Skoči na vsebino

Beg pred policisti


Cartman

Priporočene objave

Grunfi, Grunfi......že spet ti ni potegnilo. Da ti narišem: hočem povedat da v Avstriji policijska postaja lahko shaja z enim starim passatom pri nas pa jih potrebujejo oh in ah, kaj pa vem....saj si sam naštel.

Ja zupa-trupa, vidim, da vse veš, koliko avtov majo kje policaji registriranih ... mogoče je tista postaja pred grallo primerljiva s postajo spodnji duplek ... ali pa cerkvenjak ... ali pa je tisto "Arriba polis!" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš risat...ti nam samo zaupaj, kako bi rešil problem...Torej brez ovaduhov?? Gralla je pa kaj? Selo od sela? Koliko ima prebivalcev? Mogoče tak kot Šentilj, al manj?:naughty: Kaj primerjaš in s čim? Mešaš jabolke in hruške mucek.... Pa predlagam ti, da prebereš temo od začetka, mogoče boš videl, da se ponavljaš tako kot že nekaj tvojih predhodnikov....

Grunfi daj idi še malo svojo babo gnjavit. Me že malo utrujaš, pravi mali zakajček si....:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zupa-trupa, vidim, da vse veš, koliko avtov majo kje policaji registriranih ... mogoče je tista postaja pred grallo primerljiva s postajo spodnji duplek ... ali pa cerkvenjak ... ali pa je tisto "Arriba polis!" :lol1:

Pa idi pogledat v Spodnji duplek koliko avtov stoji pred postajo, ali pa še bolje, kar v vesoljnem Lenartu poglej kaj vse premorejo policaji pa je isto selo od sela....:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj mala jaz sem policaje vsaj že srečal in kontaktiral z njimi tako da sem lahko dobil vtis koliko imajo v glavi...

trance_27_notworthy.gif Nisem si mislil, da obstaja nekdo, ki je osebno spoznal vse policiste v tej državi.

Nekoč sem poznal enega Arribo, ti povem zagamani bedak je bil, pa še pokvarjen in pizda po duši..človeški poden. Ja, človek dobi nek vtis o teh Arribah, bogve, če so vsi takšni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa idi pogledat v Spodnji duplek koliko avtov stoji pred postajo, ali pa še bolje, kar v vesoljnem Lenartu poglej kaj vse premorejo policaji pa je isto selo od sela....:rolleyes:

Ko sem bil nazadnje v Lenartu sem videl policijskega lambordžinija ... pa helikopter, posebej za arribe lovit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa idi pogledat v Spodnji duplek koliko avtov stoji pred postajo, ali pa še bolje, kar v vesoljnem Lenartu poglej kaj vse premorejo policaji pa je isto selo od sela....:rolleyes:

Ehm...v Dupleku ni postaje....:naughty: samo toneš...:boobies:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem bil nazadnje v Lenartu sem videl policijskega lambordžinija ... pa helikopter, posebej za arribe lovit ...

Kje je helikopter stacioniran? Na hipodromi, al pri Agati?:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še tretjič in zadnjič........

Ne odobravam pobegov policiji in sem na vsak način proti temu. Prav tako pa ne podpiram tega da pri preganjanju policija nehote koga ubije. Mislim da bi morala uporabiti drugačne metode da bi odstranila divjake iz cest. Pa me ne zopet vpraševat kakšne. Vem samo da sigurno ne sedanje s plavo lučjo in sireno v stilu ameriških kriminalk.

In s tem sem zaključil z to temo. Res se nisem vajen toliko prerekat. Malo me že utruja. Je pa prav da se o tem pogovarjamo. Mogoče pa bo naša debata vplivala na koga in prihranila kakšno mlado življenje. Pa nasvidenje do naslednje teme (oziroma vidimo se v naslednji vojni....:rolleyes: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je helikopter stacioniran? Na hipodromi, al pri Agati?:unsure:

V gasilskem domu, iz strehe vun poleti. Gasilski dom je tam dokaj nov, zato placa ne manjka. Redki vedo, da ima v kleti gasilskega doma svojo jamo tudi Batman ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še tretjič in zadnjič........

