Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

Poba,petek je,saj ni ponedeljek,da bi morala biti take volje. Pusti človeka,saj ti nihče nič noče,če te pa debata moti je pa ne spremljaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poba,petek je,saj ni ponedeljek,da bi morala biti take volje. Pusti človeka,saj ti nihče nič noče,če te pa debata moti je pa ne spremljaj.

 

Nisem slabe volje, samo roko na srce, včasih so te debate tak brezvezne da bog pomagaj :P

 

Če vam je lidlova konfekcija tako všeč....mi sploh ni jasno, kako to lahko nosite poleti, meni že na smučanju zakuha...sploh glede na debelino materiala, si tega spodnjega perila ne znam predstavljat, kot perilo za vroče poletne dni....imam dva lidlova in en hoferjev komplet prideta v upoštev na motorju, ko so temperature pod 10 stopinj.

 

Za vse ki bi imeli "lidlovo" robo v manjši velikosti kot je dobavljiva drugi teden na policah, obiščite aliexpress in boste takoj našli =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res, pejte vsi na aliexspres...potem pa najbolj da se trgovine zaprejo in spet bo jok in stok, k bo ene 500 ljudi na cesti... aja pardon, tle je debata o lidlu...

 

babnce, sej vemo da hujšate, sam če vam pa M ni prou, pol pa mam jaz zihr kako fejk cifro :P

je pa tale podobleka super za u hribe, pa za laufat tut, da ne govorim o kidanju..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res, pejte vsi na aliexspres...potem pa najbolj da se trgovine zaprejo in spet bo jok in stok, k bo ene 500 ljudi na cesti... aja pardon, tle je debata o lidlu...

 

babnce, sej vemo da hujšate, sam če vam pa M ni prou, pol pa mam jaz zihr kako fejk cifro :P

je pa tale podobleka super za u hribe, pa za laufat tut, da ne govorim o kidanju..... :D

 

Ne bluzi prosim...hrano, pa prevozna sredstva bi ti kupovala po aliexpressu? se mi je zdelo da ne...verjetno si toliko razgledana in pametna, da veš o čem je govora. Če nekdo kupi iz tujine, slo trg ne bo propadel...in dokler bo v slovenskih trgovinah spodnja "švic" majica 70 €, me ne vidijo od blizu. 

 

Je treba razumet, da je doba o 300 % maržah šla mimo, na trgu je kruta borba za obstanek. In dokler določene firme ne spremenijo tržnega sistema, bom z veseljem kupil direktno iz kitajske. 

 

Lidli in hoferji tu zmagajo....imajo kvalitetno robo za ugodno ceno in to zmorejo samo zaradi velikih količin, ki jih naročajo in prodajajo.

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem slabe volje, samo roko na srce, včasih so te debate tak brezvezne da bog pomagaj :P

 

Če vam je lidlova konfekcija tako všeč....mi sploh ni jasno, kako to lahko nosite poleti, meni že na smučanju zakuha...sploh glede na debelino materiala, si tega spodnjega perila ne znam predstavljat, kot perilo za vroče poletne dni....imam dva lidlova in en hoferjev komplet prideta v upoštev na motorju, ko so temperature pod 10 stopinj.

 

Za vse ki bi imeli "lidlovo" robo v manjši velikosti kot je dobavljiva drugi teden na policah, obiščite aliexpress in boste takoj našli =)

 

Ljudje smo si različni, eni bolj švicajo kot drugi, eni nič. Glede rdečega pa si predstavljaj, motor moraš vozit cca 12h vsak dan, poletje avgust temperatura 37°C, pod ritjo drkati panigale S ( zelo znan po tem, da povzroča opekline na bedrih ),  prideš na BS, natočiš, plačaš, odulečeš jekleno peč do stebrička za vodo in zrak, slečeš jakno,slečeš hlače, itd, do gat, dolge gate, majico bogato zmočiš, mokro oblečeš ( ja vem gre malo težje ) napokaš še ostalo opremo in gasss, poskusi  boš presenečen zeloooo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej.... babnce..... imam rešitev za vas  :kva1:

 

NE SHUJŠAT, PA VAM BODO TUT "L" AL PA "XL" PRAV   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej.... babnce..... imam rešitev za vas  :kva1:

 

NE SHUJŠAT, PA VAM BODO TUT "L" AL PA "XL" PRAV   :lol1:

Že ko/če mi bo moški M prav, mi kombinezon ne bo več :P

 

Zgleda, da si boljš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za katero višino oz. težo  pa je primerna ta M moška majica?

