Skoči na vsebino

Beg pred policisti


Cartman

Priporočene objave

Čuj genijalec ne mislim dajat policajem nasvetov kako naj delajo. Ampak jim kot davkoplačevalec dajem denar da si lahko najamejo kopico raznih ekspertov ki jim lahko izdelajo metode kako "stopiti na rep" takim osebkom brez ogrožanja občanov in smrtnih žrtev. Ti je potegnilo ali ti še narišem? :rolleyes:

vedno me ljudje presenečajo....

Ravno tako kot jim ti kot davkoplačevalec daješ denar za najemanje raznoraznih expertov jim tudi jaz dajem denar (kot davkoplačevalec seveda da ne bo pomote) da spravijo raznorazne izstrelke dol z cest (na kakršenkoli način....se ne sekiram ravno). Bo mogoče tebi potegnilo da v zraku,na kopnem in pod vodo obstajajo določena pravila, ki se jih je treba držati, v nasprotnem lahko ljudje umrejo (povzročitelji ali pa nedolžni....končni efekt je isti...nekoga ni več).

In ker že tako vneto zagovarjaš drugačne metode bi rad slišal za kakšno, ki bo seveda legalna oziroma bo "držala vodo"...Rad verjamem da nikomur ni v interesu izvajati takšne ukrepe kot se izvajajo, vendar če bi obstajal boljši način, bi ga verjetno do sedaj že pogruntali, kajne? Ali pa je mogoče lažje vpiti v nebo ter se delati pametnega s "drugačnimi metodami"?

Kar na plano z idejo (če seveda obstaja kakšna), da ne bo samo mešanje zraka in lajanja v luno.....za nas neuke " s cenejšimi vstopnicami"...

da ne bo na koncu debate obveljala tista narodna s karavano in kužki ki lajajo...

Popravljeno . Popravil bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grunfi o policajih se ne da kaj dosti povedat razen to da so idioti, ob bližnjih srečanjih pa pričakujem od njih korekten in spoštljiv postopek. In vkolikor se mi zdi da temu ni tako jih na to tudi opozorim. Te še kaj zanima? Kar vprašaj....:naughty:

Mucek preberi še enkrat kaj si napisal:wallbash: ....No ti je potegnilo iz pet v glavo? Nekako se mi zdi da sta ti dve zadevi povezani....Daj napiši še kaj, mi tak polepšaš dan.... :kva2:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj genijalec ne mislim dajat policajem nasvetov kako naj delajo. Ampak jim kot davkoplačevalec dajem denar da si lahko najamejo kopico raznih ekspertov ki jim lahko izdelajo metode kako "stopiti na rep" takim osebkom brez ogrožanja občanov in smrtnih žrtev. Ti je potegnilo ali ti še narišem? :rolleyes:

Ne znaš, nočeš, ne zmoreš, al se kr tak delaš budalo?:boobies: Pljuvat zna vsak, konkretno rešitev mi daj....zdaj pa v jok in na prvo drevo....:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne znaš, nočeš, ne zmoreš, al se kr tak delaš budalo?:boobies: Pljuvat zna vsak, konkretno rešitev mi daj....zdaj pa v jok in na prvo drevo....:yea1:

Grunfi ne pljuvat ampak kritizirat delo policije štekaš? Poglej po eni strani naši vrli policaji trobijo kako je vsaka smrtna žrtev na naših cestah odveč, po drugi strani pa sami pomagajo ugašat življenja na naših cestah zato ker jim zakon pač to dopušča. Sem podal eno izmed rešitev malo prej: naj zberejo ekipo strokovnjakov in si izdelajo program kako bodo takšne izstrelke na bolj varen način spravili iz cest. Ampak očitno stojimo vsak na svojem bregu, očitno se kot npr. BMW ne sekirate preveč če policaji komu pomagajo na ono stran zato se ne mislim več prerekat z vami. Bodite lepo, moram it počet kaj bolj koristnega. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Policaji s kontrolami popravljajo tisti, kar starši v otroštvu niso otroku dali, ene osnovne vozniške kulture...

Bravo! Lepo strnjeno v enem stavku ali še krajše rečeno "Balkan"!

Kjer otroka naučijo odgovornega ravnanja in sprejemanja posledic za svoja dejanja, se take pizdarije težko zgodijo.

Kjer pa cigajnarija uči svoje otroke izmikanja in goljufanja in nespoštovanja korektnih človeških odnosov imamo pa tako štalo.

Rešitev? Mislim da edino naravna selekcija lahko to izrojenost popravi, če ne bo pač prevladala in se bomo itak med sabo pobili in zatrli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 strani nazaj sem bil aktiven v tej temi in ko po dolgem času prebiram, vidim da je vseskozi eno in isto.... Raje ne bom prilival olja na ogenj in začel o policajih, njihovem delu na splošno itd itd... Napisal bom nekaj stvari, kako bi se jaz lotil divjakov na cesti(tako motoristov in raznih drekačev z avti)...

