Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

Katero čelado nosiš ?

kateri avto voziš....

...oz. si vozil pred tem, ki ga imaš zdaj....   :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kateri avto voziš....

...oz. si vozil pred tem, ki ga imaš zdaj....   :P

Sej nima veze kerga je vozu, važn, da je mel D&G dodatno opremo, si predstavljaš, da bi mel LIDL dodatno opremo, pol bi se mogu revež še zdej v njem vozit :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kateri avto voziš....

...oz. si vozil pred tem, ki ga imaš zdaj....   :P

Prva točka..............Zase se brigej :P

 

Sej nima veze kerga je vozu, važn, da je mel D&G dodatno opremo, si predstavljaš, da bi mel LIDL dodatno opremo, pol bi se mogu revež še zdej v njem vozit :P

Zgleduj se po prvi točki  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprobal čelado v Lidlu (jebiga, radovednost ni dala miru...) -na glavi sedi kot ulita, zvočno dobro tesni -bolje kot moja Banditka.... Nima pa nobene nalepke proizvajalca. :hmm:  Kaj, če res drži tisto, da za Lidl dela en proizvajalec čelad, naredi par tisoč čelad ceneje, samo ne da svoje nalepke... Ma, za sprobat je. Na besedo ne verjamem... :yea2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprobal čelado v Lidlu (jebiga, radovednost ni dala miru.. .) -na glavi sedi kot ulita, zvočno dobro tesni -bolje kot moja Banditka.... Nima pa nobene nalepke proizvajalca. :hmm:  Kaj, če res drži tisto, da za Lidl dela en proizvajalec čelad, naredi par tisoč čelad ceneje, samo ne da svoje nalepke... Ma, za sprobat je. Na besedo ne verjamem... :yea2:

Lidlove čelade delajo prodajalke v skladišču v prostem času ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katero čelado nosiš ?

Schuberth C3, verjetno te zanima, zakaj ne Lidlovo?

Tako je blo, pred njo sem imel Nolan N85 al N86, ne vem iz glave,...dobra čelada, vendar sem si zaželel preklopno.

Gledal sem še eno od HJC pa menda Givi, obe okrog 200€ ali malo nad, potem sem pa našel ugodno ponudbo za C3-300€, katera naj bi bila top od preklopnih čelad. Na te Lidlove posebne ponudbe se nisem spomnil, pa takrat je lani tudi že šla mimo. Če bi bila v trenutku odločanja tudi ta možnost, bi jo verjetno izkoristil. Po moje bi bila povsem primerljiva z ostalima dvema, kateri sem imel v ožjem izboru, le cena precej odstopa.

S C3 pa nisem povsem zadovoljen, saj je v redu, teža dobra...na glavi nimam ravno občutka, da bi bila, kot ulita, podloga z enim vrhnjim paščkom mi kvari frizuro :angry:  ter vidno polje je manjše, kot pri Nolanki, to pomeni, da ob hitrejši vožnji moram glavo prisilno dvigovati, ker ne vidim dovolj naprej, zgornji rob mi zapira vidno polje dlje naprej, ko normalno sedim na motorju.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schuberth C3, verjetno te zanima, zakaj ne Lidlovo?

Tako je blo, pred njo sem imel Nolan N85 al N86, ne vem iz glave,...dobra čelada, vendar sem si zaželel preklopno.

Gledal sem še eno od HJC pa menda Givi, obe okrog 200€ ali malo nad, potem sem pa našel ugodno ponudbo za C3-300€, katera naj bi bila top od preklopnih čelad. Na te Lidlove posebne ponudbe se nisem spomnil, pa takrat je lani tudi že šla mimo. Če bi bila v trenutku odločanja tudi ta možnost, bi jo verjetno izkoristil. Po moje bi bila povsem primerljiva z ostalima dvema, kateri sem imel v ožjem izboru, le cena precej odstopa.

S C3 pa nisem povsem zadovoljen, saj je v redu, teža dobra...na glavi nimam ravno občutka, da bi bila, kot ulita, podloga z enim vrhnjim paščkom mi kvari frizuro :angry:  ter vidno polje je manjše, kot pri Nolanki, to pomeni, da ob hitrejši vožnji moram glavo prisilno dvigovati, ker ne vidim dovolj naprej, zgornji rob mi zapira vidno polje dlje naprej, ko normalno sedim na motorju.

No upam da se ti enkrat izide in kupiš Lidlovo  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce je Lidl-ca res tok tiha kakor pravite, si bom eno kupil, da bom v Hoferju bolj spokojno cakal vrsti k blagajni.   :smoke:

 

PS: pa se frizuro bom mel tipi-topi, da bo blagajnicarko Šemso sezulo od evforije, ko me zagleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Nekam pretirano se sveti ta "kombinezon".

Kar se škornjev tiče in predvsem tistih, ki goreče zagovarjate opremo Lidl, pa sledeče;

 

Moj kolega je pred časom v Lidlu kupil motoristične škornje. Bili so lepi, da bi jih kar gledal. Ko je bilo vroče, pa so se mu noge dobesedno "skuhale" v njih! Koža se mu je olupila, kot bi se oparil.

"Bile so kakor nove, a sem jih vrgel v kanto za smetu" je rekel - in krepko zaklel!

