lidl in Hofer, zanima me če ima kdo izkušnje oz mnenje o "originalu"

nexo

Popravljeno . Popravil u-r-o-s
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali si temo zgrešil ali pa si nekaj zamrdal....

...mogoče niti ne. A nima Hofer čelade tega proizvajalca, kadar pač ima...? Sicer bi res sodilo bolj med ''čelade splošno'', pa vendarle. Tudi mene zanima, če ima kdo to čelado in kako je zadovoljen. Pa mogoče primerjava s Hoferjevo. :naughty:

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali si temo zgrešil ali pa si nekaj zamrdal....

V tej temi je bilo govora o teh čeladah, ki naj bi jih v Lidlu prodajali pod njihovo blagovno znamko 1x v eni od akcij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...saj ima prav...NEXO TOURING II (od 120 do 150 € pri POLO) se je v Lidlu prodajala pod oznako CRIVIT sport za 55 €.... Da bi primerjal pa ne vem, ker obe hkrati nisem držal v roki. Gre pa na videz sigurno za enako čelado.:sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

moja je delala v lidlu...ti polnilci oz. vzdrževalci so bili že na policah par mesecev nazaj in ljudje so jih množično vračali,eden izmed njih sem bit tud jaz. Vse kar je delalo je bila lučka oz. več lučk. zanič stvar.

akumulator pa moraš izklopit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo izkušnje z Lidlovim polnilcem Ultimate speed ULG 3.8 A1?

Predvsem me zanima če moraš akumulator med polnjenem odklopiti od vozila?

lp

Meni služu odlično!

Čez zimo sem dal akumulator v stanje "vzdrževanja" - deluje kot mora, pa tudi 2 kolega sta si napolnila akumulator, ker jim po zimskem spanju motor ni vež "vžgal".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem vzel tiste tekaške hlače za 11Evrov, ki imajo neki windstopper spredaj.

Oblekel in sem jih pod moto kavbojke in šel na večerno/nočno vožnjo včeraj. Moram reči, da (na nakedu) kljub ne preveč visokim temperaturam nisem bil prepihan po nogah in to sigurno ni zasluga kavbojk.

Dvomim, da bi bilo kako namensko moto perilo veliko boljše, hočejo pa za njih od 60 do 90 Evrov.

Pazi - imajo še neki drug model brez windstoperja... je treba pravega poiskat.

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni služu odlično!

Čez zimo sem dal akumulator v stanje "vzdrževanja" - deluje kot mora, pa tudi 2 kolega sta si napolnila akumulator, ker jim po zimskem spanju motor ni vež "vžgal".

Meni tudi dela odlično :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo izkušnje z Lidlovim polnilcem Ultimate speed ULG 3.8 A1?

Jez pa ne vem kaj bi rekel, ker kadarkoli dam polnit akumulator, se po pol minute vedno pokaže zelena lučka (da je akumulator poln). Pa čeprav mi stoji celo zimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jez pa ne vem kaj bi rekel, ker kadarkoli dam polnit akumulator, se po pol minute vedno pokaže zelena lučka (da je akumulator poln). Pa čeprav mi stoji celo zimo...

gel akomulator? :D Aja geliranih se ne polni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni dela b.p. Že peto sezono. Akomulatorja ne odklapljam, oziroma jemljem ven. Polnim preko vtičnice na krmilu. Itak polni z zelo majhnim tokom, niti 1Amper. Včasih imam priklopljen po cel teden, včasih le čez noč. Za 19 evrov se mi zdi v redu zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni služi enak lidlov polnilec b.p.. akumulator ne jemljem ven (sicer je moped v ogrevanem prostoru)... polnil sem tudi že akumulator v avtu :yea1: .

Iced - tvoja mora bit pa prav srečna če ti celo zimo stoji :kva2: !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo izkušnje z Lidlovim polnilcem Ultimate speed ULG 3.8 A1?

Predvsem me zanima če moraš akumulator med polnjenem odklopiti od vozila?

lp

Izkušnje imam, in to negativne.

Kupil sem ga "za vsak slučaj" in ga po ene pol leta odpakiral. Kot so napisali nekateri, se ob priklopu prižge lučka ON, tipka za nastavitev polnjenja pa je mrtva. Pokličem serviserja navedenega v garancijskem listu in ta odgovori: "A ste priklopili prazen akumulator? Priklopite polnega, pa bo prijel." :slap: :grrr :headbang:

Brez veze, nesem ga nazaj.

Lidlova poslovodkinja: rada bi vam ga zamenjala, a jih je žal zmanjkalo. A kdaj bodo? Naslednje leto ob tem času :kva2::whistle:

Hofer/lidlove robe nimam za avtomatski pofl. Nekatere zadeve so vredne vsakega eeee-ja. Pri teh cenenih (kitajskih?) elektronskih zadevicah pa se vedno lahko najde v prodaji določen % avšusa. Tega pa potem STROKOVNO :worship: rešuje pooblaščeni serviser, ki roko na srce res nima računice dve uri popravljati artikel za 19,99e.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez veze, nesem ga nazaj.

Lidlova poslovodkinja: rada bi vam ga zamenjala, a jih je žal zmanjkalo. A kdaj bodo? Naslednje leto ob tem času :kva2::whistle:

No, to sem prej omenil,da se je pogosto pojavljalo in zato ,ker jih je bilo veliko vrnjenih jih je tudi zmanjkalo za zamenjavo...

