Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

podkapo pa rokavice bom šel pogledat, mogoče kaka majica... 

 

čelada je po slikah ful lepa in res pocen...kok je pa udobna pa varna je pa velik ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo kupoval te podobleke v Lidlu? Zanima me velikost, kako imajo označene, z L, XL ali 48, 52 in kaj je bolje kupiti, malo manjšo št., večjo verjetno ne? Verjetno se teh podoblek pred nakupom ne more pomeriti?

Ker nosim večinoma konfekcijsko št. XL bi bilo potem dobro kupiti L ali je to kako drugače označeno?

Saj ne vem, če pojdem ravno kupit, malo me mika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo kupoval te podobleke v Lidlu? Zanima me velikost, kako imajo označene, z L, XL ali 48, 52 in kaj je bolje kupiti, malo manjšo št., večjo verjetno ne? Verjetno se teh podoblek pred nakupom ne more pomeriti?

Ker nosim večinoma konfekcijsko št. XL bi bilo potem dobro kupiti L ali je to kako drugače označeno?

Saj ne vem, če pojdem ravno kupit, malo me mika.

a ni čudn, če nosiš xl, pol pač kupiš xl..zakaj bi zdaj kupu drugo cifro? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vandrovec

Podobleke so zelo elastčne...tko da ni problema. vzemi svojo klasično velikost...ali pa hlače ene večje, če imaš raje, da ti pridejo višje čez ledvica...

  podkapo imam tudi za smučanje. Odlična...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo kupoval te podobleke v Lidlu? Zanima me velikost, kako imajo označene, z L, XL ali 48, 52 in kaj je bolje kupiti, malo manjšo št., večjo verjetno ne? Verjetno se teh podoblek pred nakupom ne more pomeriti?

Ker nosim večinoma konfekcijsko št. XL bi bilo potem dobro kupiti L ali je to kako drugače označeno?

Saj ne vem, če pojdem ravno kupit, malo me mika.

Lahko pomeriš, imajo kabino.

Kupiš tako, da ti je prav, saj se ne skrči, ponavadi na etiketi piše, da se ne sme sušiti v sušilcu.

Jaz bom šla pogledat majice.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že lani vzel podobleko in sem vzel velikost isto kot 2 delno obleko in je lih pravi celo malenkost večji ma ni panike.

 

Od pondeljka bodo spet meli neki za motoriste... tiste rokavice bom šel pogledat za rezervo ko bo kje sila bodo sigurno dobre. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni čudn, če nosiš xl, pol pač kupiš xl..zakaj bi zdaj kupu drugo cifro? :hmm:

Ja, pa če so v reklami št., kot je npr. 48?

Pa če so to elastična oblačila se raztegnejo, pri dolgih kolesarskih hlačah v Hoferju sem se zmotil in kupil prevelike.

Verjetno je bolje, da so ta oblačila oprijeta, kot, da so ohlapna?

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam spodnje perilo in podkapo(je v redu ker je brez šivov),prav tako žena in moram priznati,da je v redu. Pri nas v Lidlu kupiš odneseš domov ,pomeriš in če ti ne odgovarja,preprosto vrneš.Vrnejo denar brez vprašanj. Pa uspešen nakup.Jaz kupim še eno podkapo. :ninja:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav, za kaj se pa sploh rabi te podobleke, doslej jih nisem pogrešal?

Poleti so verjetno odveč, ker odpnem zadrge, da mi piha po rokavih ter imam majico s kratkimi rokavi, v hlačah je ravno tako pretoplo, pozimi pa lahko spodaj oblečem karkoli?  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav, za kaj se pa sploh rabi te podobleke, doslej jih nisem pogrešal?

Poleti so verjetno odveč, ker odpnem zadrge, da mi piha po rokavih ter imam majico s kratkimi rokavi, v hlačah je ravno tako pretoplo, pozimi pa lahko spodaj oblečem karkoli?  :hmm:

za pod usnje skor rabiš podobleko, ki preprečuje da je prepotena koža v neposrednem stiku z kombinezonom. oz. brez podobleke pri bolj tesnem kombinezonu pride do odrgnin, oz. tiščanja. oblačenje in slačenje je brez podobleke bolj sitno.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim,da se vsak lahko obleče kot mu paše-eni ful oblečeni eni napol nagi.Tudi jaz nimam usnja,a pri temperaturah 10 stopinj in manj mi je spodnje perilo zelo dobrodošlo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav, za kaj se pa sploh rabi te podobleke, doslej jih nisem pogrešal?

Poleti so verjetno odveč, ker odpnem zadrge, da mi piha po rokavih ter imam majico s kratkimi rokavi, v hlačah je ravno tako pretoplo, pozimi pa lahko spodaj oblečem karkoli?  :hmm:

Mislim,da če bi imel usnjeni kombinezon in bi ga oblekel poleti bi ga samo enkrat brez podobleke :) ko zakuha vraga ne slečeš brez tega,lahko pa po vožnji še eno uro v senci sediš in čakaš na lepše čase,ko ga boš spravil dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...v iberhudi vročini...da bi še kaj oblačil pod usnjem? Ni šans!!! Potem pa enkrat poskusiš, izgubiti itak nimaš nič... Ni tako vroče, slečeš brez težav, ker usnje ni zlepljeno na kožo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam berik usnjen kombinezon in sem ga samo enkrat obleku brez podobleke.Napaka. Hlač skor nism mogu s sebe spravt, roke iz rokavov prav tako komaj. pa ma kombinezon podlogo. Pa tud po švicu ne smrdi tolk usnje . Sam uporabljam Dampro in je zakon. Sej najbrž bom tud za mojo pri njih naroču. Mal dražje kot v Lidlu ,pa vseeno veliko cenejše kot karkoli pa naših moto trgovinah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi, če je tvoja ekstra mini ji bo ta moška S velikost prav..

moska velikost teh podoblek se zacne pri M (48), pise v reklami.

Sej me je dost skup, sam zal mi bo prevelko. Sem se ze lani jezila, je blo isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se samo čudim, kako ste vsi pametni. Samo o nekih (pod)oblačilih se pogovarjate kot otroci v vrtcu. Le kaj bi brez tegale foruma? Verjetno bi kar nehali biti motoristi (in motoristke.) Lej, nebi bil rad nesramen, ampak tele bedarije brat, je pa res tu-mač!

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj jokate toliko glede modela za ženske, morda malo pretiravam, ampak skoraj vsake 14 dni, se prodajajo te podobleke. Če je moto teden ni pogoj da je podobleka motoristična, je isti šmorn kot podobleka za smučanje, kolesarjenje, itd...

 

Pa danes na trgu podoblek kolikor se ti zahoče, par sekund vas loči, da poklikate na louisovo spletno stran...Drugače pa pri razprodajah ima vsaka športna trgovina podobleke kar ugodne....sploh sport direct, kjer sem 14 dni nazaj dal 5 € za spodnje "gate" / "žabe" / "hlače", majce so bile pod isto ceno, Vrhunska kakovost za to ceno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!