številke velikosti so standardne....in če ne veš kako številko nosi tvoj desc.... poglej kolikšne kondome uporablja..:P

"M" ....po moje okoli 170 cm pa 75 kil.

...pa sej so fuuul elastične.

Jest imam 180 cm pa 90 kil, pa imam XL...pa so kar dolgi rokavi oz. hlačnice. po širini pa kot pravim je ful elastično.

 

ko je  debata o uporabi teh podoblek.

Ko je malo hladneje, je itak en sloj obleke več na tebi, ampak bistvo te podobleke je, da nimaš vlažnega občutka na sebi, poleti pri +30 samo slečeš zgornji del kombinezona...in skoraj v trnutku  nimaš več mokre majice na sebi. Ta podobleka je suha na tebi v nekaj minutah. Nimaš problemov pri oblačenju/slačenju kombinezona...... in kar je najvažneje.... ves šwic ostane na majici in žmoht na gatah, ki ga vsakič, ko prideš s fure GA OPEREŠ, drugače pa ta šwic in žmoht ostane v kombinezonu in ga vohaš vsakič ko se ustaviš na OMV. zdej če vohaš svojega, je o.k., če vohaš koga drugega, ti je neprijetno, če pa drugi vohajo tebe, ti je pa nerodno.

Vroče pa zaradi te podobleke ni čisto nič bolj.... kvečjemu MNOOOGO boljši občutek je, ker ta podobleka ne veže vlage nase...lahko rečem, da je občutek na koži v vročih dneh hladnejši, ker ni direktnega stika med kožo in kombinezonom...in še vse ostalo, kar sem napisal

 

ŠE KEJ?!?  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za katero višino oz. težo  pa je primerna ta M moška majica?

"Poglej jo" , so raztegljive in meni zgledajo izjemno majhne. Ker nisem ljubitelj (pre)oprijetih zadev mi je še xl "tesna" , gor jo spravim brez problema ampak če se malo spotim imam že kar težave da jo potegnem dol (jaz bi imel raje malo bolj ohlapno) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

številke velikosti so standardne....in če ne veš kako številko nosi tvoj desc.... poglej kolikšne kondome uporablja.. :P

"M" ....po moje okoli 170 cm pa 75 kil.

...pa sej so fuuul elastične.

Jest imam 180 cm pa 90 kil, pa imam XL...pa so kar dolgi rokavi oz. hlačnice. po širini pa kot pravim je ful elastično.

 

ko je  debata o uporabi teh podoblek.

Ko je malo hladneje, je itak en sloj obleke več na tebi, ampak bistvo te podobleke je, da nimaš vlažnega občutka na sebi, poleti pri +30 samo slečeš zgornji del kombinezona...in skoraj v trnutku  nimaš več mokre majice na sebi. Ta podobleka je suha na tebi v nekaj minutah. Nimaš problemov pri oblačenju/slačenju kombinezona...... in kar je najvažneje.... ves šwic ostane na majici in žmoht na gatah, ki ga vsakič, ko prideš s fure GA OPEREŠ, drugače pa ta šwic in žmoht ostane v kombinezonu in ga vohaš vsakič ko se ustaviš na OMV. zdej če vohaš svojega, je o.k., če vohaš koga drugega, ti je neprijetno, če pa drugi vohajo tebe, ti je pa nerodno.

