Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

Sem prebral sedaj "10" strani o Lidlovih čeladah...sam bi jo kupil, če bi bila med najlažjimi, to je meni najpomembneje, ker imam "šlem" po cel dan na buči. Pri sami varnosti je pa itak najpomembnejša sreča...sam se nimam namena zaletavati na cesti, če se pa že kaj zgodi je vse odvisno od "tistega zgoraj" in ne od opreme. Lahko ima nekdo najboljšo opremo, pa ga le ta ne bo rešila, to je dejstvo. Če bi me bilo strah vožnje z motorjem, potem bi se ji odpovedal. Strah me je plazati po stenah v gorah in tam bi nabavil najboljšo opremo, če bi že moral it. Na motorju se pa počutim, kot "doma", se vozim z njim odkar sem komaj shodil...tudi zavedam se, da, če pride kakšna nesreča, se ne bo končalo dobro, ampak to je tisto zavestno tveganje v korist užitkom.

Se pa motoristi med seboj očitno precej razlikujemo... B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tlele se najdte ...

 

http://sharp.direct.gov.uk/

 

kaj se sekirate ... kupte lidlovo ali hoferjevo čelado ... pomoje jo bo tut kmal Mercator imel .. tko k je imel svojo linijo eta kumarc ...

 

 

ps. tut hjc al pa shark čelado ne grem jaz osebno testirat

 

 

:krneki:

Moja ma 5 zvezdic :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom zdaj svojo Shoeiko na polico odložu in se začel vozit striktno po omejitvah, raje kak km/h manj, komaj čakam, da bodo ponudbo moto opreme v Lidlu razširli na komplet asortima, lahk bi začel še motorje prodajat, jim morm e-mail poslat :grim  :OK:

... mal si zamudil, so te že prehiteli, :grim ...

http://www.lidl.de/de/nova-motors-motorroller-retro-star/p83983?et_cid=21&et_lid=804434&ctocode=293197484-70151

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja ma 5 zvezdic :OK:

Moja tud. Ups, a to si mislu na celado? No, zanjo moram pa pogledat. Ampak je pa udobna. Morda ker ni iz Lidla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cikadinja ce se valjas z zascitno opremo je bla poroka cist brez veze hehe

:OK::lol1: si me nasmejal :D

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zaščitna oprema pride prav, tudi ko je ženska poročena. Bilo bi verjetno skrajno nerodno, če bi čez 9m povila črnca..... al pa kej podobnega....  :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zaščitna oprema pride prav, tudi ko je ženska poročena. Bilo bi verjetno skrajno nerodno, če bi čez 9m povila črnca..... al pa kej podobnega....  :O

sam zdej pa ne vem, a to se tudi kupi v lidlu, pa če je dovolj varno, da ščiti pred takimi nevšečnostimi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....jp...imajo v lidlu uno dekco s srebrno folijo spodaj..... .. nudi močno zaščito pred mravljami... iglicami... in vlažno travco... sploh spomladi.....

...tko, da si brez skrbi, da te kej piči v rit....:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....jp...imajo v lidlu uno dekco s srebrno folijo spodaj..... .. nudi močno zaščito pred mravljami... iglicami... in vlažno travco... sploh spomladi.....

...tko, da si brez skrbi, da te kej piči v rit.... :P

:lol1: :lol1: :lol1: živnorc maš eno kafe v dobrem :D sm se nasmejala zdej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....pa še sladoled še  od leta 2013... :closedeyes:.....

jaz ne pozabim.....

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha,ha,še mau pa bojo še pr mesarju začel prdajat moto opremo(al jo pa že-ne vem).Boš pršu ,pa reku kilo pa pol čelade. :lol1:  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah brezveze se norca delate, za pd kapo pod majco in une douge gate za spodi je čisto vseeno od nobene znamke mislimd a tisto ni namenjano zaščiti, priznam d ačelade gluh pebi kupoval v lidli, sam tolk se zajebavat iz lidl opreme pa spet ni treba,

 

ps.: pogledu rokavice, res so mal čip

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ej, človek gre za par ur na šiht pol pa kumaj sfulga vse prebrat :blush: , pa ta lidel zmaga nimaš kaj. :OK:

Una šparova reklama pa ni slaba :yes:  ker  od poštarja dostavljene nisem pogledal :slap:  sem pa to in sem že pred čelado videl vino v akciji :whistle:  tako ,da gremo v nabavo. :D  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ej, človek gre za par ur na šiht pol pa kumaj sfulga vse prebrat :blush: , pa ta lidel zmaga nimaš kaj. :OK:

Una šparova reklama pa ni slaba :yes:  ker  od poštarja dostavljene nisem pogledal :slap:  sem pa to in sem že pred čelado videl vino v akciji :whistle:  tako ,da gremo v nabavo. :D  :D

za skuteraše je dobra tako Šparova kot Lidlova :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ljudje božji kdo govori o čeladi :slap:  po vino gremo po vino. :hooray:

jJe pa tudi res, da kadar občasno in nenapovedano preizkušam trdnost in drsalnost čelade, bi raje na koncu uspešno prestanega testa :grim imel ta poceni verzijo, ker se potem manj sekiram :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!