1. Ljudjem je treba zagotoviti mesto kjer lahko divjajo. Nekje v naši prelepi deželi, po možnosti ne glih v Lendavi zgraditi avtomotodrom, v sklopu dirkališča še draging stezo ter kšno supermoto/gokart stezo... S tem bi ljudem žejnim adrenalina dali možnost. Ker predvidevam da tudi del cestnih dirkačev želi živeti in dirkati dlje kot 3 leta in raje hodijo s svojimi nogami, bi se del dirkačev preselil na stezo, kjer bi v dokaj varnem okolju noreli....

2. Provida se mi zdi bolj učinkovita kot avto/motor ki ga vidiš na 1 kilometer. Kot sem že napisal, v primeru da nekdo hujše krši prometne, se provida diskretno zapelje za njim, snema dokaze ter sporoča kolegom lokacijo. V kolikor je možno dirkača nekje počakajo, če je prehiter, imamo vseeno posnetek iz katerega lahko razberemo posamezne lastnosti opreme/motorja in bodo v prihodnosti pozorni nanj. Definitivno je izvedljivo, vendar je za kaj takega potrebno malo več usklajevanja. Ne pa stat ob cesti in jest krofe, nato paa gaaaaas da je akcija....

3. Policija postaja kot stacionarni radar. Samo pisati kazni in to je to. Zakaj nebi ustanovili društva policaj/motorist/avtomobilist. Razložili bi, kakšne so posledice divjanja, kako pomembna je vzgoja otrok v prometu itd itd. V kolikor 90% ljudi nebi sovražilo policijo zaradi bolano visokih kazni, bi ji tudi marsikdo pomagal z kakšnim nasvetom, kje kakšen norec divja ali se skriva.... nikoli ne veš kdaj lahko poškoduje koga ki ga poznaš.

Ta ideja je precej nerealna, saj bi ljudje to preveč izkoriščali. Ubistvu si želim samo bolj učinkovito delovanje na vseh področjih. Res je, da bi zato morali spremeniti veliko stvari. Pri nas ni nič nenavadno, če neka oseba več let nekaznovano prodaja mamila, če krade kot sraka in je nekaznovan zato ker je narkoman. Nič ni nenavadno če 80% politikov samo gleda kako nakrast zase, 80% podjetnikov kako nakrast zase(ni stvar policije, temveč protikorupcijske komisije, neke vrste policija za podjetja/politiko). Zatorej niti ne moremo biti začudeni nad stanjem na cesti,ki je primerno ostalim področjem.

Kot je dejal arriba, plačujemo davke in z njimi "strokovnjake",ki bi se morali spomniti kaj pametnega. Problem je samo ta, da v kolikor se zadeve uredijo, bodo ti "strokovnjaki" težje kradli, zato normalno da nimajo interesa popraviti karkoli. Za njih je najbolje tako kot je... zjebano na vseh področjih... narod pa plačuje..

Malce sem se razpisal in sem zašel precej na :topic: . V bistvu bi morali zgraditi spodoben dirkališče, ostale ki bi noreli izven pa na učinkovit način kaznovati... zavedati se moramo, da popoln red nikoli ne bo, vedno bo kdo delal neki po svoje. Da je pa čimmanj takih, pa je potrebno gradit na kulturi voznikov, bolj pravičnih kazni, ter bolj človeških policajih....

LP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc, ti mal sanjaš.

Apeliraš na razsodnost ljudi, ko pa vidiš kaj se dogaja okoli nas.

Dokler bo človek, bo poskus nadvlade, magari samo na domačem gnojišču. Dokler bo človek imel te potrebe, bo ta cilj poskušal doseči na vsak način. Najlaže gre preko bližnjic, torej goljufanja in izkoriščanja drugih. To vodi v nespoštovanje splošnih pravil, zakonov itd. S spoštovanjem položaja (beeeeee 423.gif ) postane spoštljiva in upoštevana tudi taka pot do tja.

Skratka, dokler so putke in petelinčki, bo tudi sranje na cesti. In ni druge, kot da gre vsake toliko kakšen petelinček cak, glavo preč, pa v pisker.

