Skoči na vsebino

NOV DRUŽINSKI ZAKONIK


Schumy

Ali ste ZA ali PROTI   

106 članov je glasovalo

  1. 1. ali ste za izenačitev istospolne zakonske skupnosti z obstoječo hetero?

    • DA
      45
    • NE
      55
    • NE VEM
      6
  2. 2. Ali ste za to, da istospolni par lahko posvoji otroka?

    • DA
      32
    • NE
      71
    • NE VEM
      3
  3. 3. Ali bo novi zakon razvrednotil pomen tradicionalne družine?

    • DA
      46
    • NE
      47
    • NE VEM
      13


Priporočene objave

Imam pa pomisleke,ki so v prid nasprotovanju posvojitve otrok s strani homoseksualnega para,zaradi odnosa družbe do homoseksualnosti in pa zaradi možnosti,da bi homoseksualni pari z dovolj denarja s pomočjo korumpirane in pokvarjene oblasti obšli zakone in varovalke.

mislim, da bi raje imela za posvojitelja bogat homosekusalni par, ki sta bila zame odreči veliko denarja zato, da sta prišla do mene, kot pa bogat heteroseksualni par, ki, kupi ženi otroka, da se ta zamoti, on pa lahko nemotoma hodi k plačljivim dominam zato, da uravnava svojo frustracije do ženskega spola..........

bottom line, pravice naj imajo vsi enake in naj zmaga najboljši.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva homiča hočeta posvojiti otroka (v Story berem da en znan modni oblikovalec sanjari o tem

Če so zgodbe iz takšnih zmazkov (Story, Lady ipd.) osnova na podlagi katere ti razmišljaš o vprašanjih ureditve družbe in sveta okrog tebe, potem je vsaka nadaljnja debata brezplodna. Generaliziranje posameznih, po možnosti ekscesnih primerov, je bodisi manipulacija ali omejenost (pač glede na to ali takšne argumente podajaš ali sprejemaš).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za vse vas,ki ste tako prepričani v dobronamernost zakonika.

Dve lezbijki si želita posvojiti otroka?

čemu?

kakšna je možnost,da sta obe neplodni?

Če je plodna ena,zakaj ta ne zanosi po naravni poti,in gremo spreminjat tist neumen zakon,ki onemogoča oploditev samskih žensk.

Berem da je to zaradi tega da se ne bi skregale pol čigav je bolj otrok.

Homiči pa bi zmešali spermo skup da ne bi vedeli čigav je.

WTF?To je za te ljudi igra,party,kaj pa ko bodo šli narazen,promiskuitetni kot so vsi?

Komu bo pripadal otrok,ki je vezan na odnos in ne na brezpogojno ljubezen ki jo do otroka čuti tisti,ki ga je na svet spravil?

Dva homiča hočeta posvojiti otroka (v Story berem da en znan modni oblikovalec sanjari o tem icon_smile_tongue.gif )

Je moški lahko nadomestek za mater?

Ne hodite mi ven o nebulozah o slabih materah in alkoholičarjih niti z dokazi,ki jih je vse polno.

odgovorite mi na vprašanje,lahko moški nadomesti materinsko vlogo?

je dovolj, da imata dva moška obilico denarja in urejene bivalne razmere za otrokovo rast in čustven razvoj?

Kajti to je tisto, kar se danes pri posvojiteljih najbolj gleda,materialna preskrbljenost,nato izobrazbeni profil,nato,duševne bolezni v družini..

V čem bi potemtakem dva homosapiensa težje posvojila otroka od neke delavske heteroseksualne družine?

Kdo presoja komu dodelit otroka?

Zbiram dokaze da so matere v bistvu po teoriji nove slovenske levice,nepotrebne,lahko jih nadomesti najprej poženščen moški,čez čas pa verjetno za to izšolan pes.

pa smo spet pri psih..

icon_smile_big.gif

Toliko vprašanj, da ti nanje ne bom dajal odgovorov. Skoraj vsa po vrsti pa so taka, da se dejstva okoli njih tebe niti ne tičejo - razen, če si lezbijka, ali pa si tik pred posvojitvijo?

...

Mimogrede, a se ti zdi, da otroke posvojijo samo neplodni ljudje?

