Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

...trenutno imam neuporabno desno roko, pa težko pišem..... ampak sem čakal, da nekdo v tem smislu nekaj napiše, pa se spodaj samo podpišem.....

 

Namen čelade je absorbirati udarec. Zdej...a čelada ostane cela, pa imaš smuti namest običajnega pudinga v glavi.... al pa če čelada poči, oz. se zdrobi notranjost (kot je pokazal sliko svoje čelade Kmet), kjer se sila udarca prenese in deloma "porazgubi " ob mečkanju čelade. Sej, če čelada poči, še ne pomeni, da jo odpre na pol kot klapavico in ti jo odnese z glave....

 

.Kot že povedano, vi vsi primerjate kompozitne čelade za 500€ s plastičnimi (polikarbonatnimi) , ki stanejo do 200€ (od znanih proizvajalcev)....vse pa ZADOVOLJUJEJO  predpisane standarde o varnosti. Tako kot Lidlova ali Hoferjeva.

Katero čelado maš ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...trenutno imam neuporabno desno roko, pa težko pišem..... ampak sem čakal, da nekdo v tem smislu nekaj napiše, pa se spodaj samo podpišem.....

 

Namen čelade je absorbirati udarec. Zdej...a čelada ostane cela, pa imaš smuti namest običajnega pudinga v glavi.... al pa če čelada poči, oz. se zdrobi notranjost (kot je pokazal sliko svoje čelade Kmet), kjer se sila udarca prenese in deloma "porazgubi " ob mečkanju čelade. Sej, če čelada poči, še ne pomeni, da jo odpre na pol kot klapavico in ti jo odnese z glave....

 

.Kot že povedano, vi vsi primerjate kompozitne čelade za 500€ s plastičnimi (polikarbonatnimi) , ki stanejo do 200€ (od znanih proizvajalcev)....vse pa ZADOVOLJUJEJO  predpisane standarde o varnosti. Tako kot Lidlova ali Hoferjeva.

kaj si pa z roko delu?

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet kje maš sliko od čelade , da vidm...

Par strani nazaj  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katero čelado maš ????

 

...mam tri....

ena je belo rdeče črna.... no ta je mal potolčena

druga je rdeče belo črna

tretja pa črno belo rdeča...

 

:D

 

kaj si pa z roko delu?

 

...pejt brat v temo dingl-dongl.....  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja tist, sam stiropor,  dej celo pokaz od zunaj še

DSC05408.JPG

DSC05407.JPG

 

Pa preklopni zglob je tudi zlomljen ,na obeh straneh.....

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ja uni zglob zalepiš stiropor tudi vizir bi blo pa za zamenjat  :grim

Eh bom rajši eno novo lidlovo vzel .....oziroma za ta denar kar pet.... :evilgrin:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vizir... dejmo rečt po resnici: razvajeni smo! :D Ali res rabimo vizir? :D Ali ni to eno navadno kratenje motodoživetja vetra v oči, da zajokaš od same sreče? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DSC05408.JPG

DSC05407.JPG

 

Pa preklopni zglob je tudi zlomljen ,na obeh straneh.....

Pa nisi reklameru, k tko hit se ti pa neb smela pokvart saj ma 5 let garancije in zaston servis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nisi reklameru, k tko hit se ti pa neb smela pokvart saj ma 5 let garancije in zaston servis

No vsaj prov napiš ...... :P servisi so zagotovljeni in brezplačni 5 let ,garancija pa velja do prve ograje ali prometnega znaka  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vceri sel iskat podobleko in se mi zdi kar OK. Je pa bil vsak kos (hlače in majica) 2€ cenejše kot pri nas...

 

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm zadnjič tud kupu podobleko zame in za mojo. Zanjo sva vzela najmanjšo in kar bo za silo. Majčka ni ravn oprijeta, ne visi pa tud ne z nje. Sej namenjena je zgolj zato da ne bo problema pri oblačenju ,še posebi pa slačenju unjenga kombinezona. za ta dnar je čist ok.

Popravljeno . Popravil jozexj6
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je se kej robe ostal?

Po moje ne, si zamudil  :grrr

Tudi glede čelad strašijo le predsodki...Lidlova za 50€, to ni za nič. Če bi bila enaka čelada v motoristični trgovini za 200 do 300€, med katere po moje spada, tudi po testih, bi bila pa OK...saj gre vendar za nemško kvaliteto.  Ampak to je neka nova realnost, na katero se mnogi še niso navadili.

... kdor ne izkoristi priložnosti enkrat v letu bo pač plačal 4X več...morda bo imal samo boljši občutek pri sebi  :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Kranju pun kurac robe. Teh podoblek je blo še res ogromno :D kupu za sprobat :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokličeš jih pa ti povejo kje še majo al pa prpelejo v lokalno štacuno.

 

NE vozijo več po lokalnih štacunah, ti pa povejo kje lahko kupiš....

Tako so meni razložili ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje ne, si zamudil  :grrr

Tudi glede čelad strašijo le predsodki...Lidlova za 50€, to ni za nič. Če bi bila enaka čelada v motoristični trgovini za 200 do 300€, med katere po moje spada, tudi po testih, bi bila pa OK...saj gre vendar za nemško kvaliteto.  Ampak to je neka nova realnost, na katero se mnogi še niso navadili.

... kdor ne izkoristi priložnosti enkrat v letu bo pač plačal 4X več...morda bo imal samo boljši občutek pri sebi  :smoke:

Katero čelado nosiš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!