Hebat ga, tako to je. Je pa lepo, da si optimist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa streljali bi tudi lahko za bežečimi. Če ne je brez veze da policaji sploh imajo pištole .:headbang: Fant ti si pa res prava možganska kapaciteta. Boš moral med policaje ali pa med politike....:rolleyes:

Sploh ni za komenterat. Preber zakon (razn če si nepismen). Če ne ustavš gre lahk za tabo, pa če si Pahor al pa klošar. In niso policaji krivi če se tist, ki beži polom, ubije... itak usa povzročena škoda gre na račun tistega beži. Če si pa med njimi...vso srečo ;)

Strelja pa sam če je temu primerna situacija - če streljajo na druge itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grunfi ne pljuvat ampak kritizirat delo policije štekaš? Poglej po eni strani naši vrli policaji trobijo kako je vsaka smrtna žrtev na naših cestah odveč, po drugi strani pa sami pomagajo ugašat življenja na naših cestah zato ker jim zakon pač to dopušča. Sem podal eno izmed rešitev malo prej: naj zberejo ekipo strokovnjakov in si izdelajo program kako bodo takšne izstrelke na bolj varen način spravili iz cest. Ampak očitno stojimo vsak na svojem bregu, očitno se kot npr. BMW ne sekirate preveč če policaji komu pomagajo na ono stran zato se ne mislim več prerekat z vami. Bodite lepo, moram it počet kaj bolj koristnega. :rolleyes:

Tu si mislil verjetno na ovaduhe (vsaj tako sem razumel tvoj predlog), al kako??:whistle:

Popravljeno . Popravil GRUNF
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Arribo in njemu podobne, ki zagovarjate ignoriranje policistov imam par vprašanj. Saj ne ignoriraš možiclja v modrem, ker ti gre na živce, ampak ignoriraš rdečo luč oziroma znak ustavi. Takšni znaki so vsepovsod. Ali potemtakem zagovarjate tudi modela, ki je ignoriral znak ustavi oziroma STOJ na avtocesti in zapeljal po nasprotni strani in umoril nedolžne nasprotiprihajajoče? Zanima me tudi, da če bi se vam na motorju prižgala rdeča luč (zmanjka ti olja ali komp zazna kakšno napako) kaj bi nardil? Eno nižje in po gasu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj genijalec ne mislim dajat policajem nasvetov kako naj delajo. Ampak jim kot davkoplačevalec dajem denar da si lahko najamejo kopico raznih ekspertov ki jim lahko izdelajo metode kako "stopiti na rep" takim osebkom brez ogrožanja občanov in smrtnih žrtev. Ti je potegnilo ali ti še narišem? :rolleyes:

Najem ekspertov?

Ne vem, če veš - Policija trenutno nima niti dovolj denarja za registracije službenih vozil, uporabljajo zastarelo tehnično opremo, še za oblačila, da policistov ne zebe pozimi, se komaj najde ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Ljudjem je treba zagotoviti mesto kjer lahko divjajo. Nekje v naši prelepi deželi, po možnosti ne glih v Lendavi zgraditi avtomotodrom, v sklopu dirkališča še draging stezo ter kšno supermoto/gokart stezo... S tem bi ljudem žejnim adrenalina dali možnost. Ker predvidevam da tudi del cestnih dirkačev želi živeti in dirkati dlje kot 3 leta in raje hodijo s svojimi nogami, bi se del dirkačev preselil na stezo, kjer bi v dokaj varnem okolju noreli....

Ste ti in tvoji sorodniki, prijatelji, že nakazali kaj denarja na www.petrolija.si ? (mimogrede- jaz ne bi, ker mislim, da gre za nategancijo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najem ekspertov?

Ne vem, če veš - Policija trenutno nima niti dovolj denarja za registracije službenih vozil, uporabljajo zastarelo tehnično opremo, še za oblačila, da policistov ne zebe pozimi, se komaj najde ...

a si včerej slaka poslušov? no, sm hotu rečt kresalovo.... :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, te zadeve se vejo že nekaj časa ...

ja, no, pol bomo pa kakšno donacijo za opremo usekal.... če bomo pol imel kej odpustkov.... a, ja... donator nima kej zahtevat za protiuslugo.... eh, pol pa nč.... zanimivo, ves denar, ki ga dobijo od države namenijo samo za plače pa še za te pravijo, da so premajhne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najem ekspertov?

Ne vem, če veš - Policija trenutno nima niti dovolj denarja za registracije službenih vozil, uporabljajo zastarelo tehnično opremo, še za oblačila, da policistov ne zebe pozimi, se komaj najde ...

Res ni čudno da nima. Idi pogledat v Avstrijo. Tam mislim da je v Gralli (stara cesta od Lipnice proti Gradcu) ob cesti policijska postaja in pred postajo stoji ponavadi en stari policijski passat ali pa je parkirišče prazno. Pol pa idi pogledat pred policijsko postajo naših hoštaplerov pa poglej kaj boš od službenih vozil videl parkirano. Sigurno vsaj eno 5 avtov. Pol se pa menda res ni čudit da nimajo za registracijo. Ko bi vsaj pol toliko kot imajo opreme imeli še v glavi bi bilo dosti dosti bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Ko bi vsaj pol toliko kot imajo opreme imeli še v glavi bi bilo dosti dosti bolje.