In še to - otrok ne "pripada" nikomur. Otrok je tisti, glede na katerega bodo presojala sodišča. Pa da ne pozabimo - kateri otroci pa 'gredo v posvojitve'? Tisti, ki so del idealno urejenih družin mogoče? ...

Skratka, Schumy, sumim te, da si ena od paranoidnih "razumnikov" iz Primčevega kroga, pa kar tako malo zganjaš zdrahe, da bi mal mešala ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj pes je posvojen. Ni plod ljubezni (sexa) med mano in ženo. Ga pa imava vseeno rada in ga vzgajajva kot da je najin. A zdaj prepovemo homosexualcem še pse?

Pa ne samo pse - tudi vožnjo z avtobusi, na katerih se vozijo heteroseksualci! ;) (hint za tiste, ki ne vejo)

kje pa piše, da otroci v reji imajo kakršnokoli materinsko ljubezen???

tisti otroci so itak samo profitni centri vse prepogosto ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za vse vas,ki ste tako prepričani v dobronamernost zakonika.

Dve lezbijki si želita posvojiti otroka?

čemu? ker ima zaenkrat še vsak človek imeti otroka, če si ga želi

kakšna je možnost,da sta obe neplodni? kaj ima to veze?

Če je plodna ena,zakaj ta ne zanosi po naravni poti,in gremo spreminjat tist neumen zakon,ki onemogoča oploditev samskih žensk. zakaj bi šli spreminjat zakon, za katerega je večina malih slovenčkov glasovalo proti. Pa ne gre samo za lezbijke, ki jim je bila s tem kratena pravica, govorim o vseh ženskah, ki se jim v 21. stoletju še vedno tako kratijo pravice. Sicer pa, kdo pa pravi, da bi želel imeti biološke otroke.

Berem da je to zaradi tega da se ne bi skregale pol čigav je bolj otrok.mi lahko zaupaš, kje bereš to?

Homiči pa bi zmešali spermo skup da ne bi vedeli čigav je.ja itak, ker je vse tako enostavno...........

WTF?To je za te ljudi igra,party,kaj pa ko bodo šli narazen,promiskuitetni kot so vsi?koliko homoseksualnih parov, ki bi si želeli imeti otroka pa ti poznaš, da lahko tako zagotovo trdiš, da gre za igro promiskuitetnih ljudi? Moj brat je že 10 let v zelo dobri partnerski vezi z moškim. Ja, peder je. Pa nič promiskuiteten. Še vedno lahko trdiš, da so VSI promiskuitetni? Ali misliš, da so homoseksualci mentalno zaostali ljudje, ki se ne zavedajo in se ne vprašajo kaj bo, če grejo narazen, ki ne razmišljajo o tem, da mora biti njegov partner nekdo, s katerim bi želel ostati preostanek življenja in imel z njim otroka? posvojenega? S koliko tipi si spala? S koliko ženskami so spali tvoji tipi? to ni promiskuitetnost?

Komu bo pripadal otrok,ki je vezan na odnos in ne na brezpogojno ljubezen ki jo do otroka čuti tisti,ki ga je na svet spravil?torej bi morali ukiniti tudi posvojitve heteroseksualnih ljudi, saj tudi pri njih obstaja možnost, da grejo enkrat narazen in pride dilema, kje otrok ostati?

Dva homiča hočeta posvojiti otroka (v Story berem da en znan modni oblikovalec sanjari o tem icon_smile_tongue.gif )

Je moški lahko nadomestek za mater? je lahko samohranilka nadomestek očeta? Ali horda moških, ki se zamenja v spalnici samohranilke?

Ne hodite mi ven o nebulozah o slabih materah in alkoholičarjih niti z dokazi,ki jih je vse polno.

odgovorite mi na vprašanje,lahko moški nadomesti materinsko vlogo? če ne more, potem lahko vsem vdovcem ali pa tistim, kateri so dobili po ločitvi otroke, ker se jim je mama odpovedala, kar takoj vzamemo otroka, ker po tvoje moški nikakor ne more prevzeti materinske vloge

je dovolj, da imata dva moška obilico denarja in urejene bivalne razmere za otrokovo rast in čustven razvoj? ali imata moški in ženska takisto mero denarja in urejene bivalne razmere dovolj za otrokovo rsat in čustven razvoj? Se delajo kakšni psihofizični testi? Dobiš pedigre in vzrejno dovoljenje?

