Skoči na vsebino

NOV DRUŽINSKI ZAKONIK


Schumy

Ali ste ZA ali PROTI   

106 članov je glasovalo

  1. 1. ali ste za izenačitev istospolne zakonske skupnosti z obstoječo hetero?

    • DA
      45
    • NE
      55
    • NE VEM
      6
  2. 2. Ali ste za to, da istospolni par lahko posvoji otroka?

    • DA
      32
    • NE
      71
    • NE VEM
      3
  3. 3. Ali bo novi zakon razvrednotil pomen tradicionalne družine?

    • DA
      46
    • NE
      47
    • NE VEM
      13


Priporočene objave

Odkar se je seksualnost ločila od reprodukcije pomoje nimamo več pravice govoriti o ˝nravnosti˝ takšne in drugačjne seksualnosti. Seksualnost je torej že dolgo prešla meje čiste reprodukcije človeške vrste...

Ena bolj inteligentnih poant.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nekaj primatov precej seksa tudi iz užitka, za sproščanje itd. Tudi delfini.

In tudi homoseksualnost je v živalskem svetu precej pogosta zadeva.

Ne vem kaj se nekateri tako bojijo homoseksualnosti in to, da homoseksualni pari posvojijo in vzgajajo otroke?!

Saj ni nalezljivo. :closedeyes:

Iz užitka le delfini in šimpanzi, vsi osttali iz nagona.

Ta debata o posvojitvah je brezptredmetna. Slovenskega otroka homoseksualni par ne bo imel možnosti posvojiti, ker je otrok premalo, ker so postopki in procedure dolgotrajne in že za običajne pare z urejenim življenjem zelo zahtevne.

Predvsem pa mora imeti običajna zveza (MOŠKI+ŽENSKA) pri posvojitvah prednost pred istospolno zvezo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse to drži, ampak tukaj gre pretežno za ureditev že obstoječih homoseksualnih skupnosti, kjer je eden od partnerjev biološki starš, drugi pa bi ga rad posvojil, da, če se že karkoli zgodi biološkemu staršu, ostane pri partnerju, ki ni biološki starš.

Težko razumet?

Pa kakšne veze ima spolna usmerjenost z vsem skupaj?

V današnjem svetu že itaq prekleto težko najdeš človeka s katerim lahko deliš ljubezen in spoštovanje, a ni čist vseeno katerega spola je?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V današnjem svetu že itaq prekleto težko najdeš človeka s katerim lahko deliš ljubezen in spoštovanje, a ni čist vseeno katerega spola je?!

ja ne smš biti tako izbirčna ..malo se je treba pa prilagodit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem se homosexualnosti bojijo tisti, ki sami niso prepričani v lastno sexualno usmerjenost. whistle.gif

Točno o tem sem pisal, tukaj je članek: http://www.dnevnik.si/novice/znanost/1042451597

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni še vedno ne dojamejo bistva! :headbang:

V čem je prav zaprav "point"?

Niso problem drugačni!

Problem so tisti - ki mislijo - da so drugi drugačni, posledično pa so "le oni" ta pravi! :slap:

Je bil v eni od firm sodelavec. Nič posebnega! Čisto običajen tip. Ni se ven metal, ni izstopal prav v ničemer. Pretežen dolgčas - bi se reklo. Skratka / povprečen povpreček.

Kot sodelavec in delavec je bil nadpovprečno sposoben, marljiv, spreten. Skratka BP (brez pripomb).

Tako je bilo skoraj 4 leta.

Naenkrat :fight1::cry: :xx: štala!

Nekako se je "načulo", da že dalj časa živi skupaj z "PARTNERJEM". Ne partnerko ( torej žensko, kot je reglc in normal ) ampak ............... u jebenti ............. z MOŠKIM! :eek::eek:

Rezime:

Velika večina sodelavcev, ki so mu do tega trenutka priznavali vse kvalitete in ga sprejemali kot "NORMALNEGA" sočloveka in sodelavca, so pričeli z mnogoterimi :huh: takimi in drugačnimi fintami :bum::bum: minirati in :l_01: ter :l_01: tega istega človeka.

Ker je bil inteligenten ...................... je spokal in šel!

Kdo je torej problem?

Kje je težava?

V čem se je spremenil od danes do jutri?

Kaj je bilo drugače v odnosih med sodelavci?