A si bil ti včasih policaj, da veš koliko ima vsak posamezni policaj v glavi? :closedeyes:

Al to, kar tako iz navade, spet kar neke bučke pišeš in posplošuješ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si bil ti včasih policaj, da veš koliko ima vsak posamezni policaj v glavi? :closedeyes:

Al to, kar tako iz navade, spet kar neke bučke pišeš in posplošuješ?

Čuj mala jaz sem policaje vsaj že srečal in kontaktiral z njimi tako da sem lahko dobil vtis koliko imajo v glavi medtem ko si pa ti kar na pamet določila da imam jaz probleme z policijo. Kdo zdaj piše bučke? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ni čudno da nima. Idi pogledat v Avstrijo. Tam mislim da je v Gralli (stara cesta od Lipnice proti Gradcu) ob cesti policijska postaja in pred postajo stoji ponavadi en stari policijski passat ali pa je parkirišče prazno. Pol pa idi pogledat pred policijsko postajo naših hoštaplerov pa poglej kaj boš od službenih vozil videl parkirano. Sigurno vsaj eno 5 avtov. Pol se pa menda res ni čudit da nimajo za registracijo. Ko bi vsaj pol toliko kot imajo opreme imeli še v glavi bi bilo dosti dosti bolje.

Trojka golf, morebiti kaka škodička, al pa zdrkan megan, še kak clio, pa kak star Jumper......zdaj se pa hitro vtekni v kakega tuarega, ki ga (toliko, da boš vedel in ne boš nekaj flancaril tja v tri dni) nima vsaka policijska postaja. Glede meril o tem koliko ima kdo na podstrešju, pa s svojimi izjavami poveš ogromno....:notworthy: Kaj potem z ovaduhi ne gre reševat prometne problematike, al kako? Da ne bom čisto off....:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trojka golf, morebiti kaka škodička, al pa zdrkan megan, še kak clio, pa kak star Jumper......zdaj se pa hitro vtekni v kakega tuarega, ki ga (toliko, da boš vedel in ne boš nekaj flancaril tja v tri dni) nima vsaka policijska postaja. Glede meril o tem koliko ima kdo na podstrešju, pa s svojimi izjavami poveš ogromno....:notworthy: Kaj potem z ovaduhi ne gre reševat prometne problematike, al kako? Da ne bom čisto off....:whistle:

Grunfi, Grunfi......že spet ti ni potegnilo. Da ti narišem: hočem povedat da v Avstriji policijska postaja lahko shaja z enim starim passatom pri nas pa jih potrebujejo oh in ah, kaj pa vem....saj si sam naštel.

Glede ovaduhov pa še sam uporabi malo domišljijo.......... razen če si mogoče policaj, pol pa ti itak ni pomoči...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grunfi, Grunfi......že spet ti ni potegnilo. Da ti narišem: hočem povedat da v Avstriji policijska postaja lahko shaja z enim starim passatom pri nas pa jih potrebujejo oh in ah, kaj pa vem....saj si sam naštel.

Glede ovaduhov pa še sam uporabi malo domišljijo.......... razen če si mogoče policaj, pol pa ti itak ni pomoči...:rolleyes:

Ne rabiš risat...ti nam samo zaupaj, kako bi rešil problem...Torej brez ovaduhov?? Gralla je pa kaj? Selo od sela? Koliko ima prebivalcev? Mogoče tak kot Šentilj, al manj?:naughty: Kaj primerjaš in s čim? Mešaš jabolke in hruške mucek.... Pa predlagam ti, da prebereš temo od začetka, mogoče boš videl, da se ponavljaš tako kot že nekaj tvojih predhodnikov....

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ni čudno da nima. Idi pogledat v Avstrijo. Tam mislim da je v Gralli (stara cesta od Lipnice proti Gradcu) ob cesti policijska postaja in pred postajo stoji ponavadi en stari policijski passat ali pa je parkirišče prazno. Pol pa idi pogledat pred policijsko postajo naših hoštaplerov pa poglej kaj boš od službenih vozil videl parkirano. Sigurno vsaj eno 5 avtov. Pol se pa menda res ni čudit da nimajo za registracijo. Ko bi vsaj pol toliko kot imajo opreme imeli še v glavi bi bilo dosti dosti bolje.

Tule je izpred 2 let en pregled starosti vozil v Policiji: http://policija.jezakon.com/vozila.html .

Je tudi odvisno, katero policijsko postajo gledaš. Mogoče so avstrijci iz Gralle tisti dan bili na terenu, da so lovili bumbarje, kot si ti. ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!