Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

Zdaj pa nakladaš. Kot da se ni še poškodoval človek z drago čelado.

O pa se je,par strani nazaj imaš slike kaj se zgodi z drago čelado,od takrat naprej tud pomislim ne ,da bi kupoval poceni in s tem prihranil za pijačo in cigarete kot je to lepo obrazložil Motolovver.....pa pustimo srečo ta je opoteča.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to edini komentar, ki ga premoreš? Daj potrudi se malo, da te ne bom prenizko ocenil!

provociram... hočem ti samo povedati, da ni vse v ceni, nolanke so tudi po 50€ in so čisto ok...

včasih je ime preplačano, bom pa nehal, ker sem prepričan, da te ne bom prepričal.... grem gledat pop tv.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej... brate...... tista čelada je bila ravno tako plastična. Tudi novo si naročil plastično.

Kompozitno si nabavil šele po burnem prepričevanju in bojnem posvetu... remember!

:P

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte Schumija, na glavi je imel čelado s CE certifikatom, pa kje je. Če bi proizvajalci smučarskih čelad delali tako, kot proizvajalci kvalitetnih motorističnih, mi sploh ne bi izvedeli, da je na smučanju padel.

Standardi za nalepko CE Approved so zelo nizki. Za res kvaliteto in zaščito je potrebno mnogo več.

Če imate motor (ne Flexerja), potem si kupite kvalitetno čelado. Denar naj pri tem ne bo ovira. Raje cenejši mobitel, manj cigaret in piva in kvalitetnejšo čelado. 

Zgleda, da je Šumi ju dnara zmanjkalo za kvalitetno in drago čelado :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceno čelade zelo dvigne "oprema", naprimer BT, kar pa nima nobenega pozitivnega vpliva na varnost, edino kar je, jo mogoče še poslabša.

ARAI **** zvezdice.....Kako da ne vidiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej... brate...... tista čelada je bila ravno tako plastična. Tudi novo si naročil plastično.

Kompozitno si nabavil šele po burnem prepričevanju in bojnem posvetu... remember!

:P

Zase se brigej  :grim  pa pejt si kupt čelado v Lidl ker jih bo zmanjkal saj so skuteraši začeli šaltat na taprave motorje :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sej mam, kot praviš, tut motor iz Lidla....  :P

... k ga dobiš poleg pralnega praška...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sej mam, kot praviš, tut motor iz Lidla....  :P

... k ga dobiš poleg pralnega praška...   :P

Ja sam si pozabu povedat da je bil prašek višjega cenovnega razreda....... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zivnorc bo sel med skuteriste :P

ma morem pa v pondelk prav it pogledat te čelade in ostalo robo. me že firbec matra :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej... brate...... tista čelada je bila ravno tako plastična. Tudi novo si naročil plastično.

Kompozitno si nabavil šele po burnem prepričevanju in bojnem posvetu... remember!

:P

 

To je kot s tistimi ki nehajo kadit in so potem največji nasprotniki kadilcev. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceno čelade zelo dvigne "oprema", naprimer BT, kar pa nima nobenega pozitivnega vpliva na varnost, edino kar je, jo mogoče še poslabša.

ARAI **** zvezdice.....Kako da ne vidiš?

Pojma nimam kaj je to BT, niti o kakšni opremi čelade govoriš. Moja je prišla taka kot je, ničesar se ne da doplačati.  Povezave nisem mogel odpreti, zato tudi ne vidim katero čelado od Araia so testirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam kaj je to BT, niti o kakšni opremi čelade govoriš. Moja je prišla taka kot je, ničesar se ne da doplačati.  Povezave nisem mogel odpreti, zato tudi ne vidim katero čelado od Araia so testirali.

BT-modri zob ;)

 

To je kot s tistimi ki nehajo kadit in so potem največji nasprotniki kadilcev. :kva2:

Jp ,to bo to  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem videl, da so poceni, me pa niso prepričali. Jih sicer ne potrebujem, sem si pa vzel čas in pregledal celo tgovino, ko sem čakal, da hči zaključi s treningom. Popoldne skočim po nekaj pasjih konzerv, imajo -20%.

