Skoči na vsebino

III. Slončkova ringaraja


Dr_Jakob

Priporočene objave

Bos ti klinac Baby sitter,... a to bos une vahtal, k bojo ze znale hodit al se ne? :D

Če te smem opomnit, 2 litrske tut obstajajo :P

une bo vahtal k ne bodo več znal hodt ;)

sej vem, sej vem sam prva pomoč more bit bl priročna :D hmmm loh bi si pa kr čutaro za okol pasu omislna :D

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko gre pa tud hitreje v telo s pomočjo savne ;) bomo obogatili hlape :rolleyes::D

jaka kakšno prvo pomoč pa želiš? v poulitrski al litrski flaški? :P

hehe, ja lahko na kamne žganje zlivamo :D dobra ideja!

huh, 1cm snega...no ja, sej za pizdarije zganjat je tut to dovolj :P

Popravljeno . Popravil rdeci_vragec
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

une bo vahtal k ne bodo več znal hodt ;)

sej vem, sej vem sam prva pomoč more bit bl priročna :D hmmm loh bi si pa kr čutaro za okol pasu omislna :D

to je priustna prva pomoč ... kar sploh ni slabo , kakorkoli si jo zamisliš...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bos ti klinac Baby sitter,... a to bos une vahtal, k bojo ze znale hodit al se ne? :D

eh, nisi zastopi (ker ni bilo tebi namenjeno).

Če bo tmala gor, potem lahko pripeljem smrkavce, ker jim bo tmala (vrtec) delala družbo :whistle:

(ti pa s tistim kosmatincem sf-ju delaš skomine :evilgrin: )

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Datum me jebe, ne vem kako bom uskladil, ma v najslabšem ptimiru prropotam samo naobisk .

JEBA pa vse je blo že zrihtano, zdej pa :headbang::headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Datum me jebe, ne vem kako bom uskladil, ma v najslabšem ptimiru prropotam samo naobisk .

JEBA pa vse je blo že zrihtano, zdej pa :headbang::headbang::headbang::headbang:

Probaj, ce pa nau slo, pa nexto yearo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj, ce pa nau slo, pa nexto yearo...

ma imam obveznosti zvečer tako da z mopedom prropotam na en velcome to ne da ne, sam noč ima svojo moč in mraz postane vročina, tega mi je žal.

Upam da se mi pogre tudi noč!t

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ja lahko na kamne žganje zlivamo :D dobra ideja!

huh, 1cm snega...no ja, sej za pizdarije zganjat je tut to dovolj :P

jst zrihtam da bo savna postavlena ;) vi pa žganje .. :evilgrin:

drugač pa mislm, da bi blo na slončkih dost že če bi bla slana, da bi se pizdarije zganal O:-)

eh, nisi zastopi (ker ni bilo tebi namenjeno).

Če bo tmala gor, potem lahko pripeljem smrkavce, ker jim bo tmala (vrtec) delala družbo :whistle:

(ti pa s tistim kosmatincem sf-ju delaš skomine :evilgrin: )

ti bom že pokazala vrtec.... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Datum me jebe, ne vem kako bom uskladil, ma v najslabšem ptimiru prropotam samo naobisk .

JEBA pa vse je blo že zrihtano, zdej pa :headbang::headbang::headbang::headbang:

kolk se pa ti men smiliš...bohve kok te peče

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se mislim u petek če bo vse po sreči itak vsaj čez Trojane peljat na sljončke... Ne vem pa, kam bi še krofe dal... :surrender:

Popravljeno . Popravil SF
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se mislim u petek če bo vse po sreči itak vsaj čez Trojane peljat na sljončke... Ne vem pa, kam bi še krofe dal... :surrender:

Sej mislim, da ma WIX tut podobno idejo, da se vsaj malo okol pelje... pa se lahko dobimo na Vranskem okoli 10:30. Krofe? V vreco, potem pa jih lahko meni uturis, k bom mel placa k pr norcih (vina letos ne mislim tovorit, ampak samo sestavine za grOg)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010 krofi bojo

une .... ti že veš O:-)

Jest se mislim u petek če bo vse po sreči itak vsaj čez Trojane peljat na sljončke... Ne vem pa, kam bi še krofe dal... :surrender:

Sej mislim, da ma WIX tut podobno idejo, da se vsaj malo okol pelje... pa se lahko dobimo na Vranskem okoli 10:30. Krofe? V vreco, potem pa jih lahko meni uturis, k bom mel placa k pr norcih (vina letos ne mislim tovorit, ampak samo sestavine za grOg)

jaz lahko največ 10 krofov naenkrat pojem... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

tolk da veste... da ne bi slučajno pretiraval :lol:

Popravljeno . Popravil domina
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz lahko največ 10 krofov naenkrat pojem... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

tolk da veste... da ne bi slučajno pretiraval :lol:

Samo 10?? Neverjetno, neverjetno!! Jst sm ti pa mislu lih ene 34,5 krofov naenkrat v usta zatlacit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz lahko največ 10 krofov naenkrat pojem... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

tolk da veste... da ne bi slučajno pretiraval :lol:

glede na tvojo sliko v profilu (če je tvoja) - ti krofe samo gledaš (pa še to od daleč) :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na tvojo sliko v profilu (če je tvoja) - ti krofe samo gledaš (pa še to od daleč) :whistle:

videz včasih vara ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grupni:

luštno ^_^

še na popa pa akanal pa na nacionalko pa bo :DB)

Sm ze razmisljal, sam ne vem ce bi rad, da pride TV. Se mi zdi, da bi nas prikazovali kot opice v kletki. Slončki smo, ne opice!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ze razmisljal, sam ne vem ce bi rad, da pride TV. Se mi zdi, da bi nas prikazovali kot opice v kletki. Slončki smo, ne opice!

pa da ti pošljejo tiste, ki so naredili tisti dokumentarec o motoristih "Okus po hitrosti." :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da ti pošljejo tiste, ki so naredili tisti dokumentarec o motoristih "Okus po hitrosti." :headbang:

Naus verjel, ampak tud men je sla ta slika skozi glavo, ko sem pomislil o uradnih TV hisah... :headbang::wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to se pa še meni zdi, pa še mene so posnel,

hahahaha-ma kej bu mama rekla.

post-12931-0-58429100-1296546370_thumb.jpgpost-12931-0-84845700-1296546419_thumb.jpg

tonto še letos te na film ujamejo pa ti oskar ne uide !!!! al pa saj kšn berlinski medved !!!! ma ja tud če bo topu per bo vredu !!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!