Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

...ti imaš itak  Ducatija in HD Dyna samo za okras v garaži... pa maš nonstop dekorativne lučke gor pržgane... in zato se ti sprazni aku...  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ti imaš itak  Ducatija in HD Dyna samo za okras v garaži... pa maš nonstop dekorativne lučke gor pržgane... in zato se ti sprazni aku...  :P

da ti vidiš kako je to lepo za božič in now let !

Smrekce ne rabmo sploh  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...abstinenčna kriza..... pa si je treba mal komplicirat življenje, da se lažje preživi.....

evo, rešeno :OK:

zdaj gremo lahko zopet od začetka, kdo bo prvi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve odgovor zakaj men ne vžge motor ko imam lidlov polnilec ko pa imam C-tek pa iz prve :smoke:

 

P.s.Builder a bo za začetek  :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a naj kupim polnilc pri posredniku japončkov Lidlu in Hoferju in bo opravljal svoj namen, polnjenja akumulatorja, ker moj Bmw ne vžge, ko mesec dni stoji, če se ne vozim. Ali naj raje kupim CTEK, ki je dražji? Kaj mi priporočate, ker sumim, da je na Hondi GW akomulator mogoče mal slabši, ker pri 40C polet mal slabš vergla, a ga bo CTEK rešu ali naj kupim novega?

 

 

 

:headbang:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... v Lipici imajo razprodajo konj... pa ne rabiš polnilca.... samo gnojišče si uredi zravn garaže.... zarad inšpekcije...   :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... v Lipici imajo razprodajo konj... pa ne rabiš polnilca.... samo gnojišče si uredi zravn garaže.... zarad inšpekcije...   :P

serem lahko tudi brez konj in gnojišča poleg garaže :kva2:

 

:004

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj zanima kje je fora, da mi HD po enem mesecu ne vžge.... Mal zakašlja in to je to ... Ducati isto.....  

 

Moto Guzzi mi z novim akumulatorjem po 5 dneh ni vžgal, ne vem kje je izgubljal... 

 

Čist neumesno, ampak....ko sm se včasih vozilk po zborih in če je ponoč zahladilo, so meli zjutraj HDji praviloma velike težave. Je blo pa to...20 let nazaj, in motorji niso več tako kot so bli takrat. 

 

 

En dela celo leto drugi motor pa odjavim v oktobru,naredim servis postavim v garažo(neizolirano in neogrevano ) in ga ne taknem do aprila,se pravi temperature se gibljejo par stopinj manj kot zunaj! Če ti tvoja Honda po mojem receptu zakašlja in vžge :notworthy:  potem tudi mene zanima kje je FORA  :hmm:

 

Ti garažo prisilno hladiš tud pozimi? :P

 

Jaz ne vem kje je Hondina fora, ampak zadeve med ali po zimovanju- res lepo kresnejo. s tremi Yamahami je bil križ, s Kawasakiji je bil križ Honda je spomlad užgala mord ne na prvi dotik knofa, ampak 2×3sec verglanja je cbr600 že brnela. Ajd, moje zdej  ne spijo več v blokovski garaži, in jih vsake tolk upalim....pa vseeno, transalpa je bla pr miru 2 meseca in 2 tedna natančno, pa je za božiča kresnla u prvo. 

 

Za baterijo pa ne nucam nobenga divjega sistema, imam en plastičn polnilec, gor piše bosch, in ga prtaknem vsake tolko. 

 

 

ps: naj zmagovalec v po zimskem užiganju pa je bil Guzzi Falcone. 11 mesecev je bil parkiran, vžgal je na prvi delovni takt. Prvič ko je bat stisnu zrak, je hudič taljanski kresnu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih motorji niso imeli tok elektronike ... k dam kontakt dela bzzzzz, bzzzzz in bzzzzz, šele potem lahko štartaš ...

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...to dela zato k ga je strah, k si se nanjga usedu....pa po tazadnjem diujou.....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist neumesno, ampak....ko sm se včasih vozilk po zborih in če je ponoč zahladilo, so meli zjutraj HDji praviloma velike težave. Je blo pa to...20 let nazaj, in motorji niso več tako kot so bli takrat. 