A ma ............. čisto .......... NIČ!

Le tisti "straight" in hetero deklarirani ( pa so res vsi - ali se le bojijo samih sebe ) so si v svojih bolanih glavah začeli slikati in predvajati neke svojsko bolane XXL filmčke in spote.

In če se zgolj slučajno ne bi razvedelo - kar se je - bi bil še naprej spoštovan in cenjen sodelavec.

Če to ni sprevrženo in bolano ............. res ne vem kaj potem je! :rolleyes:

Popravljeno . Popravil papez47
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolš da se dajo tako pomembna vprašanja na REFERENDUM

Tebe se tako vprašanje menda ne tiče - ali si pač homoseksualec in živiš v taki skupnosti, kjer želiš posvojiti od svojega tipa otroka?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

papež, se strinjam, poznam nekaj takih primerov

Taka mentaliteta izključuje tiste, ki niso po kalupu.

Morda tak folk, ko vidi geja, že začuti v riti njegovega gobana - in potem jih je sram, da v tem tako uživajo ... :)

Popravljeno . Popravil JustinBieber
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

papež, se strinjam, poznam nekaj takih primerov

Taka mentaliteta izključuje tiste, ki niso po kalupu.

Morda tak folk, ko vidi geja, že začuti v riti njegovega gobana - in potem jih je sram, da v tem tako uživajo ... :)

Nekako tako ja!

Če se ne motim je že "Sigmund" nekje omenjal, da je v vsakem moškem del "geya". :naughty:

Razlika je le v tem, da eni to sprovedejo, drugi pa si ne upajo!

Mi pa ni nikakor jasno kaj za hudiča imajo ženske toliko proti "moškim geyem"? :wallbash:

No, ja - slovenceljni, kot slovenceljni ........... in dolina šentflorjanska živi naprej ............... - plašnice čez oči in glavo v pesek. :naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pa ni nikakor jasno kaj za hudiča imajo ženske toliko proti "moškim geyem"? :wallbash:

Povečini majo babe moške geje rade - ker se geji z njimi pogovarjajo bolj "normalno" v primerjavi z možmi in fanti od taistih bab ... Ta normalnost je verjetno neka senzibilnost, ki je prenekateri "pravi desc" ne premore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povečini majo babe moške geje rade - ker se geji z njimi pogovarjajo bolj "normalno" v primerjavi z možmi in fanti od taistih bab ... Ta normalnost je verjetno neka senzibilnost, ki je prenekateri "pravi desc" ne premore.

Predvsem ti pa ne rinejo v hlačke ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem ti pa ne rinejo v hlačke ...

Naj ugibam: tudi v ribarnico zahajajo bolj poredko? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem ti pa ne rinejo v hlačke ...

:whistle: popolnoma napačen pristop................... in tolmačenje ....... :naughty:

Morda ne "rinejo v hlačke", kot se to sicer šika :yea1: so pa bolj aktivni na "pozadinskem teritoriju" :l_01:

Ker pa je oboje v "istih hlačkah" ............... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je slabega v tem??????? :naughty:

Naj ugibam: tudi v ribarnico zahajajo bolj poredko? :hmm:

:whistle: popolnoma napačen pristop................... in tolmačenje ....... :naughty:

Evo, enkrat mi ni do seksa, pa je že cela štala :naughty: Geji to zlahka spregledajo :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precej filozofiranja že na forumu.kako mora biti šele v parlamentu, ki so še veliko bolj pametni, kot mi :-) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, enkrat mi ni do seksa, pa je že cela štala :naughty:

Štala ali školjčišče? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po trenutnih rezultatih postavljene ankete sodeč je na motosvetu skoraj polovica pedrov, tretjina vseh pa bi rada imela otroka z decom.

Glejte. Pa jebajte se u rit kolikor se čete. Me nič ne moti(dokler to ni moja sevede). Lahko je peder (mimogrede pravilna slovenska beseda zapisana v SSKJ) tudi en od mojih prijateljev. Me ne moti, vseeno bom šel z njim na pivo. Tudi sodelavec me ne bi motil. Če pa hoče otroka z decom pa naj mu ga kar lepo po naravni poti naredi in če mu uspe ga naj ima.

