Skoči na vsebino

Kateri skuter je naj za dirke?


A3Turbo4Life!!!

Priporočene objave

Ja mali je res ja. Ampak fitna je, da mora bit mali. Sej z njim se vozijo tut taki 1.80m visoki. Vzdrževanje je dobro, kr ma nihajko (in ne vilc), poleg tega je medosna razdalja kratka (za manjše zavoje) in zic je dokaj nizek, tako da lahko "padaš" preko. Lahko probaš tudi z Aprilio Sonic, sam dvomim, da boš mel tolk uspeha kt pr Zippu. Z večjimi skuterji se da tudi dirkat, je pa način vožnje težji (ker so pač večji - sej je logično).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej zato sprašujem, ker sem 190 cm.Jaz sem tudi mnenja, da je ZIP SP kr cool za dirke.Pa tu deli zanj so menda kar dobro dostopni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam ZIP SP ma dost trdo vzmetenje, ker jest mam 90 kg?

Bye

Jah ce hoces kaj bolj resnega ne bo slo z originalnim vzmetenjem :) ce mislis lokal dirke ok, ampak pri pravih pa z 90kg ze tko tezko prides blizu..... v vsakem primeru pa utrdit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem imel v mislih lokalne dirke :lol: S prijatelji dirkamo, pa z mojim italjetom nimam kaj za praskat, ker je prevelik in premehak in sploh težak za vozit!Že s typhoonom se da veliko bolje peljat, ampak Yamaha spy pa trga po ovinkih!Zdej se pa odločam med spy-em in ZIP-om.

Bye

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a3:od kod pa si?pa kje to dirkate?:) bi priso pogledat ce ste na stajerskem kje...samo mi je skutera skoda za dirke:D

mislim da ce se ze mas typhoona not, zakaj ne bi rajsi vzel nrgja? magari kiri starejsi letnik. tisti prvi nrgji so bli cisto na platformi typhoona, samo da so vodno hlajeni pa boljse grejo...

just a thaught

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raj zipa kup ... tut kr se tiče yamahe mislm da je da zipa kr precej bol našpičt. Jes bi na tvojmu mestu zipa uzev. Ker letnik pa mislš kupt :?: ker zej so eni novi, mislm ze kr en let al pa dva je nov uzunej ... pr ns zaenkrat sele ena z tanovmu zipm voz usi ostali smo se na tastarmu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest mislim tam en 98 al pa 99 letnik, ko so prišli ven vodno hlajeni ZIP SP se mi zdi.Dirke se pa začnejo naslednje leto maja.Letos samo sprobujemo novo progo.Sem pa iz Celja, dirkamo pa v Šempetru na poligonu za avtošolo :D Po mojem se bom jest tud za Zip-a odločil pa tga malo popedenal.Kolk pa gre kej serijski ZIP?No jest bom dal noter en kit, verjetno malossi, pa mal se bom z valjčki poigral, resonance ne bom dajal gor, ker potem pobere pospeške iz nizkih vrtjajev, nočem pa iz njega naredit takšnega čistokrvnega športnika, da se ne bodo polm prijatelji pritoževali, da sem jih nascal samo zato ker imam najhitrejši motor. :lol: Mislim če obvladaš pač obvladaš! :lol: :lol: :twisted:

Bye

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kewl, celje ni tako dalec, da ne bi mogel tja. pa verjetno bi se se kak sookoliscan nasel in se mi pridruzil. bi prisel enkrat pogledat progo pa jo malo sprobat.:)

med vikendom verjetno probavate, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kewl, celje ni tako dalec, da ne bi mogel tja. pa verjetno bi se se kak sookoliscan nasel in se mi pridruzil. bi prisel enkrat pogledat progo pa jo malo sprobat.:)

med vikendom verjetno probavate, ne?

hehe jrk0 ja jaz nisn ke preveč daleč od tebe doma (15 minut), torej me lahko maš za sookoliščana, torej bi jaz tudi šel malo poleg! hehe! ko boš šel te povej, če boš seveda trpel in se celo pot fural 80 km/h!? hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

/me is from Podlehnik, oz. malo ven iz njega, ampak obcina je se vedno podlehnik:) 18km/15minut od ptuja...

aerox:da, da:) ni problem se 80 vozit, ker ce grem kam dalje itak ne vozim kaj dosti vec kot to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja probujemo progo, če je toplo!Sam letos ne bo več možnosti.

Oooooooo....u-r-o-š je pa še eden bodoči tekmovalec :lol: Uroš je full dober, sam pizzerije ne sme bit kakšne v bližini, pa je ok. :twisted:

Bye

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj v Hajdosah lahko cisto normalno treniras. Jaz sem se ze veckrat vozo pa nisce ne tezi. V nedeljo napriemer komot gre. Pa v soboto tudi, zaj vec nimajo kartov na sposojo se mi zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja v hajdošah je čist kul, ker nišče nikol nena teži, samo meni proga tak po zgradbi glih ni vreje!

1. hitrosti ne dobiš glih vlke (vsaj z mojim skuterom, z jrkotovim je čist drugače)

2. ovinke so še kar počasni

3. asfalt je neke čudne in luknaste

4. gume se fajn segrejejo in se drsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr Ptuju. Tam ko majo karting dirke.

Pa steza je meni cisto kul. Gume se kar fajn drzijo, sploh takrat ko furajo karti se. Hodijo tja tudi eni super moto trenirat malo pa to.

Meni guma zadnic niti enkrat ni zdrsnla, neizkoriscenega roba pa je ostalo pol cm. samo so res eni ovinki malo pocasnejsi. ampak ce polagas do kolena ni panike:Djaz seveda si tega ne upam privoscit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut, če bi si to hoto privoščit, da bi z takim visokim skuterjem do kolena polagal, mislim, da bi prej zložu na centralno stojalo. Vsaj meni ni uspelo, zdaj nevem, al mam prekratke noge? :D Stojalo sem uspel zdrajsat, kolena pa še vedno ne. Mogoče je tako celo boljše. Gre pa verjetno to nardit s kakšnim nižjim skuterjem. Glede dirk. Nevem kako je v Hajdošah, ampak mislim, da se ne smeš vozit tam s skuto. Lahko pa, da se motim. Drugače je pa bolj adrenalinska kakšna cesta, fino zavita med grički in njivami, pa da je čimveč preglednih ovinkov na njej. Adrenalinska zaradi prometa. Je pa res da riskiraš. Takšna je recimo relacija Ptujska gora - Poljčane. Sicer je po nekaterih delih v slabem stanju, ampak zame še zmeraj zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes mam pa z Hajdošam zelo slabe izkušnje ... prvič za popoldanski trening moram odšteti 5000 sit, drugič je pa asfalt tak da drži usk dan drgač, najbolš je če prideš glih za gokardi gor ... takrt dobr driži. Ampak enkrat sm biv dol, je tko slabo držal da sm se samo valov :) ene 7x sm padu pomoje :) :) ... po sm pa enostavno mogu z nogo dol začet vozt, pa je kr nekak šlo ... samo to ni to ane :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes mam pa z Hajdošam zelo slabe izkušnje ... prvič za popoldanski trening moram odšteti 5000 sit, drugič je pa asfalt tak da drži usk dan drgač, najbolš je če prideš glih za gokardi gor ... takrt dobr driži. Ampak enkrat sm biv dol, je tko slabo držal da sm se samo valov :) ene 7x sm padu pomoje :) :) ... po sm pa enostavno mogu z nogo dol začet vozt, pa je kr nekak šlo ... samo to ni to ane :?

Poj je pa brez veze steza če ne morš ornk pelat :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!