Kajti to je tisto, kar se danes pri posvojiteljih najbolj gleda,materialna preskrbljenost,nato izobrazbeni profil,nato,duševne bolezni v družini..kaj pa se pri posvojitvi gleda? mogoče materinsko in očetovsko ljubezen? kako se pa to meri?

V čem bi potemtakem dva homosapiensa težje posvojila otroka od neke delavske heteroseksualne družine? homosapiens je človek........... kaj si torej hotela vprašati?

Kdo presoja komu dodelit otroka? menda še vedno center za socialne razmere in verjetno še kdo..

Zbiram dokaze da so matere v bistvu po teoriji nove slovenske levice,nepotrebne,lahko jih nadomesti najprej poženščen moški,čez čas pa verjetno za to izšolan pes.

pa smo spet pri psih..

icon_smile_big.gifkaj ima zoolofija, pedofilija in ostale "bolezni" veze s homoseksualnostjo, kjer gre za konsenz med dvema človekoma?

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ko bodo učiteljice v šolah, vzgojiteljice v vrtcih učile, kako pride otrok na svet, bodo rekle " Otroci kako nastane otrok, prideta oči pa mami pa se mata rada in plod njune ljubezni je otrok.

Danes bo pa kaj? Prideta oči pa oči se imata rada in iz ritke pride otrok........... icon_smile_big.gif

Po moje se bomo vrnili k štorkljam.

Tu se kaže komu je v bistvu sprejem zakona pisan na kožo, ma kaki za otroke, ampak za bogate, znaveličane, homoseksualce tipa Sinička.

Ja v bistvu je plon njune (homoseksualna zveza) ljubezni otrok..saj sta se z vso LJUBEZNIJO borila, da bi tega otroka dobila!! Mslm da je v borbi za nekaj kar si želiš veliko več ljubezni kot pri 40% hetero parov, ki se jim je ja pač zgodil "ups, spotaknila sem se pa je ppadel name in glej ga zlomka - mulca mam!"

S tem pa ne pravim, da je otrok ki je spočet moškemu in ženski spočet z kaj manj ljubezni. Ampak..

Kaj potem je treba tud otroku z očimom/mačeho razložt...ja tvoja mami in očim, aja pardon oče (biološki) sta te mela rada in potem si prišel ti, očim te je pa slučajn dobu u kompletu z mami, ko je očka umrl?! I don't think so! Sicer pa otroku tudi ne razlagamo da je iz vagine ven pokukal mnda ne a? No vsaj men niso tko razložil :whistle: Vsega se otrokom do določene starosti (zrelosti) pač ne razlaga.

Popravljeno . Popravil Andrejaa
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učiteljice in vzgojiteljice bomo še vedno razlagale kako nastane novo življenje in tudi to kaj je DRUŽINA. :evilgrin:

Mnogo otrok ima že sedaj težave, ko dobivajo odgovor odraslih, da je EDINA normalna oblika družine klasična družina. Kako se počuti otrok, ki ne živi v taki družini? Tudi, če mu je v tej družini mnogo lepše kot marsikomu v klasični, se bo počutil slabo. Pa ne zaradi članov družine, zaradi okolice polne stereotipov in predsodkov.

Otroka bo motilo samo, če mu boš Ti razložila da ga MORA MOTITI.

Soncy, od mene dobiš 10 plusov (bom organiziral svoje klik-črnce, ki klikajo ko nori cele dneve, pa ti bojo nastiskali ;))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Neumno mi je da bi dve ženski ki živita v zakonski skupnosti posvajale nebiološke otroke,če jih lahko imata.

Kar se pa tipov tiče,pa tut nisem dobila nekega konkretnega odgovora,ali lahko nadomestita mater, v vlogi matere.

Noben zakon ne preprečuje ljudem da bi ubijali,pa vseeno jih imamo,zakone namreč,ki to prepovedujejo.

