Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

....pa še sladoled še  od leta 2013... :closedeyes:.....

jaz ne pozabim.....

:P

...tega ne boš dobil....

 

Cika ma kr ene par dolžnikov za opravit, tako da dvomim, da ima toliko našparanega :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem po tiste rokavice, čeprav vem, da so za en k... Največji problem je, ker nimaš z njimi občutka v prstih.

Dobre bodo:

- za rezervo v kufru, če me v tapravih usnjenih dež dobi in jih zmoči do prvega parkirplaca

- za sopotnico, ki ne rabi občutka v prstih ampak le zaščito (ta pa bo boljša kot na smučarskih, ki jih uporablja sedaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, dobro... a je sploh kdo v Lidlu kupil čelado? Same neke podkape in podperilo...to itak vemo, da je v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čelada Lidl zelo prav pride,jo kupiš, dobiš nekje nalepko nolanke in vse spraviš v omaro in če kdaj telebneš,jo obuješ na nogo in butneš ob asfalt in uveljavljaš pri zav. kot novo poškodovano ....... :smoke:

Popravljeno . Popravil dondule
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sm js kupoval podperilo, sm mogu pazit, da me niso pomendral, ko je bil tak naval za čelade, ne vem no...primerna za kakih 50ccm, kej več pa sigurno ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa res... včeraj je bil takšen naval okoli moto opreme, da bi človek pomislil, da kaj zastonj delijo. Danes? Glede na včeraj so prodali kakšnih pet čelad, podperilo skoraj vse, rokavic tudi nekaj.... Vsaj SG je tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem po tiste rokavice, čeprav vem, da so za en k... Največji problem je, ker nimaš z njimi občutka v prstih.

Dobre bodo:

- za rezervo v kufru, če me v tapravih usnjenih dež dobi in jih zmoči do prvega parkirplaca

- za sopotnico, ki ne rabi občutka v prstih ampak le zaščito (ta pa bo boljša kot na smučarskih, ki jih uporablja sedaj)

Jaz imam zimske še debelejše, ampak tako težko vozim z njimi!

Namesto da bi pritiskala na smerokaz, pritiskam na trobljo in sama sebe plašim na cesti :blush: .

Ampak so skoraj pretople.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj grem pa še jest pogledat :grim

v Brežicah je še vsega dost, če kdo nujno rabi, a mu je v njegovem Lidlu sfalilo, jest sm vrgel oko, kupil pa neke kekse, čokoladne :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte no, sem mel možnost testirat velik opevanih Nolan čelad in mi ne bo nikol jasno zakaj jo folk kupi. Čelada iz lidla za pičlih 50€ je čist primeljiva z nolanko za 200€.Razne finte v tem, da je xxx znamka opravila svoje pri padcu pa je kr nekaj, a je kdo mogoče kdaj isto zletel z dvema različnimi čeladami ?

Ko sem prveč padu z schubert-ko sem imel glavo celo, fasala je čelada in vizir, po tem sem kupil čelado v lidlu, ker sem mislu ,da jo bom mel samo začasno, dokler ne grem k louisu ,šel gor ,kupu spet schubert in na glavi vlaču lidlovo, čeprav je bla težja, je pa bolj pasala na moj pisker, je bla veliko tišja pa še sončne špegle je mela.Seveda me je na marija reki spet zabrisalo in glej ga zlomka, čelada otrpela podobne poškodbe, pisker ostal cel ! Torej katera je varnejša ? Jaz ne vem, naj pove tist ,ki je dvakrat isto treščil z različnimi čeladami.

Veliko jih raje ne kupi čelade v lidlu,ker jih je enostavno sram imet to zadevo na glavi, ker boh nedaj it z tem na kak moto zbor, nas bodo ja imeli za fritarje.Isto sranje se dogaja pri večina kombinezonih.