Sem poročen (z žensko) pa ne vidim v tem niti ene prednosti (prej slabosti) - mišljeno ugodnosti s strani države ipd. Sicer pa ne vem zakaj se po uspelih pohodob pedrov in lezb ne bi na ulice podali še ljubitelji živali, ki bi si radi s svojo ovčko, psičko, kravico udahnili usodni DA.

V bistvu proti "istospolnikom" nisem imel nič dokler se niso začeli reklamirati po TV in ulicah ter buniti za vse mogoče pizdarije, ki sploh nimajo veze s tem v kaj človek tiča vtika.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po trenutnih rezultatih postavljene ankete sodeč je na motosvetu skoraj polovica pedrov, tretjina vseh pa bi rada imela otroka z decom....

Po trenutnih rezultatih postavljene ankete sodeč je na motosvetu je več kot polovica homofobov. Tretjina pa nas je mnenja, da je bolje, če za otroka skrbi srečen par odraslih oseb, ki se mu ni potrebno skrivati pred prej omenjeno omejeno večino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po trenutnih rezultatih postavljene ankete sodeč je na motosvetu je več kot polovica homofobov. Tretjina pa nas je mnenja, da je bolje, če za otroka skrbi srečen par odraslih oseb, ki se mu ni potrebno skrivati pred prej omenjeno omejeno večino.

:notworthy: :notworthy:

In kje ( sploh še nisem zasledil v vsej tej zamegljeni debati ) je/so tisti, katerim je vse skupaj namenjeno?

Otroci namreč?

Več kot očitno je, da se še vedno "večini" :l_01: , kaj je ali kaj bo z otroci.

Važno da potenciramo svoje travme in predsodke!

In še:

v čem se razlikujejo - parede ponosa, gasilske veselice, motozbori, izbori za razne miss in misstre?

Isti qrac - drugo pakovanje. Le da vse drugo sprejemamo, kot del naše "uvažene folklore" - ti NOVI - istospolniki pa nas/vas nekako BEGAJO, vzbujajo nekakšno nelagodje, tesnobo ................?

Zakaj že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Isti qrac - drugo pakovanje. Le da vse drugo sprejemamo, kot del naše "uvažene folklore" - ti NOVI - istospolniki pa nas/vas nekako BEGAJO, vzbujajo nekakšno nelagodje, tesnobo ................?

Zakaj že?

Zato ker smo v resnici vsi prikriti pedri, si na skrivaj želimo kosmate moške riti ter divje zabave do penzjona bolj, kot lepo obrite češplje, ki se z leti sprevrne v neko tečnobo za šporgetom in zato smo jim prav po Slovensko fouš :fight1:

Če nis peder si pač homofob.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte.....spoštovani kolegi motoristi.......sej ne mislim....in nimam namena tukaj pisati absolutne trditve.

Vsi smo različni.......eni mamo radi ženske......pri drugih je pač drugače. OK......načeloma me ne moti......vsak naj dela kar mu je všeč.....in s tistim, ki mu je všeč.

Jaz s tem nimam nobenega problema......in tudi s pedri in lezbijkami ne.

Ne moti me, če zaplodijo otroka.....sploh ne.....naj ga imajo in vzgajajo po družbenih normah.........in te so za mene zgolj......poštenje, nenasilnost.....konec koncev tudi tolerantnost do drugače mislečih, verujočih, usmerjenih.....WE.

Strinjam se, da partner lahko posvoji otroka partnerja ......konec koncev......je to že danes omogočeno v heteroseksualnih družinah.

Sem pa odločno proti dovolitvi posvojitev otrok v homoseksualne družine......vsaj toliko časa, dokler ni sirot dovolj niti za heteroseksualne družine........sem odločno proti dovolitvi umetne oploditve homoseksualnim ženskam.......oziroma, bi ga dovolil zgolj samoplačniško.

Me pa razne " parade ponosa " zelo motijo........OK.....nič vam nočemo, nehajte provocirat. Zgolj provokacija je tisti faktor, ki je spodbudil Split, Beograd, Zagreb....konec koncev tudi te prebutane angleže v Ljubljani ( dogajanje v lokalu poznam iz prve roke )......ali nabutenaga aktivista v Ljubljani.......ki se še danes dela nedolžnega........a ozadje je bilo popolnoma drugačno.

Naj uživajo drug z drugim.......ampak......naj nehajo izzivat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!