Vroče pa zaradi te podobleke ni čisto nič bolj.... kvečjemu MNOOOGO boljši občutek je, ker ta podobleka ne veže vlage nase...lahko rečem, da je občutek na koži v vročih dneh hladnejši, ker ni direktnega stika med kožo in kombinezonom...in še vse ostalo, kar sem napisal

 

ŠE KEJ?!?

Koliko plasti podobleke moraš imeti na sebi, da se ti jajca skuhajo v 10 min pri 35°C .....to je zdaj vpašanje? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

številke velikosti so standardne....in če ne veš kako številko nosi tvoj desc.... poglej kolikšne kondome uporablja.. :P

"M" ....po moje okoli 170 cm pa 75 kil.

...pa sej so fuuul elastične.

Jest imam 180 cm pa 90 kil, pa imam XL...pa so kar dolgi rokavi oz. hlačnice. po širini pa kot pravim je ful elastično.

 

 

Ne ne, treba je probat.. po tvoji tabeli pašem direkt pod "tvojo" M (predvidevam, da si opisoval moško M velikost, kar je dodatna oznaka velikosti v Lidlu 48), ampak sem kupila zadnjič ženske M hlače (dodatna oznaka velikosti v Lidlu 40/42), pa so mi prevelke.. oziroma, lahk bi ble mal bolj oprijete :P  tko da... 

 

Popravljeno . Popravil Scarlett
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že ko/če mi bo moški M prav, mi kombinezon ne bo več :P

 

Zgleda, da si boljš :P

...Ti rabiš vsaj XL moškega..... :P

...oreng desca....u glavnm......  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, treba je probat.. po tvoji tabeli pašem direkt pod "tvojo" M (predvidevam, da si opisoval moško M velikost, kar je dodatna oznaka velikosti v Lidlu 48), ampak sem kupila zadnjič ženske M hlače (dodatna oznaka velikosti v Lidlu 40/42), pa so mi prevelke.. oziroma, lahk bi ble mal bolj oprijete :P  tko da... 

 

.... kaj hočeš rečt, da si že shujšala..... al bi rada bl sexy zgledala......  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... kaj hočeš rečt, da si že shujšala..... al bi rada bl sexy zgledala......   :P

hočm rečt, da je treba probat cunje, preden jih kupiš :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko plasti podobleke moraš imeti na sebi, da se ti jajca skuhajo v 10 min pri 35°C .....to je zdaj vpašanje? :D

...prazna jajca ne moreš skuhat....

 

ŠE KEJ  :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ti rabiš vsaj XL moškega..... :P

...oreng desca....u glavnm......  :lol1:

:OK:

e to ... za nosit je pa MAN M zate premejhna :blush:

šit kok komplicierate, pi*** a ne veste kok ste velii pa ne znate potegnt tiste hlače ven iz škatle pa jih pokonc postavt pa pogledat če so dost dolge :D šit no.....

nč bat zame :P pa ni iz Lidla :P

:kva2:  a bi ti na kavo pršla, zgleda da ne vem vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

e to ... za nosit je pa MAN M zate premejhna :blush:

šit kok komplicierate, pi*** a ne veste kok ste velii pa ne znate potegnt tiste hlače ven iz škatle pa jih pokonc postavt pa pogledat če so dost dolge :D šit no.....

:kva2:  a bi ti na kavo pršla, zgleda da ne vem vse

Sej ni dolžina problem, ampak fi je prevelik :P

a ga sabo prpelem? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Poglej jo" , so raztegljive in meni zgledajo izjemno majhne. Ker nisem ljubitelj (pre)oprijetih zadev mi je še xl "tesna" , gor jo spravim brez problema ampak če se malo spotim imam že kar težave da jo potegnem dol (jaz bi imel raje malo bolj ohlapno) .

lp

vso švic perilo mora biti oprijeto, saj samo tako služi svojemu namenu, odvaja švic s telesa :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mene vprašaš je 48 moški S, kar je ekvivalent ženskemu M :grim

 

 

stock-vector--t-shirt-men-and-woman-tabl

Vsaka firma ma "svoje" številke.. probi kdaj v tally weijl kej kupt, jim X-ov zmanjka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!