Po moje tja do 250€ glih nima neke veze....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karmen1 ti si zamudila priložnost za tale selfi :boobies:

Nisem mogla, ker so me ljudje okoli čelad rukali z leve in desne in bi bila slika premaknjena. Potem bi izgledalo, da imam 4, namesto 2 :grupni: .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neglede na to, da imam nekaj proti LIDLU. Si nikakor ne morem predstavljati da bi lahko vložil enako zaupanje v čelado ki jo prodajajo z dobičkom za 50€ in je pomožnosti na popustih -50% kjer morda še celo ne gredo pod nabavno...

Morda je bila izdelana in zasnovana ok, je pa kakšno serijo končna kotrola pešala ker se kitajcu, indijcu ali pa nekomu drugemu na minimalcu ali manj ni dalo...

Se strinajm da je cena izdelave nolanke za 200€ nabrž 12-15€ ampak kje je ves razvoj zagotavljanje kakovosti in vse kar pride v procesu, pakiranju, dokumantaciji dostopnosti rez. delov zraven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali lahko najdemo test na netu?

Ne poznam imena in modela te čelade.

Napiš Lidlova čelada pa čaki kaj bo stric google najdu  :P

Probaš lahko tud najkvalitetnejše čelade,pa bo google sam izpostavil Lidlovo čelado  :kva1:

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Brežicah je še vsega dost, če kdo nujno rabi, a mu je v njegovem Lidlu sfalilo, jest sm vrgel oko, kupil pa neke kekse, čokoladne :grim

NUJNO frankinjo :kva2:  :kva2:  :kva2:-sorry pa dolge gate.

Popravljeno . Popravil bobi1001
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte no, sem mel možnost testirat velik opevanih Nolan čelad in mi ne bo nikol jasno zakaj jo folk kupi. Čelada iz lidla za pičlih 50€ je čist primeljiva z nolanko za 200€.Razne finte v tem, da je xxx znamka opravila svoje pri padcu pa je kr nekaj, a je kdo mogoče kdaj isto zletel z dvema različnimi čeladami ?

Ko sem prveč padu z schubert-ko sem imel glavo celo, fasala je čelada in vizir, po tem sem kupil čelado v lidlu, ker sem mislu ,da jo bom mel samo začasno, dokler ne grem k louisu ,šel gor ,kupu spet schubert in na glavi vlaču lidlovo, čeprav je bla težja, je pa bolj pasala na moj pisker, je bla veliko tišja pa še sončne špegle je mela.Seveda me je na marija reki spet zabrisalo in glej ga zlomka, čelada otrpela podobne poškodbe, pisker ostal cel ! Torej katera je varnejša ? Jaz ne vem, naj pove tist ,ki je dvakrat isto treščil z različnimi čeladami.

Veliko jih raje ne kupi čelade v lidlu,ker jih je enostavno sram imet to zadevo na glavi, ker boh nedaj it z tem na kak moto zbor, nas bodo ja imeli za fritarje.Isto sranje se dogaja pri večina kombinezonih.

Po moje tja do 250€ glih nima neke veze....

 

Če je dobra čelada mora ostat cela pri udarcu, v glavi pa smuti

...trenutno imam neuporabno desno roko, pa težko pišem..... ampak sem čakal, da nekdo v tem smislu nekaj napiše, pa se spodaj samo podpišem.....

 

Namen čelade je absorbirati udarec. Zdej...a čelada ostane cela, pa imaš smuti namest običajnega pudinga v glavi.... al pa če čelada poči, oz. se zdrobi notranjost (kot je pokazal sliko svoje čelade Kmet), kjer se sila udarca prenese in deloma "porazgubi " ob mečkanju čelade. Sej, če čelada poči, še ne pomeni, da jo odpre na pol kot klapavico in ti jo odnese z glave....

 

.Kot že povedano, vi vsi primerjate kompozitne čelade za 500€ s plastičnimi (polikarbonatnimi) , ki stanejo do 200€ (od znanih proizvajalcev)....vse pa ZADOVOLJUJEJO  predpisane standarde o varnosti. Tako kot Lidlova ali Hoferjeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!