Jaz sem ga nato kupil v trgovini z avto deli, odštel sem 42€, dobro služi svojemu namenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem vzel tiste tekaške hlače za 11Evrov, ki imajo neki windstopper spredaj.

Oblekel in sem jih pod moto kavbojke in šel na večerno/nočno vožnjo včeraj. Moram reči, da (na nakedu) kljub ne preveč visokim temperaturam nisem bil prepihan po nogah in to sigurno ni zasluga kavbojk.

Dvomim, da bi bilo kako namensko moto perilo veliko boljše, hočejo pa za njih od 60 do 90 Evrov.

Pazi - imajo še neki drug model brez windstoperja... je treba pravega poiskat.

Nakladaš!!! In to verjetno precej močno !!! Pri trenutnih "večerno/nočnih" temperaturah te ne reši noben windstoper, če imaš preko njega kavbojke. Reši pa te že eno normalno in kakovostno termo perilo, če imaš povrhu oblečeno primerno motoristično in zračno nepropustno jakno in hlače !!!

Ti povem iz izkušenj!!! Pa ne samo mojih !!

LP Volk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wolf87, windstoper je dobra zadeva, torej pomeni da te ne prepiha. Ga imam sam, ampak kot jakno in tud na motorju sem bil s tem pred par dnevi in je blo super, me ni prepihalo, niti zeblo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja geliranih se ne polni.

Ma tega pa nisem vedu....A res?

:yea1: .

Iced - tvoja mora bit pa prav srečna če ti celo zimo stoji :kva2: !

haha, sej zaradi tega je pa ušla :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkušnje imam, in to negativne.

Kupil sem ga "za vsak slučaj" in ga po ene pol leta odpakiral. Kot so napisali nekateri, se ob priklopu prižge lučka ON, tipka za nastavitev polnjenja pa je mrtva. Pokličem serviserja navedenega v garancijskem listu in ta odgovori: "A ste priklopili prazen akumulator? Priklopite polnega, pa bo prijel." :slap: :grrr :headbang:

Brez veze, nesem ga nazaj.

Lidlova poslovodkinja: rada bi vam ga zamenjala, a jih je žal zmanjkalo. A kdaj bodo? Naslednje leto ob tem času :kva2::whistle:

Hofer/lidlove robe nimam za avtomatski pofl. Nekatere zadeve so vredne vsakega eeee-ja. Pri teh cenenih (kitajskih?) elektronskih zadevicah pa se vedno lahko najde v prodaji določen % avšusa. Tega pa potem STROKOVNO :worship: rešuje pooblaščeni serviser, ki roko na srce res nima računice dve uri popravljati artikel za 19,99e.

Sam imam tudi ta polnilec. Po nekajkratni uporabi se mi je tudi zgodilo to in dobil enak odgovor pri serviserju :glare: . Ker se mi ni dalo voziti polnilca v MS na popravilo, sem ga kar sam razstavil in problem je bil v mikro stikalu (MODE). Zdaj spet deluje vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Lidlu Hofru itd. se kupujejo edino "švic-cunje" ali kaj podobnega, kar je odvisno le od materiala (ki pa verjetno ne more biti kaj bistveno slabši od višjih kvalitet). Vse kar je tehničnega, pa raje opustite.

Dober mojster - dobro "orodje"! Tako je bilo in bo verjetno tudi v bodoče.

Govoril sem s človekom, ki je kupil v Lidlu motoristične škornje in se mu je koža na nogah dobesedno olupila!! Rekel je, da je bil občutek v teh škornjih, kot bi jih vtaknil v polivinilasto vrečko... Zato pozor, kaj kupujete v nizkocenovnih trgovinah.

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj polnilec deluje že 3 leta. Do sedaj napolnil 2 prazni avtomobilski bateriji in eno prazno moto baterijo. Ter dopolnil kar nekaj baterij. Zaenkrat deluje BP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wolf87, windstoper je dobra zadeva, torej pomeni da te ne prepiha. Ga imam sam, ampak kot jakno in tud na motorju sem bil s tem pred par dnevi in je blo super, me ni prepihalo, niti zeblo.

Se absolutno strinjam. vendar v Lidlu za 11 € ne dobiš hlač z windstoperjem, kateri bi te varoval pod kavbojkami pri okoli 10stC. Sem tudi jaz enkrat nasedel (in dal za navadno švic perilo), vendar mi je bilo žal takoj po prvi vožnji. kasneje sem dal malenkost več ter kupil kvalitetno perilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Lidlu Hofru itd. se kupujejo edino "švic-cunje" ali kaj podobnega, kar je odvisno le od materiala (ki pa verjetno ne more biti kaj bistveno slabši od višjih kvalitet). Vse kar je tehničnega, pa raje opustite.

Dober mojster - dobro "orodje"! Tako je bilo in bo verjetno tudi v bodoče.

Govoril sem s človekom, ki je kupil v Lidlu motoristične škornje in se mu je koža na nogah dobesedno olupila!! Rekel je, da je bil občutek v teh škornjih, kot bi jih vtaknil v polivinilasto vrečko... Zato pozor, kaj kupujete v nizkocenovnih trgovinah.

Tudi švic cunje ne bi kupoval v Lidlu. Pri teh materialih so Kitajci še vedno precej zadaj in pri kakovosti niso konkurenca EU proizvajalcem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!