Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

Ja će se bo v Lidlu pa vse to začelo ,bom pa tud sam kdaj notr zavil no  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lidl je zakon  :OK: !

Biker's point  :grrr !

Že možno če kakšna Karmen1 pomerja modrčke :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dežjake sem pa jaz tudi takoj. Svoj čas je Merkur imel ene rumene dežne jakne in hlače. Nekaj takšnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo bluetooth in nekaj več čelad imajo.

se pravi nič majčk :-),al pa moto modrčkov hihi
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ARAI dela čelade za Lidl

kar naj,sej so Bosanci tud golfa delali za VW,pa ti vrjetno ne rabim govorit razlik,al se motim....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar naj,sej so Bosanci tud golfa delali za VW,pa ti vrjetno ne rabim govorit razlik,al se motim....

Saj Kitajci tudi delajo BMW-je pa ne vem ali je ali ni razlike :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobrih 12 ur potrpite in vsa ugibanja bodo zaključena. Lidel se bo v vsakem primeru sladko smejal

Lp,n

PS ker imam opravke v Postojni bom sigurno pofirbcal to oh in sploh robo, kupil bom pa mandarine :-):-):-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj Kitajci tudi delajo BMW-je pa ne vem ali je ali ni razlike :kva2:

Ne bi vedu,sam sem imel bmfe izdelane oziroma sestavljene v Nemčiji! Pa tud če bi bil bilokateri iz Kitajske bi ga imel raje kot zastarelo,težko in požrešno Varadero:-P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi vedu,sam sem imel bmfe izdelane oziroma sestavljene v Nemčiji! Pa tud če bi bil bilokateri iz Kitajske bi ga imel raje kot zastarelo,težko in požrešno Varadero:-P

Ja, imaš prav samo da je pravi logo, veš ,da sploh nisem vedel, da je bila Vara požrešna...hvala na info :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej...še SPAR je začel prodajati ultrahude čelade -preklopne in odprte. Cena? Sitnica... Imajo pa pokrivala za motor, zna biti za prvo silo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tank torba lidl mi služi že en kup let, čelada je pa kar iz Compaca dobra, ne bi lidlove testirala, čeprav morda ni tako slaba :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, imaš prav samo da je pravi logo, veš ,da sploh nisem vedel, da je bila Vara požrešna...hvala na info :OK:

Sej tud jaz nisem vedel da BMW delajo na Kitajskem...hvala za info :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo ste me zrajcali s tem navdušenjem in sem šel pogledat perilo. Hm, ne vem, ni mi izgledalo ravno vrhunsko. Zelo drugače od Helly Hansen, ki ga imam. Je pa res, da je tudi cena precej drugačna.

No, iz čiste krjance sem vzel vsaj podkapo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krofe imajo po 0,29€. Mi doma sploh niso verjeli, dokler nisem pokazal računa.

 

motolever! A si pogledal na hrbtno stran, da niso slučajno narejeni na Kitajskem?? :O:P

 

Ker pa imam končno ogroooomno časa, sem šel mimogrede pogledati v Lidl moto robo.

Kupil bi "raztegljivo" perilo, štumfe in podkape. Za vse ostalo, je pa škoda gnarja! - Razen za na skuter!!

Kako uspe nekomu (pa četudi je Kitaj'c) za 55 eur narediti kvalitetno motoristično čelado  z vsem , kar imajo veliki, bi pa resnično rad izvedel?? 

Kdor si ne more predstavljati, kakšna je razlika v kvaliteti, naj si predstavlja kitajski in slovenski česen, pa mu bo takoj vse jasno! :hmm: :yes:

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Kako uspe nekomu (pa četudi je Kitaj'c) za 55 eur narediti kvalitetno motoristično čelado  z vsem , kar imajo veliki, bi pa resnično rad izvedel?? 

 

V Lidl Italija je čelada 50€

http://www.lidl.it/it/offerte.htm?id=422

Sem šel v staro Gorico, ker mi je bližje kot Ajdovščina, sicer pa vsak enak artikel še evro ali dva cenejši... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Kako uspe nekomu (pa četudi je Kitaj'c) za 55 eur narediti kvalitetno motoristično čelado  z vsem , kar imajo veliki, bi pa resnično rad izvedel?? 

 

 O tem sem že enkrat pisal...na podlagi debate z kolegom, ki se ukvarja z trgovino na veliko.

Lej...Lidl ( ali Hofer..) ima v Evropi 9800 trgovin. In če v vsako drugo enkrat letno na police postavi 20 čelad, je naročilo vredno 4900 x 20 = 98000 čelad. 98000 kosov.    Ob takem naročilu (je rekel kolega) greš v npr. Nolan in rečeš; kupim 100 000 čelad, ki jih sicer prodajate po 200€. Ime čelade prepustimo vam. In  prodajni v Nolanu lahko reče samo; pa barva, gospod naročnik???.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te kvalitetne čelade ki jih mi kupujemo so itak sama DODANA VREDNOST tko k sončna očala k stanejo 150€, izdelava in materjal za njih pa košta 5€, samo nas firme in prodajalci FOPAJO z vsemogočimi stvarmi samo da nam vzbudijo OBČUTEK KRIVDE če ne bomo kupili njihovega "u iber OH in sploh KVALITETNEGA izdelka"

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!