Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

...vem, da preveč kompliciram, pa tudi na motorju tega verjetno ne bom rabil, prej pozimi pod delovno obleko, pa vseeno. ..ker gre ravno za to temo.

Mora biti ravno prav in, če je elastična je verjetno bolje malenkost manjša št., kot prevelika? Da bi nosil nazaj menjat skoraj ne pride v poštev, ker se mi ne splača, imam preveč km do Lidla. Če imajo vse številke...50, 52, 54, potem bi verjetno izbral 52 ker delovna obleka, katera je lahko bolj "komot" gre 54.

 

TO deluje tko da vleče vlago iz telesa na zunanjo stran. Neki kombinacija materijala in načina tkanja. Tam kjer ni kontakta med kožo in majico voda ostane na koži. Dokler se majica dotika kože je ok, kjer je zrak vmes ni ok. Bolje če je malo premajhna kot prevelika. Sicer je pa tako ali tako elastična, dokler z premajhnostjo res ne pretiravaš je v redu.

Da pa nebi kdo mislil da tole zmore potegnt 10l/min, takoj ko zašvicaš si ravno tako moker, traja nekaj časa da tkanina naredi svoje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam različne pohodniške in kolesarske "švic" majice, še najbolj sem zadovoljen s tistimi iz Hoferja, čeprav imam tudi precej dražje. Zato me zanima poizkusiti še te iz Lidla.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo dobro, dobimo se v ponedeljek v Lidlu  :OK: .

Jaz sem jeseni kupila ženski tekaški komplet, sedaj sem mislila še eno majico. 

Sporočila vam bom, kako izgledajo velikosti.

A lahko za mojga prjatla Zivga norca narediš še eno sliko,kako oprijeto je to na teb  :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nit majce ne rabiš oblačit, sam staro dej dol, bomo prec videli kok bo oprijeto šwich perilo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj naredim selfie v trgovini  :sleep2: ?

Dost dober jA :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakemu posebej na njegov telefon  :hooray: .

Hahaha  :whistle: .

No prov ti pustim številko  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večna zgodba, ko se mi nekaj dopade, majo same otroške številke :kva2: , ja po standardih :grim , kolikor sem lahko po 25 letih hard treninga z železjem, za prehrano sm pa ko dreš mašina, požrem vse kar vidim in to v enormnih količinah :grim

 

 

jest mislim de je to diskriminacija, in de bi mogli narest en sindikat zapostavljenih.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje v ponedeljek vsi po švic majce,ker če nam KARMEN1 prpopa selfi bomo mi švical.Aja pa pred ženam ali puncam zaklente forum :bounce:  :bounce:  :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sporoči še zivnorcu številko modrčka ki ga nosiš hahaha

...ni treba... pošlji sliko, pa uganem številko na decimalko natančno...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bom dal na MS online varnostne kamere iz kabin za pomerjanje oblek.....

 

:lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!