Skoči na vsebino

Zbor Z-jevcev na skupinski vožnji


HyperJack

Priporočene objave

Jaz sem pa s kolegi naredil 200 km - 10 in me je že ta zadnja bolela, pa ne samo mene. Dobri ste, da tako dolge fure delate.:worship:

Veš kako je ob dobri družbi, hitro vse pozabiš, da te boli, jaz nisem imel čas pomislit na to, ker smo imeli kar visok tempo ane miniMedo ;):P.

Zato vedno pravim, se naredi vožnja čez cel dan in se v tej uživa ne da se samo 4ure non stop voziš, da zvoziš tistih 400km, to sploh ni fora.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Ja :OK:

Sej nima veze al se voziš hitr al počas, važn, da nekam prideš, da še vidiš kaj, gozdove, reke, mostove pa tud une 2 blondi na rolarjih niso ble slabe :wub:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj sele zdele vidu to temo. naslednjic pridem.

Če poznaš še katerega Z driverja, mu kar sporoči, saj sem mislil objaviti to v temi Z750, sam tam ni bilo primerno, pa smo se preselili sem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Upam, da ste vsi Z.jevci že konkretno zakorakali v leto 2011 :).

Bližajo se topli dnevi, bliža se poletje in z njim vse veselje. Tako, da kar bodite vsi pripravljeni, da tudi v letošnjem letu naredimo kakšno vožnjo malo naokoli :).

Čim več nas bo bolje bo :).

Lp, Jaka

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se bom lahko tudi letos pridružil skupinski vožnji, sicer ne z z-jem ampak vseeno, da se družimo skupaj. Mi je ostala v lepem spominu od prejšnega leta ... (kje je pa že una slika k smo je posnel na racelandu ?! ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

.. (kje je pa že una slika k smo je posnel na racelandu ?! ).

Na drugi strani :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ste vsi Z.jevci že konkretno zakorakali v leto 2011 :).

Bližajo se topli dnevi, bliža se poletje in z njim vse veselje. Tako, da kar bodite vsi pripravljeni, da tudi v letošnjem letu naredimo kakšno vožnjo malo naokoli :).

Čim več nas bo bolje bo :).

Lp, Jaka

Je že kak datum v planu? Da si mal prekalkuliram ali bom že imel motor sestavljen takrat. Moj predlog je sreda 27.4.2011(praznik) da se pelemo kr na Grobnik. Drgač sem pa ZA.

Lep pozdrav iz Velenja Sebastjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa še jest da se pofočkam...

jest sm tud za skupno furo, al pa kakšno v nedeljo popoldne k kdo nebo mel kej delat :) zdej kar se mojih predlogov tiče,ne morem kej dost predlagat ker sm nov na cesti

tako da mi boste vi kej pokazal, kkšne dobre ovinke pa turce,moje so šle samo po dolenjski bolj, čez krajno do kočevja pa nazaj itd.

prihajam pa iz Stične (Iv.gorica).

Lp

Luka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kak datum v planu? Da si mal prekalkuliram ali bom že imel motor sestavljen takrat. Moj predlog je sreda 27.4.2011(praznik) da se pelemo kr na Grobnik. Drgač sem pa ZA.

Lep pozdrav iz Velenja Sebastjan

27.04 lahko bi se zbrali na žegnu na Novi Štifti (ribnica), toliko da se dobimo spoznamo in v izi tempu po stari cesti do Grobnika (Ribnica-Kočevje-Brod na Kolpi-Grobnik)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27.04 lahko bi se zbrali na žegnu na Novi Štifti (ribnica), toliko da se dobimo spoznamo in v izi tempu po stari cesti do Grobnika (Ribnica-Kočevje-Brod na Kolpi-Grobnik)

Dobra. Sam ne vem zakaj delajo takešne velike stvari na isti datum. Res da je praznik pa vendar..... Lani je bilo na Grobniku ogromno ljudi ker je pač to t.i. Slovenski dan na Grobniku. Najbrž je bil tudi blagoslov motorjev. Posledično gužva na cesti in z njo prometne nesreče(lani tudi s smrtnim izidom) na tej relaciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer bom takrat glih na morju (Lošinj), vendar bi se lahko kej nasproti pripeljal... Ampak ne ozirajte se sam na enega, vi se kr zmente, da vam bo le uspel :yea1: ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda,

bi prišel če bi bil kak drug datum takrat sem pa ravno z družino na morju.

Uživajte :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ju3 planiram furco z prijateljem, do Crikvenice na sladolet, potem pa po stari cesti proti zagrebu do Karlovca, kjer se usmerimo proti Metliki in preko Novega Mesta domov. Se kdo pridruži?

Zbor ob 9.00 pri Big Starju v Kočevju (nasproti Lidla)

lp, Jaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ju3 planiram furco z prijateljem, do Crikvenice na sladolet, potem pa po stari cesti proti zagrebu do Karlovca, kjer se usmerimo proti Metliki in preko Novega Mesta domov. Se kdo pridruži?

Zbor ob 9.00 pri Big Starju v Kočevju (nasproti Lidla)

lp, Jaka

Nimam še motorja sestavljenga(še kr pri ličarju) :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ta izlet pomeni tudi vožnjo na grobniku? Mene to zaenkrat ne interesira....

Je omenjena kakšna vožnja po grobniku?? No potem ne.

Jaz nisem pristaš Grobnika, mogoče kdaj kakšen krog po Racelandu, to je pa tudi vse :). Se provamo zbrat v želji, da odvozimo čim lepše ceste, da vidimo čim več zanimivega in najpomembnejše je to, da se mamo fajn :OK:

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kul, potem pa sem kar zainteresiran. Samo kje je žegn pri ribnici pa še bo trajalo da nagruntam

Malo ti bo sicer dolga iz Maribora, vendar ceste imaš lepe in razgibane do kočevja... ko bo čas za žegn, ti brez problema pokažem na načrtu kje se vse to dogaja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ta izlet pomeni tudi vožnjo na grobniku? Mene to zaenkrat ne interesira....

Nikakor ne, je pa možnost da se kdo pelje če seveda želi. Je pa ogromno motorjev in motoristov ter seveda "srnic" na dveh nogah :010 tako da se da kr lepo oči napast. In pravgotovo srečaš kerga poznanga. Je pa tut ena lepa furca za dela prost dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!