Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

Pred časom sem bil na predstavitvi (predavanju) o čeladah  ARAI  (Pintar) in Nolan (Kompare) 

Oba sta rekla - in tudi dokazala, da:

 

"Kdor pravi, da pri čeladah nad 500 eur+ plačaš le znamko, mu jaz dokažem, da to NI RES!"

In pokazala sta čelade "izpod testa".  :O  :O  

Rezultat je bil očiten, da ne rečem, drastičen!!

P.S.

Sem že nekje omenil, a bom še enkrat;

Imam čelado za 500 eur+, ki je "preživela" takšen "crahs" (in moja buča tudi!) da bi se vsaka čelada za 120 eur dobesedno razletela!

In če me kdo obišče na kofetu, mu jo z veseljem pomolim pod nos.

Sedaj pa nabijajte o ceni kakor kvaliteti, kolikor vas je volja!

 

Moto družba - glava je le ENA!! :hmm:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da vas veliko kritizira varnost Lidlove čelade. Ali je kdo opravil kak test, ali je vzrok za nekvaliteto zgolj nizka cena? Ali že na oko vidite, da je čelada poden? Pa če je res tako slaba, zakaj bi jo potem nekateri uporabljali na skuterju? Ali je asfalt ob padcu s skuterjem manj trd?

 

Po mojem tudi Lidlove čelade zagotovo dosegajo varnostne standarde ki so označeni na njih, sicer se ne bi smele prodajati!

 

Ste morda pomislili, da podzavestno opravičujemo nakupe naših dragih čelad s tem da (neutemeljeno) kritiziramo poceni robo. Če bi bila kritika utemeljena potem zagotovo obstaja kak link na meritev ali teste, ki dokazujejo. da čelada ni varna.

 

Da se razumemo, tudi sam ne bi kupil Lidlove čelade, vendar ne zato ker ne bi bila dovolj varna, ampak zato ker mi ne odgovarjajo teža, dizajn, barva in udobnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tlele se najdte ...

 

http://sharp.direct.gov.uk/

 

kaj se sekirate ... kupte lidlovo ali hoferjevo čelado ... pomoje jo bo tut kmal Mercator imel .. tko k je imel svojo linijo eta kumarc ...

 

 

ps. tut hjc al pa shark čelado ne grem jaz osebno testirat

 

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst je ne bi testirala. Lahko se kdo drug javi.

 

Sicer nimam glih želje nobene testirat, kolk dejansko ščiti ob padcu..

V mislih sem imel ponovljive kontrolirane teste in meritve pod laboratorijskimi pogoji. Seveda ne s čelado na tvoji buči.

Popravljeno . Popravil Lunatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mislih sem imel ponovljive kontrolirane teste in meritve pod laboratorijskimi pogoji. Seveda ne s čelado na tvoji buči.

Pa tudi to (žal ni več) ziher. A ni imel ADAC (menda ugledna institucija) neko afero v zvezi s prirejanjem varnostnih preizkusov vozil?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da vas veliko kritizira varnost Lidlove čelade. Ali je kdo opravil kak test, ali je vzrok za nekvaliteto zgolj nizka cena? Ali že na oko vidite, da je čelada poden? Pa če je res tako slaba, zakaj bi jo potem nekateri uporabljali na skuterju? Ali je asfalt ob padcu s skuterjem manj trd?

 

Po mojem tudi Lidlove čelade zagotovo dosegajo varnostne standarde ki so označeni na njih, sicer se ne bi smele prodajati!

 

Ste morda pomislili, da podzavestno opravičujemo nakupe naših dragih čelad s tem da (neutemeljeno) kritiziramo poceni robo. Če bi bila kritika utemeljena potem zagotovo obstaja kak link na meritev ali teste, ki dokazujejo. da čelada ni varna.

 

Da se razumemo, tudi sam ne bi kupil Lidlove čelade, vendar ne zato ker ne bi bila dovolj varna, ampak zato ker mi ne odgovarjajo teža, dizajn, barva in udobnost.

Bla bla bla......kar naenkrat pa nobenemu ne odgovarja a vsi zagovarjate kvaliteto in racionalen nakup,res ne razumem sem pač  :kmet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj če ne bi dosegale minimalnih zahtev standarda, se ne bi smele prodajat.

Za koliko pa nekatere druge, 500 + čelade presegajo minimalni standard, pa je druga zgodba.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 2 km ne vem, meni pa učasih rata it tudi - pozor- 18 km stran na kafe, zato mi je udobje pomembno.

Včasih se tud po tleh valaš zato -pozor-tudi varnost je pri tebi pomembna  :P no pa pri meni tud  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih se tud po tleh valaš zato -pozor-tudi varnost je pri tebi pomembna  :P no pa pri meni tud  :lol:

jst se valam marsikje in za vse imam primerno opremo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih se tud po tleh valaš zato -pozor-tudi varnost je pri tebi pomembna  :P no pa pri meni tud  :lol:

 

 

varnost je strašno pomembna. Na žalost je 5×dražja čelada 5× bol udobna, 5×trajnejša, ampak samo 0.05× bol varna

 

Govorim o nolankah in sharkih za 150 na eni in Araih ter Shoeih za 800€ na drugi strani. Ampak gledam tud nolanke in sharke po 150€, pa jebeš me, če je lidlova res 3× slabša in manj varna.

 

zmer kupim drago čelado, po kar se da ugodni ceni (razprodaje) predvsem zarad udobja, in da imam čistop vest v primeru pizdarije. Čeprav sem popolnoma brez posledic preživel soliden karambol z avtom v čeladi za preračunano 50€.  Trkam na les, da s ene ponovi. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k se valam pod šankom ponavad bruham... tko da .. drugi rabjo primerno opremo :krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste, ki se vozijo z mopiji je čelada iz Lidla čisto OK, tisti, ki pa se valajo z mopiji, pa rabijo že nekaj boljšega.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste, ki se vozijo z mopiji je čelada iz Lidla čisto OK, tisti, ki pa se valajo z mopiji, pa rabijo že nekaj boljšega.

Enako velja za celotno Lidl moto opremo. Temo smo zaključili, lahko jo zaprejo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno smo se zmenili :OK: !

...no zdej pa pošlji sliko, da vidimo, kako zgledaš v tej podobleki...   :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Selfija ni bilo.....sploh....ker je bila v trgovini prevelika gužva med čeladami.....tako da......več sreče prihodnjič :004 . 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako velja za celotno Lidl moto opremo. Temo smo zaključili, lahko jo zaprejo. :P

Nope. Cunje za spodaj majo še zmeri dobre  :P

 

Druga firma ampak ista kategorija. Iz špara sem dobu tole na vprašanje  kera firma dela njihove čelade:

 Pozdravljeni! Prve so znamke Koji, model Plasma, druge pa znamka R.Evolution, model Space. Lep dan!

 

Uglavnem, Nikad čuo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!