Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

Vsaka firma ma "svoje" številke.. probi kdaj v tally weijl kej kupt, jim X-ov zmanjka :P

zame itak ni cifer, 3xl zgoraj in xl spodaj(62 zgoraj in hlače 58)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame itak ni cifer, 3xl zgoraj in xl spodaj(62 zgoraj in hlače 58)

Nisi ti čist po standardih a ne :grrr

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame itak ni cifer, 3xl zgoraj in xl spodaj(62 zgoraj in hlače 58)

Pravi biker! Otroci bežijo ko vidijo? (spada v lifestyle...) :D

 

Ženi sem rekel, da dobi ultrasexy usnjen kombinezon ko bo take številke kot meni paše da bi šla noter... Na mojo žalost ni vžgalo in še kar naprej vztraja na 10+kg viška (med drugim tudi zaradi zdravja in počutja ampak sja veste to je pri mnogih prioriteta 15...) :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi ti čist po standardih a ne :grrr

 

Pravi biker! Otroci bežijo ko vidijo? (spada v lifestyle.. .) :D

 

Ženi sem rekel, da dobi ultrasexy usnjen kombinezon ko bo take številke kot meni paše da bi šla noter... Na mojo žalost ni vžgalo in še kar naprej vztraja na 10+kg viška (med drugim tudi zaradi zdravja in počutja ampak sja veste to je pri mnogih prioriteta 15.. .) :/

večna zgodba, ko se mi nekaj dopade, majo same otroške številke :kva2: , ja po standardih :grim , kolikor sem lahko po 25 letih hard treninga z železjem, za prehrano sm pa ko dreš mašina, požrem vse kar vidim in to v enormnih količinah :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi biker! Otroci bežijo ko vidijo? (spada v lifestyle.. .) :D

 

Ženi sem rekel, da dobi ultrasexy usnjen kombinezon ko bo take številke kot meni paše da bi šla noter... Na mojo žalost ni vžgalo in še kar naprej vztraja na 10+kg viška (med drugim tudi zaradi zdravja in počutja ampak sja veste to je pri mnogih prioriteta 15.. .) :/

 

Nikol, NIKOL, nikol, niKOL (še 20x) ne rečte svoji "draga, mam občutek da s ene 2 kile gor dobla". Skor sem na kavču spal. Še po 2 mesecih jo poslušam....

 

 

Bejbe, tole "moško" perilo za motoriste je POPOLNOMA enako kot tisto ki so ga prodajali jeseni pod "smučarsko perilo". Tega majo pa tud v ženskih številkah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bejbe, tole "moško" perilo za motoriste je POPOLNOMA enako kot tisto ki so ga prodajali jeseni pod "smučarsko perilo". Tega majo pa tud v ženskih številkah.

...sej je logično, smučajo se tudi ženske, z motorji se pa ne vozijo... :grrr  po Lidlovi raziskavi,

dobro, za kakšno izjemo se ne splača dajati ženskih št. na trgovinske police  :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Bejbe, tole "moško" perilo za motoriste je POPOLNOMA enako kot tisto ki so ga prodajali jeseni pod "smučarsko perilo". Tega majo pa tud v ženskih številkah.

a jbg, zamudila jeseni, zdele ga pa ni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scarlett moške M hlače ti bodo prav,ker so res čist elastične in jih navlečeš nase kot pajkice. Majica pa odvisno,se mi zdi so malo večje,poglej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba kr probat,ista znamka enkrat L drugič M.Vse je dons šivano na kitajskem zato tudi razlike:  Še enkrat probite- potem pa dnar ven ali pa v drugo štacuno :yea1:

Popravljeno . Popravil bobi1001
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam šwich hlače XL so mal prevelike, M so ok, in S so mau premale, ampak vse uporabljam :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al so pa tako raziskavo naredl da se same debele babe okol vozjo k se jim neda hodit :P

Da baba vozi motor, mora imeti malo jajc, samo to še ne pomeni, da mora zgledat kot možača....

HČEMO ŠE MAJICE Z DEKOTLETOM!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HČEMO ŠE MAJICE Z DEKOTLETOM!

Pomoje so ti tele majce in babe že v glavo stopile.(Ne vem kaj si mislu s tistmo DEKOTLETOM) A hočeš met dečvo z dekoltejem al pa pujsove kotlete?

Jest sem za oboje. Zdej pa v LIDLA,da nomo spet zašli v druge vode.PA VESELO VALENTINOVO VSEM MOTORISTOM IN MOTORISTKAM :inlove:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri velikostih majic, L-XL, pa take... Jaz nosim XL. Na prvem Faaku, 1998, kupim eno XL majico z motivom Indijanca na Harleyu. Ko sem jo doma oblekel, je bila.... dobesedno do kolen. Benti, pa debeli Ameri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivnorc sam sex sex majca sex... haha potrebn k ps zgleda

on je švicmajco zamenjal za sexmajco, sam ta zadnjih ne dobiš v lidlu, ampak v erotic šopu :P

in to pomeni v Lidlovih št. koliko...54, 56? ali sta gor označeni obe velikosti, v številkah in črkah?

Pomeni, da je elastično, kup nekaj kar se ti zdi primerno, doma pomeri in potem ti komot zamenjajo če ti ne gre prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da boste vedli, zadeva mora bit konkretno oprijeta če ne ne deluje.

ja vem, dotična mora bit, ni treba da te zaduši :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud spodnja majica pozimi deluje če je oprijeta... če ti je prevelika je isto kot da bi imel dve kratki majici :D ti piha in te zebe

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vem, da preveč kompliciram, pa tudi na motorju tega verjetno ne bom rabil, prej pozimi pod delovno obleko, pa vseeno. ..ker gre ravno za to temo.

Mora biti ravno prav in, če je elastična je verjetno bolje malenkost manjša št., kot prevelika? Da bi nosil nazaj menjat skoraj ne pride v poštev, ker se mi ne splača, imam preveč km do Lidla. Če imajo vse številke...50, 52, 54, potem bi verjetno izbral 52 ker delovna obleka, katera je lahko bolj "komot" gre 54.

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo dobro, dobimo se v ponedeljek v Lidlu  :OK: .

Jaz sem jeseni kupila ženski tekaški komplet, sedaj sem mislila še eno majico. 

Sporočila vam bom, kako izgledajo velikosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!