 

 

 

Ti garažo prisilno hladiš tud pozimi? :P

 

Jaz ne vem kje je Hondina fora, ampak zadeve med ali po zimovanju- res lepo kresnejo. s tremi Yamahami je bil križ, s Kawasakiji je bil križ Honda je spomlad užgala mord ne na prvi dotik knofa, ampak 2×3sec verglanja je cbr600 že brnela. Ajd, moje zdej  ne spijo več v blokovski garaži, in jih vsake tolk upalim....pa vseeno, transalpa je bla pr miru 2 meseca in 2 tedna natančno, pa je za božiča kresnla u prvo. 

 

Za baterijo pa ne nucam nobenga divjega sistema, imam en plastičn polnilec, gor piše bosch, in ga prtaknem vsake tolko. 

 

 

ps: naj zmagovalec v po zimskem užiganju pa je bil Guzzi Falcone. 11 mesecev je bil parkiran, vžgal je na prvi delovni takt. Prvič ko je bat stisnu zrak, je hudič taljanski kresnu. 

Jaz govorim o tem da ga ne dotaknem od oktobra do aprila in ne 2meseca pa dva tedna ,po dveh mesecih in dveh tednih men prižgejo vsi motorji ki sem jih imel! 

Še najbolje pa je vžigal F700GS 4 mesece ga nisem dotaknil pa je kresnil kot si opisal za Guzzija! 

Ostala sranja ki jih vozim sedaj po 4 mesecih dajo kontakt,kot pravi Maus bzzzz bzzzz bzzzz pol pa tema.....seveda če ni priklopljen na vzdrževalec.

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...to dela zato k ga je strah, k si se nanjga usedu....pa po tazadnjem diujou.....

tud klopotača ma čudn zvok, ko jo je strah :grim

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En dela celo leto drugi motor pa odjavim v oktobru,naredim servis postavim v garažo(neizolirano in neogrevano ) in ga ne taknem do aprila,se pravi temperature se gibljejo par stopinj manj kot zunaj! Če ti tvoja Honda po mojem receptu zakašlja in vžge :notworthy:  potem tudi mene zanima kje je FORA  :hmm:

Itak da mora bit honda, ne se trudit z nekimi povprečnimi stroji. :P Če pa še na obali živiš pa si zmagal. Na akumulatorju piše proizvajalec (bosch) da jamčijo 100A pri -20. Totalno obalaproof. :D No ja dokler je še mlad...

Če so vaše zime -20 in več menjajte hobi. :D (očitno je le FORA koliko je mraza)

Priporočilo (mala turca s prijatelji s šnopčkom na koncu, vodič pa zato ker ve katera ošterija mu da provizijo):

SnowmobilesYellowstone.jpg

Še zabavno zgleda a le če pomisliš da je tako le začasano...

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vcasih je prav fajn da se na dolgo in siroko kregate okrog čip šit zadev oz lidla, ker drugace bi prav gotovo spregledala da bo polnilc v akciji. teh 18€ bomi reskirali, pa bomo vidli kako se bo obneslo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A da 18 evrov bo... Bentiš, jaz pa pred osmimi leti dal 20 evrov... Eh, dokler bo, bo. Potem pa sprobam čuveni ..kaj že  N-Tech..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto, pa so res Lidlovi polnilci uporabni !

kaj pa mu manjka saj je made in Germany pol itak ni dileme  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz govorim o tem da ga ne dotaknem od oktobra do aprila in ne 2meseca pa dva tedna ,po dveh mesecih in dveh tednih men prižgejo vsi motorji ki sem jih imel! 

Še najbolje pa je vžigal F700GS 4 mesece ga nisem dotaknil pa je kresnil kot si opisal za Guzzija! 

Ostala sranja ki jih vozim sedaj po 4 mesecih dajo kontakt,kot pravi Maus bzzzz bzzzz bzzzz pol pa tema.....seveda če ni priklopljen na vzdrževalec.

