Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

Aldi je Hofer za severno Evropo in Hofer je Aldi za južno Evropo.

Če se ne motim gre za dva brata, ki sta si porazdelila trg.

Hofer se je imenoval samo v Avstriji, menda je bilo nekaj v zvezi z registracijo imena. Ker smo Slovenci poznali Hofer iz Avstrije so se odločili, da ga bodo tudi tu tako imenovali.

Nisem 100%, da je vse to res, tako mi je razložila znanka, ki dela pri njih v upravi. Skratka ista firma, za različne trge različni imeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 brata k se piseta aldi. med prvih najbogatejsih u DE. hofer je pa juzna evropa kao bolj junk.

u nekem intervijuju se je mozak pohvalu da se kar vozi priletnega golfa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....enako z bratoma Dassler (Adidas in Puma)

... tovarna ležajev FAG in SKF

... pa brata Kmet in Živnorc... tut vsak na svojem bregu...   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda pa je tudi spal v njih  :blush: ?

tudi sexamo v njih! :)

Kar naj jih velik kupujejo, da bodo naši dilerji zmanjšali cene, ko bodo dobili konkurenco in jim bo ostajal material v skladiščih. ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hofer se je imenoval samo v Avstriji, menda je bilo nekaj v zvezi z registracijo imena. Ker smo Slovenci poznali Hofer iz Avstrije so se odločili, da ga bodo tudi tu tako imenovali.

Nisem 100%, da je vse to res, tako mi je razložila znanka, ki dela pri njih v upravi. Skratka ista firma, za različne trge različni imeni.

če napišeš aldi v google, pol se da zbirat med stranmi po državah in kot praviš se imenuje hofer samo v avstriji in sloveniji, drugod je aldi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://en.wikipedia.org/wiki/Aldi

 

Evo, misterija o trgovski verigi Aldi/Hofer... SOLVED 

V čem je to misterija, to je zgodba, ki se gradila in utrjevala desetletja in uspela, takim ni kaj očitati, vmes pač ni bilo prostora za pohlepne mrhovinjarje   :grim kot je to značilno za neko znano državo :BUA:

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil v Lidlu in sem bil presenečen, ko sem videl, da čelada preklopna ni tako slaba.... kupil eno podkapo in tudi ok. Se ugriznem v jezik ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa letos ni bilo v Lidlovi ponudbi škornjev...so jih imeli le enkrat ali večkrat?

Da se mu je koža olupila zaradi škornjev? ...ne verjamem

 

Saj ni treba! :grrr

 

Pa še nekaj posplošenega:

Kdaj ste pa že videli, da bi tišler in zidar kupovala kvalitetno orodje v Lidlu in Hofru?? Šmirgel papir in kakšno nepomembnost že mogoče. Pri svedrih se pa neha...! Štrene :slap:

 

Sedaj pa zaključujem pametovanje v tejle temi! :worship:  Škoda časa!

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj tok komplicirate: vsaka čelada na tržišču mora imeti homologacijo in CE oznako, da odgovarja minimalnim standardom, tako kot cote in ščitniki. Kaj bomo kupili je pa čisto naša stvar Čelada kot čelada ene so mal dražje ene mal cenej, ene ti vetr odpihne, druge razpadejo same. Na koncu pa itak vsaj glede na SHARPove teste ugotovim, da Lorenco (in Dami), ki vozita s HJC RPHA10+, vozita za en qurtz čelado, ki ima samo 3 zvezdice, pol cenejša, isto HJC, ki jo vozi moja žena pa ima 4 zvezdice, pa še bolj udobna je kot moja. 

Na koncu je pa itak najlepše tole :D

 

10425463_705406066195615_554526764771742

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil v Lidlu in sem bil presenečen, ko sem videl, da čelada preklopna ni tako slaba.... kupil eno podkapo in tudi ok. Se ugriznem v jezik ;)

Ne morem komentirati kvalitete,ker je nisem niti videl, če je na trgu EU mogoče res ustreza nekim standardom, zanimivo bi bilo, če bi na isti lupini pisalo Nolan  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš Q7, če ga pa vsak kombi na pol scepi :P

Ni vse v tem kok si dnara odkantal za avto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš Q7, če ga pa vsak kombi na pol scepi :P

Ni vse v tem kok si dnara odkantal za avto :P

Ja, primerjava ni ravno na mestu, med čeladami je precej manjša razlika kot med avti, katere tudi ne prodajajo v Lidlu.

Tudi 5X in več dražji avto ni ob srečanju s kamionom toliko varnejši ampak to ni point. Sicer je tudi med čeladami izven Lidla manjša razlika v ceni in ta primerjava med cenami ne vzdrži dejanske razlike...Lidl je pač trenutno neka izjema in tu vse primerjave odpadejo.

Popravljeno . Popravil vandrovec
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kot sem hotel povedati.

... tako C3 kot Q7 se lahko neomejeno vozita po cesti in nudita predpisano zaščito.

...zdej, če imaš 10.000€ boš kupil C3 in vedel, da ne smeš divjati, ker VERJETNO avto ni preveč varen...

....ali pa boš dal 50.000€ za Q7 in MISLIL, da si varen, dokler te ne scepi kombi.

 

 

... ma lej... ne vem kako bi se še drugače izrazil...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej razlika je samo v lažnem prepričanju, da v kolikor si zagonu več denarja, si tudi bolj varn!! :D

 

dokler te ne scepi kombi :P

 

To sm hotel dokazat.

 

p.s. čist resno, nolanka za 200€ je načeloma enako varna kot una za 400€ (doklertenescepikombi)

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale tvoj Korky pusy je to probavu na zacetku 2012. tkrt je bla se testna serija ;)

bil glihkar tam, kao sm sou po vin... sevede se podkapa pa pas, skor bi zagrabu se un za na balanco pa so tko na veliko napisal scooter da me je odvrnlo.

glede celade je pa moj filing na otip cist solidn, seriously, vizir lepo drsi, polnilo spodobno obleceno. za na morje za na švic-izlete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kot sem hotel povedati.

... tako C3 kot Q7 se lahko neomejeno vozita po cesti in nudita predpisano zaščito.

...zdej, če imaš 10.000€ boš kupil C3 in vedel, da ne smeš divjati, ker VERJETNO avto ni preveč varen...

....ali pa boš dal 50.000€ za Q7 in MISLIL, da si varen, dokler te ne scepi kombi.

 

 

... ma lej... ne vem kako bi se še drugače izrazil...

Kateri avto voziš brate....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Q7 tehta več kot kombi in tudi je bolj varen. Bistvo kombija je nosilnost in volumen, varnost je na zadnjem mestu.

Polno naložen kombi (ponavd še preko teže) dodatne dve toni in lastna teža 1700kg = 3.700kg, masa še kako igra vlogo. Sicer pa ni bilo govora o varnosti v kombiju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!