Tako da če pa zakon izrecno nekaj dovoljuje,pričakujem,da bo če druzga ne zaradi modnega trenda,moška trendy gejevska populacija na veliko poskušala posvojiti otroke.. to je tko k Gavioli k pride Guetta.

Nobeden tudi ni odgovoril konkretno na vprašanje prepovedi fizičnega kaznovanja,sploh v smislu sankcije in prepoznave in opredelitve le tega.Kdo bo to nadziral,kdo izrekal sankcije,kakšne bodo sankcije,možnosti zlorabe..

kako bo vršena kontrola?

NADA!

Še ena lex quasi imperfecta

Popravljeno . Popravil Schumy
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neumno mi je da bi dve ženski ki živita v zakonski skupnosti posvajale nebiološke otroke,če jih lahko imata.

Kar se pa tipov tiče,pa tut nisem dobila nekega konkretnega odgovora,ali lahko nadomestita mater, v vlogi matere.

Noben zakon ne preprečuje ljudem da bi ubijali,pa vseeno jih imamo,zakone namreč,ki to prepovedujejo.

Tako da če pa zakon izrecno nekaj dovoljuje,pričakujem,da bo če druzga ne zaradi modnega trenda,moška trendy gejevska populacija na veliko poskušala posvojiti otroke.. to je tko k Gavioli k pride Guetta.

Nobeden tudi ni odgovoril konkretno na vprašanje prepovedi fizičnega kaznovanja,sploh v smislu sankcije in prepoznave in opredelitve le tega.Kdo bo to nadziral,kdo izrekal sankcije,kakšne bodo sankcije,možnosti zlorabe..

kako bo vršena kontrola?

NADA!

Še ena lex quasi imperfecta

Sem dobila jaz odgovore na vprašanja, ki sem jih postavila tebi?

NADA!

kar se pa kaznovanja tiče pa pojma nimam, kako bodo to uredili. Da smo si na jasnem nisem jaz pa verjetno še kdo avtomatično ZA ta zakonik, ker ga nism prebrala (če morda si ti ga), zato težko govorim o vseh točkah tega zakonika. Sem pa ZA za to, kar je večina zagamanih Slovencev proti. Da se da nekomu pravice.....

no, le toliko, da to razčistimo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Sicer pa otroku tudi ne razlagamo da je iz vagine ven pokukal mnda ne a? No vsaj men niso tko razložil :whistle: Vsega se otrokom do določene starosti (zrelosti) pač ne razlaga.

Ko maš pa zaplankane ta stare!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neumno mi je da bi dve ženski ki živita v zakonski skupnosti posvajale nebiološke otroke,če jih lahko imata.

Kar se pa tipov tiče,pa tut nisem dobila nekega konkretnega odgovora,ali lahko nadomestita mater, v vlogi matere.

Neumno je tudi, da ima heterosexualen par otroke,ki so nezeželjeni ali pa jih niso sposobni preživljat. :wacko:

in od kje tebi podatek, da edino mati lahko kvalitetno skrbi za otroka? Mnogo posesivnih mater naredi otroku mnogo več škode kot koristi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neumno mi je da bi dve ženski ki živita v zakonski skupnosti posvajale nebiološke otroke,če jih lahko imata.

Neumno je tudi, da bi biološko sposobni hetero pari posvojili otroke, ali jih vzeli v rejo - pa se to tudi dogaja, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobeden tudi ni odgovoril konkretno na vprašanje prepovedi fizičnega kaznovanja,sploh v smislu sankcije in prepoznave in opredelitve le tega.Kdo bo to nadziral,kdo izrekal sankcije,kakšne bodo sankcije,možnosti zlorabe..

kako bo vršena kontrola?

k sm biu majhen (to sem še vedno :P ), sem bil kjub temu, da sem sem bil izredno priden, nekajkrat doma nagarban. Fotr je meu pas, mat pa kuhovico. Pas me ni tok utrdil, me je pa mamina kuhovnica.