To je samo ena grenka izkušnja nekega motorista, ki je kupil motoristične škornje po liniji najnižje cene.  :slap:  :yes:

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kolega je pred časom v Lidlu kupil motoristične škornje.

Zakaj pa letos ni bilo v Lidlovi ponudbi škornjev...so jih imeli le enkrat ali večkrat?

Da se mu je koža olupila zaradi škornjev? ...ne verjamem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprobal čelado v Lidlu (jebiga, radovednost ni dala miru...) -na glavi sedi kot ulita, zvočno dobro tesni -bolje kot moja Banditka.... Nima pa nobene nalepke proizvajalca. :hmm:  Kaj, če res drži tisto, da za Lidl dela en proizvajalec čelad, naredi par tisoč čelad ceneje, samo ne da svoje nalepke... Ma, za sprobat je. Na besedo ne verjamem... :yea2:

Kako sedi na glavi in kako je zvocno tiha..mirna oz nemirna.... loh sprobas sam pr 150 kmh na svojem motorju, prej skoda kj govort sploh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trgovine ala Lidl, Hofer itd, so cenejše trgovine in v njih ne moreš pričakovati dobre, predvsem pa ne vrhunske motoristične opreme. Verjetno je kar dobra, kvalitetna pa ne more biti, ker trgovina strmi za artikli, ki so vsakomur dostopni. Vrhunska pa ne more biti (ker jo izdelujejo nizkocenovni proizvajalci.)

 

Pričakovati v teh trgovinah kvalitetna motoristična oblačila in opremo je ravno tako, kot bi pri nekemu mizarskemu šušmarju naročil pohištvo, namesto, da bi jo kupil v Ikei ipd, ki uporabljajo najboljše materiale.

P.S.

Ja, podkapo in kakšno motoristično perilo sem pa tudi že nabavil...In je kar v redu. Da bi nabavil čelado, zaščitne rokavice, kombinezon itd - to se pa ne bo zgodilo! Prepričan sem, zakaj!!

Je pa fajn, da si kak "sindikalist" ugodno nabavi opremo za občasne, kratke vikend vožnje - to pa ja!

Tako nekako to! :hmm: :yes:

Jaz sem v Lidlulidlu lani kupil podkapo, zgolj za poizkusit in pred tednom še eno, elastičen material mi zelo paše, mnogo lepše se prilega glavi kot bombažne, pa še nekoliko daljše so, lepo ostanejo pod ovratnikom kombinezona. Sedi pet.  Že par let uporabljam njihovo moto perilo, sem zadovoljen, ni za pet, je za štiri. Priporočam.    

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa opremo mam in mi jo ni treba nove kupovat. Bom rabil pa gume. Bom počakal če jih bojo mogoče mel :mellow: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne spada Aldi v Lidlovo verigo al je tud Hofer v njej...ja, nemški so vsi.

Aldi je v bistvu hofer v švici,enak znak vse samo namesto hofer piše aldi. Smo delali lani nekaj,kar se je prodajalo pod njihovo znamko.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekam pretirano se sveti ta "kombinezon".

Kar se škornjev tiče in predvsem tistih, ki goreče zagovarjate opremo Lidl, pa sledeče;

 

Moj kolega je pred časom v Lidlu kupil motoristične škornje. Bili so lepi, da bi jih kar gledal. Ko je bilo vroče, pa so se mu noge dobesedno "skuhale" v njih! Koža se mu je olupila, kot bi se oparil.

"Bile so kakor nove, a sem jih vrgel v kanto za smetu" je rekel - in krepko zaklel!

To je samo ena grenka izkušnja nekega motorista, ki je kupil motoristične škornje po liniji najnižje cene.  :slap:  :yes:

Moje izkušnje z Lidl škornji so pa ravno obratne... Šest let so mi zdržali (na koncu je bil podplat zlizan in zadrga zanič), da bi pa imel slab občutek na nogi...niti na večdnevni turi ne. Pa se precej znojim. Uporabljam pa bombažne nogavice. Mogoče je tvoj kolega imel zaradi zoknov težave...da je uporabljal kakšne sintetične... ki ne dihajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekam pretirano se sveti ta "kombinezon".

Kar se škornjev tiče in predvsem tistih, ki goreče zagovarjate opremo Lidl, pa sledeče;

Moj kolega je pred časom v Lidlu kupil motoristične škornje. Bili so lepi, da bi jih kar gledal. Ko je bilo vroče, pa so se mu noge dobesedno "skuhale" v njih! Koža se mu je olupila, kot bi se oparil.

"Bile so kakor nove, a sem jih vrgel v kanto za smetu" je rekel - in krepko zaklel!

To je samo ena grenka izkušnja nekega motorista, ki je kupil motoristične škornje po liniji najnižje cene. :slap: :yes:

meni so v temi od škornjev podučili, da so moji a* "športni" kur**** in da so boljš touring za pol manj evrčkov. pa tudi če se mi bi sezuvali že med hojo.

drgač pa, vsak se obleče kot mu paše. jst njihovega razn perila nimam nič.

verjetno pa je aldi kar hofer, vsaj tako piše na navodilih od polnilca.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!