Skoči na vsebino

NOV DRUŽINSKI ZAKONIK


Schumy

Ali ste ZA ali PROTI   

106 članov je glasovalo

  1. 1. ali ste za izenačitev istospolne zakonske skupnosti z obstoječo hetero?

    • DA
      45
    • NE
      55
    • NE VEM
      6
  2. 2. Ali ste za to, da istospolni par lahko posvoji otroka?

    • DA
      32
    • NE
      71
    • NE VEM
      3
  3. 3. Ali bo novi zakon razvrednotil pomen tradicionalne družine?

    • DA
      46
    • NE
      47
    • NE VEM
      13


Priporočene objave

Glejte.....spoštovani kolegi motoristi.......sej ne mislim....in nimam namena tukaj pisati absolutne trditve.

Naj uživajo drug z drugim.......ampak......naj nehajo izzivat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa še po pički jih ne morjo dobit....trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte.....spoštovani kolegi motoristi.......sej ne mislim....in nimam namena tukaj pisati absolutne trditve.

Vsi smo različni.......eni mamo radi ženske......pri drugih je pač drugače. OK......načeloma me ne moti......vsak naj dela kar mu je všeč.....in s tistim, ki mu je všeč.

Jaz s tem nimam nobenega problema......in tudi s pedri in lezbijkami ne.

Ne moti me, če zaplodijo otroka.....sploh ne.....naj ga imajo in vzgajajo po družbenih normah.........in te so za mene zgolj......poštenje, nenasilnost.....konec koncev tudi tolerantnost do drugače mislečih, verujočih, usmerjenih.....WE.

Strinjam se, da partner lahko posvoji otroka partnerja ......konec koncev......je to že danes omogočeno v heteroseksualnih družinah.

Sem pa odločno proti dovolitvi posvojitev otrok v homoseksualne družine......vsaj toliko časa, dokler ni sirot dovolj niti za heteroseksualne družine........sem odločno proti dovolitvi umetne oploditve homoseksualnim ženskam.......oziroma, bi ga dovolil zgolj samoplačniško.

Me pa razne " parade ponosa " zelo motijo........OK.....nič vam nočemo, nehajte provocirat. Zgolj provokacija je tisti faktor, ki je spodbudil Split, Beograd, Zagreb....konec koncev tudi te prebutane angleže v Ljubljani ( dogajanje v lokalu poznam iz prve roke )......ali nabutenaga aktivista v Ljubljani.......ki se še danes dela nedolžnega........a ozadje je bilo popolnoma drugačno.

Naj uživajo drug z drugim.......ampak......naj nehajo izzivat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdele ti bo prec en peder minus stisnu :)

Sicer pa se mi ne zdi primerno da Slovenija sploh razglablja o tem vprašanju. Ali morda nimamo trenutno dovolj drugih mnogo pomembnejših problemov?

Ajde lep vikend. Pa fajn se je**** u pič** al pa u piz** kakor vam paše, poročal se pa ne bote muahahahahaha muahahahaa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah jaz vidim ,samo tole,da se ukvarjamo s stvarmi,ki se nas ne tičejo in v končni fazi sploh ne bi smele tikat.Referendum sploh ne bi smel it ker krši in posega v človekove pravice.Tako da ga bo(bi ga moralo) Ustavno sodišče prepovedati.

delamo podobno napako kot pri oploditveem referendumu pred leti...

S tem s svojimi pravicami posegamo v pravice drugih.

Jaz imam določene pomisleke,ki so pa samo moje subjektivno videnje problema kar pomeni,da ni ne merodajno ne verodostojno..

Tolk o tem..

Ne morem pa se načuditi,kratkovidnosti in neumnosti določenih strank,ki si kar po tekočem traku zabijajo avtogole.

V tej državi ni ene normalne stranke,pa bi človek rekel da so v njih šolani in izobraženi ljudje.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte. Pa jebajte se u rit kolikor se čete. Me nič ne moti(dokler to ni moja sevede). Lahko je peder (mimogrede pravilna slovenska beseda zapisana v SSKJ) tudi en od mojih prijateljev. Me ne moti, vseeno bom šel z njim na pivo. Tudi sodelavec me ne bi motil. Če pa hoče otroka z decom pa naj mu ga kar lepo po naravni poti naredi in če mu uspe ga naj ima.