Kontrola je bila vršena s policijskim pendrikom in ne moreš verjet, da sem, zaradi treniranja s kuhovnico, prenesel z nasmeškom (skoraj). Mal sem se delu, da boli, tko k pri mami in tulu... sj naum več ... bolel pa ni :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko maš pa zaplankane ta stare!

mama ji je angelca likovičeva in ji še danes razlaga leteče štorklaste zgodbe in da ni vagina ampak vegeta ! :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni še vedno ni jasno Schumi in vsi ki se pač bojite homosexualcev. Pojasnite mi nekaj:

kje razen pri ljubezni do istega spola se homosexualci ločijo od hetero? A so lepši? Grši? Bolj pametni, manj pametni? Bogatejši, imajo mogoče drugače urejeno stanovanje? Vozijo samo roza avte?

Ej, pa to so navadni ljudje, nič drugačni od mene in tebe. In od tu morajo izvirati tudi njihove pravice. Nadalje: odkod ideja da bodo sedaj vsi homosexualci začeli posvajati otroke? Ma lepo te prosim. Če bi že poznala nasprotni spol, bi kmalu ugotovila, da je želja po otroku izredno manjša kot pri ženski. Tako, da ne se bat, da bodo gayi posvajli vsevprek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz mislim, da tudi če se sprejme, da lahko posvajajo, ne bo šlo kaj prida otrok v enospolne družine. Je dovolj normalno usmerjenih parov... Samo moje mnenje.

Me pa malo moti beseda''gay''. Nekako fin izraz za osebka, za katerega imamo lep slovenski izraz peder. V SSKJ. Naj bo gay ali peder, v drek ga vseeno tišči. Samo... če babnco v čokoladno oko nažgeš, -a si peder? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa malo moti beseda''gay''. Nekako fin izraz za osebka, za katerega imamo lep slovenski izraz peder. V SSKJ. Naj bo gay ali peder, v drek ga vseeno tišči. Samo... če babnco v čokoladno oko nažgeš, -a si peder? :hmm:

Definitivno. V bistvu si peder že, če samo pomisliš na to.

Gay je oseba, ki nosi Armanijeve obleke in vozi najnovejši BMW (poleg prakticiranja analnega seksa, seveda) . Vsi ostali analci in wannabe analci pa so v primerjavi s takšnim, navadne pederčine, če lahko uporabim domač balkanski izraz winkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz mislim, da tudi če se sprejme, da lahko posvajajo, ne bo šlo kaj prida otrok v enospolne družine. Je dovolj normalno usmerjenih parov... Samo moje mnenje.

Me pa malo moti beseda''gay''. Nekako fin izraz za osebka, za katerega imamo lep slovenski izraz peder. V SSKJ. Naj bo gay ali peder, v drek ga vseeno tišči. Samo... če babnco v čokoladno oko nažgeš, -a si peder? :hmm:

Gay - prvotno to pomeni "veseljak", vsaj v angleščini.

Glede istospolnih & normalnih družin - lej, tudi istospolni pari so, tako zagotavlja ustava, "normalni". ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gay = spolna usmerjenost

Peder = oznaka karakterja

Aha, able, bable, spet nekaj po svoje popalamudeno. :angry:

Izraz peder je bil zmeraj peder in to tudi ostane. Tako in malo drugače kot cigan, za katerega pa za razliko od pedra SSKJ upošteva tudi označbo karakterja.

A nekateri bi bili radi pač malo fini. Isti šmoren kot Franca noče več biti Franca, ampak so sedaj razne Franchy-ce in podobne spakarije. Ali pa Sergini. Verjetno je v originalu Serini? :whistle: :naughty:

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Američani so v vseh vojnah "good guys" ... a mi lahko kdo to razloži :?

Problem nastane ko ratajo "good gays". :naughty:

Popravljeno . Popravil DAMI33
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če homoseksualci raje vozijo motorje ali so raje zadaj voženi? :hmm:

Ne bi vedel, sem pa slišal, da imajo najraje kakšne stare twin mašine in HD drek pumpe. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem tole - pa mi nič jasno! :wacko:

Frustracije, nepoznavanje, tabuji, predsodki! Groza!

Obstaja en lep rek: ŽIVI IN PUSTI ŽIVETI!

Pa da se vrnem na temo.

Kaj bom imel jaz manj, če se drugačnim od mene priznajo enake pravice, kot jih imam sam - pa nisem drugačen? Oziroma - kdo sploh je drugačen? In ali - kaj je NORMA in kdo jo postavi?

