Skoči na vsebino

Kateri skuter je naj za dirke?


A3Turbo4Life!!!

Priporočene objave

trenutno malo slabse drzi, ker se vec ne vozijo s karti.

Meni je se vedno kul.

Ampak jaz z mojim skuterom ne morem do stojala polozit, kaj pa vem, ni mi se uspelo:)

ko sem ga na mestu nagnil na stran do stojala pa je ze v tako nagnjen, da mislim da sploh ne bi slo. ker so fedre bolj na trdo narete pa se ne vgrezne tak fejst ko sem jaz gori.

na desni strani pa itak ne mores polozit do stojala, ker nic ne gleda na stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno malo slabse drzi, ker se vec ne vozijo s karti.  

Meni je se vedno kul.

heh jrk0 to pa maš prav, jaz sn danes malo tam bil, pa sn se šel pelat tak malo čist na easy, pa me je že v prvem ovinke neke zanašalo, pa nisn ke preveč divjal (saj niti nemorem če mi samo 75 gre), pa potem ko sn pospeševal iz ovinka me je tudi neke troslo od zadaj! pa je zadna guma stara komaj 4 mesce :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno malo slabse drzi, ker se vec ne vozijo s karti.  

Meni je se vedno kul.

Ampak jaz z mojim skuterom ne morem do stojala polozit, kaj pa vem, ni mi se uspelo:)  

ko sem ga na mestu nagnil na stran do stojala pa je ze v tako nagnjen, da mislim da sploh ne bi slo. ker so fedre bolj na trdo narete pa se ne vgrezne tak fejst ko sem jaz gori.

na desni strani pa itak ne mores polozit do stojala, ker nic ne gleda na stran.

Čuj, jast sn do štendera prišo na mojem (se še vidi kak je odbrušen) ene 3 krat. In ne delaj tega, ker ko te vrže ni fajn. Drugače pa ko se zatopiš v en dolgi ovinek niti ne porajtaš kolko si že nagno skuter. Drugače sem pa probaval tudi s SF-om, ampak ker ni bil moj nekak nisem upal preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače je pa bolj adrenalinska kakšna cesta, fino zavita med grički in njivami, pa da je čimveč preglednih ovinkov na njej. Adrenalinska zaradi prometa. Je pa res da riskiraš. Takšna je recimo relacija Ptujska gora - Poljčane. Sicer je po nekaterih delih v slabem stanju, ampak zame še zmeraj zakon.

Rad imam adrenalinske užitke, vsakovrstne, takih, pri katerih pa bi mi (v najbojšem primeru) tona pleha zaprla pot, si pa ne privoščim. Za mene je dovolj adrenalinska že vsakodnevna vožnja z Vespa po MB; v zadnjem tednu sem trikrat moral čarat, da nisem prišel pod kolesa... od tega dvakrat na istem mestu. Ljudje pač smatrajo, da traja moto sezona od maja do septembra.

Kar se pa ceste Majšperk-Poljčane tiče, pa verjetno občina Majšperk noče asfaltirat, ker bi drugače cesto lahko komot zaprli za promet... verjetno bi se folk selil tja, da bi lahko z motorji po njej dirkal. :twisted:

LP vsem, pa previdno vozit!!!

VespaMan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa z glavo sm tut ene parkat pajsov ... ni blo dobr, ne priporočam :silly:

hehe z glavo!!! torej si mel potem fajno frizuro ??? hehe :o

pa čelada je mela tudi fajno šestkotno obliko???? hehehhe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa z glavo sm tut ene parkat pajsov ... ni blo dobr, ne priporočam :silly:

Ne bom, vrjem. Pa je blo kej hujšga :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej beno

daj povej mi kdaj bojo drugo leto kake dirke v hajdošah (na ptuju) al pa kaki treninge z skutere, ki boš ti tudi med njimi!!?? :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na hajdošah letos ne bo nč nazalost. Bo pa kr ene par dirk u celju. Tm k je un poligon za avtomobile. Ke loh prides mal pogledat. Pa skor 100 % da bom jes tut vozu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boš kdaj kej v našmu koncu vozu? :roll:  :wink:  

pa še nekej mi povejte: a je sym jet dobr za dirke :lol:

Nop :wink: Pa brez zamer, tut moj Aerox ni. Pa ne zato, ker se ga nebi dalo navit, ampak, ker je Zip dosti manjši pa dosti bolj obvladljiv. Pa tut, če greš gledat dirke brez Zipov najdeš samo SR-ke, SpeedFighte, Aeroxe, Runnerje in mogoče še kakšno zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se mi je kr zdel, sm vm samo kost vrgu :wink: sej drgac sym je bl mejhn, samo pa ni prov hi-tech (tajvanska tehnologija :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes sm biv u Belgiji (spa-franconchamps) in smo mel usi zipe spje, eni stare neki je blo pa tut tanovh modelov ... aja edin edn je biv z quarcm ... se predn je zip sp vn pršu so pa z quarci vozil. nvm ce poznate ... zgleda dost podobn sferi ... pa men zgleda štorast samo se ga baje u nulo da tut pelat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boš kdaj kej v našmu koncu vozu? :roll:  :wink:  

pa še nekej mi povejte: a je sym jet dobr za dirke :lol:

kle u našmu koncu pa bl tezko k nker u blizin ni nobenga primernga placa ... se pa neki smodi da bo baje na brniku zravn kros steze ena steza tut za skutrje. ampak na zalost se to samo govori ... upajmo da kej rata iz tega :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!