Peder lohk ma otroka od prej in ker začne živeti z moškim, oba skrbita za otroka, želi otroku zagotoviti varnost, da če se njemu kaj zgodi, da bo un tadrug lahko skrbel za otroka naprej. Otrok je torej nastal po naravni poti, usoda pa je potem namešala karte po svoje. Če otrok res že živi s tem pedrom (ali lezbijko, če bi bil pri homo-mami), potem je očitno, da drugi starš ni dovolj primeren za skrbništvo zanj, kajne?

Kdor je preveč butast, da bi to enostavno zadevo razumel, ta se pač lahko imenuje Kölm ali kakorkoli ...

Pa lep pozdrav v donje Zaplankovce.

Taki, kot si ti, mi sprožajo refleks kozlanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po trenutnih rezultatih postavljene ankete sodeč je na motosvetu je več kot polovica homofobov. Tretjina pa nas je mnenja, da je bolje, če za otroka skrbi srečen par odraslih oseb, ki se mu ni potrebno skrivati pred prej omenjeno omejeno večino.

Točno tako.

Žal bo še huje. Fobije so v porastu, saj se ljudje počutijo ogrožene (ogrožajo pa jih pravzaprav ne pedri in lezbe, ali bosanci, pač pa kapitalistični sistem, kateremu se podrejajo brezpogojno - kupujejo več, kot si lahko privoščijo, delajo v službah, ki jih ne veselijo, raje ubirajo lažjo pot od težje, itd ... ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v čem se razlikujejo - parede ponosa, gasilske veselice, motozbori, izbori za razne miss in misstre?

Predvsem je dejstvo, da verjetno pedra ali lezbijki, ki nonstop harata po raznih gej paradah, nimata urejenih služb, nista psihološko zreli, ne bi nikakor mogli posvojiti otroka. Takisto ga ne bi mogel posvojiti heteroseksualni par, ki ne bi imel dobro urejenega življenja.

Folk se pedrov boji, ker je anus še zadnja trdnjava, katero je treba braniti :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nis peder si pač homofob.

Sploh ne.

Motiš se.

Pravzprav velja - če nisi razumevajoč človek, ki drugim ne bo odrekal sreče, po kateri hrepenijo in katera nikogar ne ogroža, potem si pač navadno zarukano teslo (obstajajo tudi bolj žaljivi izrazi, ta je še med bolj sprejemljivimi).

Strinjam se, da partner lahko posvoji otroka partnerja ......konec koncev......je to že danes omogočeno v heteroseksualnih družinah.

Sem pa odločno proti dovolitvi posvojitev otrok v homoseksualne družine......

Kolikor vem, so to varianto že vrgli iz zakona!

Ajde lep vikend. Pa fajn se je**** u pič** al pa u piz** kakor vam paše, poročal se pa ne bote muahahahahaha muahahahaa ...

Pa da bi se ti sanjalo, kako te en črnc nabija!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah jaz vidim ,samo tole,da se ukvarjamo s stvarmi,ki se nas ne tičejo in v končni fazi sploh ne bi smele tikat.Referendum sploh ne bi smel it ker krši in posega v človekove pravice.Tako da ga bo(bi ga moralo) Ustavno sodišče prepovedati.

delamo podobno napako kot pri oploditveem referendumu pred leti...

S tem s svojimi pravicami posegamo v pravice drugih.

Jaz imam določene pomisleke,ki so pa samo moje subjektivno videnje problema kar pomeni,da ni ne merodajno ne verodostojno..

Tolk o tem..

Ne morem pa se načuditi,kratkovidnosti in neumnosti določenih strank,ki si kar po tekočem traku zabijajo avtogole.

V tej državi ni ene normalne stranke,pa bi človek rekel da so v njih šolani in izobraženi ljudje.

po zakonu o JRM plačaš kazen če te stisne scat pa to narediš na javnem prostoru ... to je poseganje v naravne - fiziološke potrebe pa se noben ne pritožuje čez tak zakon...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po zakonu o JRM plačaš kazen če te stisne scat pa to narediš na javnem prostoru ...