Mislim pa, da pri celi stvari ne gre posploševati stvari. Tako kot je pri "normalnih parih ( moški + ženska )" lahko 1000 in ena verzija njunega načina bivanja, tako je tudi pri istospolno usmerjenih. Vsaka skupnost je pojem za sebe. Niti dve nista enaki. in prav je tako.

Tu se pridušate in nasprotujete poiskusu, da bi vaš sosed imel enake "pravice" kot vi sami, niste pa mu jih pripravljeni priznati, ker je "drugačen". :angry:

Hkrati pa vehementno prezrete dejstvo, da nas vse skupaj nekdo - ali nekaj - poiskuša spredalčkati in nas postaviti v neke KALUPE. :nono:

Glede otrok, pa le toliko:

- naravna, biološka pot za nastanek novega življenja je le ena sama

- vsak od nas / seveda odvisno od "pedigreja" / na svet prinese določene določene PRIROJENE - pomeni biološko pogojene lastnosti

- to je manjši del človekove osebnosti, katera pa se izoblikuje v prvih letih življenja.

- pomeni, da je VEČJI DEL privzgojen in ne prirojen

Odgovornost staršev je torej bistveno večja, kot pa si je večina nas pripravljena priznati.

Torej tukaj NI PRAV NOBENE RAZLIKE med "družinami".

Tako v "normalni" deklarirani družini je lahko otrok deležen popolnoma napačnih "življenskih vzorcev", kot je lahko otrok v "istospolni družini" - torej nenormalni družini - deležen pravih in pravilnih "življenskih vzorcev", kar bo vzrokovalo, da se bo razvil v popolnoma normalno osebnost z normalnimi - predvsem pa vsestranskimi pogledi na življenje in svet.

Sam "KALUPE" in etiketiranje ne odobravam. Mi je žal nekdo na vrat dal glavo ( ta je moja osebna last ), v glavi je nekaj pameti, starši pa so me podučili, da je treba vsebino glave smiselno in pametno uporabljati.

O vsaki stvari je fino malo "dvomiti", ne kar slepo verjeti NEKOMU, malo je treba razmisliti in si ustvariti svoje mnenje.

Naslov teme - v povezavi z našimi skupnimi aktivnostmi!

Ko sem imel pod ritjo 50KM, sem se vozakal po cesticah - kot sem se. My way of life! :OK:

Sedaj, ko imam pod ritjo 100KM, je zadeva popolnoma enaka! .)

Če mimo mene na AC pade "mašina" z 200km/h, sam pa se "vlečem" le 120km/h - baš me boli, kaj si model misli o meni!

SPLOH NI VAŽNO!

Meni paše in ustreza TAKO! B) Če komu drugemu bolj ustreza drugače - ja tudi PRAV! .)

Na kraj pameti, pa mi ne pride, da bi onega drugega POSILJEVAL z mojo filozofijo rabe in uporabe motorja.

Seveda pa hkrati enako ravnanje pričakujem tudi v obratni smeri!

Sva zadnjič z mojo sedela v Postojni na OMV-ju in srkala jutranjo kavico. Pri sosednji mizi sedita dva iz "totega konca" - vsa v usnju ( rossi design ), motorčka kot za moto GP.

Bila sta dokaj glasna - tako da mi ni bilo treba prisluškovati.

Skratka, vso pot sta "prehitevala" in srečevala same bedake, debile, pedre, stare fotre - "ti a si vidu unga na unmu benflnu? - pa kero babo je zadi pelu? Pa kaj če takmu starcu tak motor? Sej ga itak ne stegne več k 100!

In tako naprej!

In? Grem staviti, da se vsi tisti "bedaki,debili in pedri" , ki sta jih prehitela sploh niso ukvarjali z njima. Ne takrat, ko sta jih "dol udarla", niti kdaj kasneje.

Dejstvo pa tudi je, da dva nisva enaka. Vsak je drugačen. In prav je tako!

Predsodke - naše lastne - in razne privzgojene stereotipe - dajmo lepo na deponijo in ŽIVIMO vsak po svoje, pa vseeno skupaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!