Skoči na vsebino

Po Sloveniji : 8 dni, 1120 km , APN4 l.1973


thumper

Priporočene objave

Kaj bravo Thumper, bravo APN 4, ki je vse to prenesel. Ne vem zakaj me ta epizoda spomni na KRPANA IN NJEGOVO KOBILICO?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepričan sem, da ti ni žal nobenega izmed 8 dneh preživetih na mopedu. :notworthy: :sleep2:

Že razmišljaš o naslednji furi? :hmm::huh::010

prav nobenega mi ni žal .... je bilo tako lepo , da sem šel v nedeljo iz logatca še nazaj na ride k bandi ... pa potem domov v domžale... :D

naslednja fura .. če bo sreča kot letos da se mi je vse tako poklopilo , da sem lahko odjadral od družine .. najprej je konec aprila srečanje v kopru - 5-ič ... potem bom šel verjetno v cerkno - letos je bilo to zame najtežje - 12 ur 270 km ... od tega cca 100km po grebenih in dolinah okoli cerknega ....

no potem bi si pa vzel 10 dni , če bi bilo po moje ... razen ljubelja in vršiča bi šel čez slovenske prelaze ... ali pa čez vse meddržavne mejne prehode ... z apnčkom bi bilo cca 12 dni.. lepe sanje so to... :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav nobenega mi ni žal .... je bilo tako lepo , da sem šel v nedeljo iz logatca še nazaj na ride k bandi ... pa potem domov v domžale... :D

naslednja fura .. če bo sreča kot letos da se mi je vse tako poklopilo , da sem lahko odjadral od družine .. najprej je konec aprila srečanje v kopru - 5-ič ... potem bom šel verjetno v cerkno - letos je bilo to zame najtežje - 12 ur 270 km ... od tega cca 100km po grebenih in dolinah okoli cerknega ....

no potem bi si pa vzel 10 dni , če bi bilo po moje ... razen ljubelja in vršiča bi šel čez slovenske prelaze ... ali pa čez vse meddržavne mejne prehode ... z apnčkom bi bilo cca 12 dni.. lepe sanje so to... :kva2:

:notworthy: :notworthy: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!