 

 

Jst v življenju res še nikol nisem dal filat na nobenga vzdrževalca / ga sploh nimam/, in vedno po koncu zime še vsak motor normalno vžgal, res da so to BMW ji zadnjih 6 let prej pa tud italjanska jajca in maxi skuterji, vsi so vžgali v prvo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst v življenju res še nikol nisem dal filat na nobenga vzdrževalca / ga sploh nimam/, in vedno po koncu zime še vsak motor normalno vžgal, res da so to BMW ji zadnjih 6 let prej pa tud italjanska jajca in maxi skuterji, vsi so vžgali v prvo.

 

Si pač SREČKO!

Meni tudi, a jih preventivno raje filam. Vse pa je odvisno tudi od starosti.

 

Pred leti sem kupil akumulator z enoletno garancijo. Po letu in tednu dni pa sem šel v Turčijo... A ni hudič, da mi je crknil ravno nekaj dni po preteku garancije - in hvala bogu, dan ali dva pred tem dopustom! Hecno ne. :hmm: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti sem kupil akumulator z enoletno garancijo. Po letu in tednu dni pa sem šel v Turčijo... A ni hudič, da mi je crknil ravno nekaj dni po preteku garancije - in hvala bogu, dan ali dva pred tem dopustom! Hecno ne. :hmm: :yes:

to zato, ker si ga čez zimo vzdrževal s CTEK-om :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst v življenju res še nikol nisem dal filat na nobenga vzdrževalca / ga sploh nimam/, in vedno po koncu zime še vsak motor normalno vžgal, res da so to BMW ji zadnjih 6 let prej pa tud italjanska jajca in maxi skuterji, vsi so vžgali v prvo.

Moji pa ne...vrjetno ljubljanski zrak :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve odgovor zakaj men ne vžge motor ko imam lidlov polnilec ko pa imam C-tek pa iz prve :smoke:

 

P.s.Builder a bo za začetek  :kva1:

 

Sigurno imaš vezane vzporedno... 

 

Poveži jih zaporedno, da bo bolj zanimivo in več za pisat  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po prebiranju publikacij se da razbrati da mraz lepo ohromi baterijo. Ni pa enostavno razbrati ali jo pri daljši izpostavitvi permanentno poškoduje. Rešitev ej enostvana. Odklop normalno nafilane (na motorju) baterije pa v špajzo za tiste 2-4 mesece. Če v tem času upade pod uporabno napetost na "toplem" pol je ziher za v kanto... .

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po prebiranju publikacij se da razbrati da mraz lepo ohromi baterijo. Ni pa enostavno razbrati ali jo pri daljši izpostavitvi permanentno poškoduje. Rešitev ej enostvana. Odklop normalno nafilane (na motorju) baterije pa v špajzo za tiste 2-4 mesece. Če v tem času upade pod uporabno napetost na "toplem" pol je ziher za v kanto... .

hranjenje odklopljene baterije naj bo na hladnem :klicaj: , če je baterija priklopljena, naj bo na toplem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trgovine ala Lidl, Hofer itd, so cenejše trgovine in v njih ne moreš pričakovati dobre, predvsem pa ne vrhunske motoristične opreme. Verjetno je kar dobra, kvalitetna pa ne more biti, ker trgovina strmi za artikli, ki so vsakomur dostopni. Vrhunska pa ne more biti (ker jo izdelujejo nizkocenovni proizvajalci.)

 

Pričakovati v teh trgovinah kvalitetna motoristična oblačila in opremo je ravno tako, kot bi pri nekemu mizarskemu šušmarju naročil pohištvo, namesto, da bi jo kupil v Ikei ipd, ki uporabljajo najboljše materiale.

P.S.

Ja, podkapo in kakšno motoristično perilo sem pa tudi že nabavil...In je kar v redu. Da bi nabavil čelado, zaščitne rokavice, kombinezon itd - to se pa ne bo zgodilo! Prepričan sem, zakaj!!

Je pa fajn, da si kak "sindikalist" ugodno nabavi opremo za občasne, kratke vikend vožnje - to pa ja!

Tako nekako to! :hmm: :yes:

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!