 

za mufe iz jogija sem fal s poštnino 3 aki 4 leta nazaj slabih 40e ..ti mufi so 12e ..

jaz sem z mopedom in obema motorinčkoma će kar nekaj prevozil z mufi - pa ti ?

glih tolk da si malce razjasnimo pojme "izkušnje iz prve roke" in "osebna ocena" nekega izdelka ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri čeladah je bluetooth povezava zadnja stvar na kar bi pomislil, da kdo potrebuje. Prej čepke za ušesa. 

Odvisno za kaj uporabljaš motor,sam imam navigacijo in radar detektor ter ženino čelado sparjeno preko modrega zoba......do Dinkota in nazaj tud jaz ne pomislim na BT  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem videl, da so poceni, me pa niso prepričali. Jih sicer ne potrebujem, sem si pa vzel čas in pregledal celo tgovino, ko sem čakal, da hči zaključi s treningom. Popoldne skočim po nekaj pasjih konzerv, imajo -20%.

 

za mufe iz jogija sem fal s poštnino 3 aki 4 leta nazaj slabih 40e ..ti mufi so 12e ..

jaz sem z mopedom in obema motorinčkoma že kar nekaj prevozil z mufi - pa ti ?

glih tolk da si malce razjasnimo pojme "izkušnje iz prve roke" in "osebna ocena" nekega izdelka ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za mufe iz jogija sem fal s poštnino 3 aki 4 leta nazaj slabih 40e ..ti mufi so 12e ..

jaz sem z mopedom in obema motorinčkoma će kar nekaj prevozil z mufi - pa ti ?

glih tolk da si malce razjasnimo pojme "izkušnje iz prve roke" in "osebna ocena" nekega izdelka ..

Imam mufke iz Pola, zanje sem dal 24€, večino življenja sem pa prevozil le z rokavicami.

 

Odvisno za kaj uporabljaš motor,sam imam navigacijo in radar detektor ter ženino čelado sparjeno preko modrega zoba......do Dinkota in nazaj tud jaz ne pomislim na BT  :P

Mogoče me pa prepričate in bom tudi jaz postal multitasking. Samo nisem prepričan, da sem sposoben. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navigacija pa radar na uho sta pomoje clo priporocliva okrog varnosti in denarnice, glede zene sm pa mal skepticen.

glede mufou pa nekega estetskoprirocnega filinga nimam, loh da se motim. a prsti glih tko letijo na rocke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž res, bolj sposobni med vožnjo še sklepate posle in z ženo kramljate o Lidlovem piščancu.

pol se tvoja preveč dere, da imaš čepke, ker za tako fino čelado jih ne rabiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol se tvoja preveč dere, da imaš čepke, ker za tako fino čelado jih ne rabiš!

Športne čelade so glasne, ker imajo več zračnikov, da na pisti ne zakuhaš. Niso vse Arai čelade enake. RX7 je zaradi več zračnikov zelo glasna.

Cestni motor imam pa enosed, žena naj bo doma..

 

navigacija pa radar na uho sta pomoje clo priporocliva okrog varnosti in denarnice, glede zene sm pa mal skepticen.

glede mufou pa nekega estetskoprirocnega filinga nimam, loh da se motim. a prsti glih tko letijo na rocke?

Vozim samo po znanih cestah, navigacije na motorju zaenkrat nimam. Mufki med vožnjo ne motijo prav nič. Če nimaš ogrevanih ročk, zelo pomagajo, da ti prsti ne zmrznejo.

Se mi zdi, da bi jih pri višjih hitrostih upor zraka krivil, no preko 130 ne grem, ker ne gre.

IMG_3320_zpsrkaubjzc.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala motolover za sliko

...do zdej sem mislu, da so mufki kaki piškoti za jest...al pa za pse....

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!