Še nikol me niso kaznovali, pa sem scal že marsikje po Ljubljani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nikol me niso kaznovali, pa sem scal že marsikje po Ljubljani.

ti imaš eno prednost ... si tako veeelik , da so mislili da češnje zobaš z drevesa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na ustavo, ki jamči enake pravice za vse, ne glede na spol, barvo kože, versko prepričanje in tudi spolno usmeritev, bi moral biti ta družinski zakonik popolnoma liberalen (čeprav bi Primc in kolegi skočili iz kože). Sklicujejo se (tudi nekateri na tem forumu) na naravne zakone (upam, da ne na zakone narave - tam močnejši poje šibkejšega in nategne vse samice v tropu). Zakon mošega in ženske je sicer splošno uveljavljena oblika družine v svetu - razen poligamije, vendar je večinoma ekonomsko pogojena. V prvotnih ureditvah so imeli matriarhate in patriarhate, šele kasneje so se formalizirale razne oblike družine, kjer pa so moški v glavnem igrali vlogo preskrbovalca in oplojevalca. Sedanja oblika "polne" družine (mama, ata, sin, hčerka, pes, hiša, avto,..) je tako le nek ideal, ki je vedno redkejši v vsakdanjem življenju.

Zlasti ne razumem nestrpnosi do drugače spolno usmerjenih (saj so včasih sovražili tudi črnce in še koga), ki dejansko ne ogrožajo našega načina življenja. Ne odobravam provokativnih nastopov v javnosti ( v bistvu ne odobravam nobene intime v javnosti, saj je to protislovje samo po sebi), me pa istospolni ne motijo in mislim, da morajo imeti enake pravice kot drugi, torej tudi pravico do poroke in do posvojitve (kateregakoli otroka - ne le svojega), saj to izhaja iz mojega prvega stavka oz. iz ustave.

Ampak tukaj trčimo na drugo pravico - pravico otroka do primernega okolja za življenje. In tukaj mora prevladati otrokov interes. Torej pri otroku, ki že živi v istospolni skupnosti, bi lahko posvojitev izboljšala možnosti za kvalitetno življenje (bolniška za partnerja, dedovanje, obiski v bolnici, itd.), posvojitev tujega otroka pa je seveda povsem druga stvar. Tukaj bi morale strokovne službe presoditi dejanske razmere in po mojem skromnem mnenju istospolni nimajo dosti možnosti, ker so čakalne vrste za posvojitve prevelike. Ni pa politično korektno in etično že apriori odvzeti neko pravico samo zaradi spolne usmeritve. Toliko z moje strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me je zelo zbodel prispevek o zborovanju v Ljubljani proti novemu zakoniku, kjer so tako imenovani idealni skrbniki otrok, torej klasična družina, zlorabljala lastne otroke na zborovanju...parola otroka- sem z rodovnikom - halo, tako kažejo da jim gre za interese otrok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...parola otroka- sem z rodovnikom - halo, tako kažejo da jim gre za interese otrok?

Kaj pa lahko pričakuješ od pripadnikov kolaborantske klike adolf.gif drugega kot da prevzamejo še njihovo miselnost!

Scenarij je že Dolfe napisal, ti ga samo ponovno izvajajo.

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krajša aketa:

Če si peder/lezba stisni minus, če ne plus, če imaš pa raje živali, pa pusti pri miru

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je to....da dokler se ne mečeš vn in upiješ da si drugačen....sploh noben ne ve oz se ne poglabla v tvojo drugačnost...

Ampak v človeški naravi je želja po pozornosti...tko enih kot drugih...

Tut navite rore majo nekateri na motorjih ....sam zato da se jih sliši in da se vsi obrnejo za njimi...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem je dejstvo, da verjetno pedra ali lezbijki, ki nonstop harata po raznih gej paradah, nimata urejenih služb, nista psihološko zreli, ne bi nikakor mogli posvojiti otroka. Takisto ga ne bi mogel posvojiti heteroseksualni par, ki ne bi imel dobro urejenega življenja.

Folk se pedrov boji, ker je anus še zadnja trdnjava, katero je treba braniti :-)

Bravo! Vidiš to - bo to! :notworthy:

Raja - je neuka! :whistle: In meša "pedre" in "isto spolno usmerjene"! :naughty:

To bo - to. Ja de.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nikol me niso kaznovali, pa sem scal že marsikje po Ljubljani.

Mene so pred leti v Kranjski Gori...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!