Ne odobravam pobegov policiji in sem na vsak način proti temu. Prav tako pa ne podpiram tega da pri preganjanju policija nehote koga ubije. Mislim da bi morala uporabiti drugačne metode da bi odstranila divjake iz cest. Pa me ne zopet vpraševat kakšne. Vem samo da sigurno ne sedanje s plavo lučjo in sireno v stilu ameriških kriminalk.

In s tem sem zaključil z to temo. Res se nisem vajen toliko prerekat. Malo me že utruja. Je pa prav da se o tem pogovarjamo. Mogoče pa bo naša debata vplivala na koga in prihranila kakšno mlado življenje. Pa nasvidenje do naslednje teme (oziroma vidimo se v naslednji vojni....:rolleyes: ).

Hm , policija nekoga ubije ali se sam, ker divja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V gasilskem domu, iz strehe vun poleti. Gasilski dom je tam dokaj nov, zato placa ne manjka. Redki vedo, da ima v kleti gasilskega doma svojo jamo tudi Batman ... :)

Sn slišo, da Chuck Norris tudi-btw, ki te je toti naš štajerski Chuck??....prenašaizkušnjetexasrangerjevnalenarškepolicajepress :boobies:

Hm , policija nekoga ubije ali se sam, ker divja?

Nena pogrevaj...:naughty: :rolleyes:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_27_notworthy.gif Nisem si mislil, da obstaja nekdo, ki je osebno spoznal vse policiste v tej državi.

Nekoč sem poznal enega Arribo, ti povem zagamani bedak je bil, pa še pokvarjen in pizda po duši..človeški poden. Ja, človek dobi nek vtis o teh Arribah, bogve, če so vsi takšni...

Ja madonca kako je svet majhen. Sem nekoč poznal enga Fritza........ Da ti vidiš kakšno govedo je bilo to...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sj Arriba... si pokazu da maš možgane na ravni 5 letnega otroka al pa še raj na ravni 90 letnika. Škoda da ne razumeš da policaj gre lovit osebo zato da prepreči nadalno divjanje. Če se divjak ubije tuk bolš sam da je en kreten na svet mn. In domnevam po tvojem pisanju da si ti en taglavnih. Poznaš policaje? Ja supr pol tut veš da more to počet in ne počne iz lasnega užitka ker tut on reskera da še sam reskera. Očitno smo usi ostali bedaki, kateri vozimo po predpisih in razmeram na cesti primerno. Če pa nimaš babe na kateri bi svojo odvečno energijo in pouna jajca samga sebe spraznu je pa to tvoj problem!! In nehi utrujat z debilnim mnenjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sj Arriba... si pokazu da maš možgane na ravni 5 letnega otroka al pa še raj na ravni 90 letnika. Škoda da ne razumeš da policaj gre lovit osebo zato da prepreči nadalno divjanje. Če se divjak ubije tuk bolš sam da je en kreten na svet mn. In domnevam po tvojem pisanju da si ti en taglavnih. Poznaš policaje? Ja supr pol tut veš da more to počet in ne počne iz lasnega užitka ker tut on reskera da še sam reskera. Očitno smo usi ostali bedaki, kateri vozimo po predpisih in razmeram na cesti primerno. Če pa nimaš babe na kateri bi svojo odvečno energijo in pouna jajca samga sebe spraznu je pa to tvoj problem!! In nehi utrujat z debilnim mnenjem.

Čuj mali pa ravno ti se počutiš poklicanega da bi mi solil pamet? Daj si no nehaj vrtat po nosu pa raje malo prošetaj...... In me končno nehaj gnjavit, res se mi ne da več špetirat s takšnimi zahojrenci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se pol sploh oglašaš? Aja točno zato k nimaš blage veze. Veš lahko je gobc otresat tle prek foruma. Pa sanjat neki. Pomoje si tuk len da tut pogledat se ti tut konkretno razmislt ne da, zakaj te lahk policaj lovit začne.

Popravljeno . Popravil sennheiser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Arriba in Nejcn, žal jim ne potegne in jim ne bo. Z vsako našo izjavo bo napisano - "opravičuješ divjanje". Pa četudi človeku pojasniš kdaj nastane divjanje na cesti, kdaj se poveča divjanje in vse možne posledice bo gonil eno te isto.

Dragi moji Fritz, Kramp, Alla in ostali: do sedaj ni prav nihče od vas podal niti enega načina možnega reševanje teh problemov. Za vas je najbolje, da se policija takoj zapodi za vsakim: ki jim je sumljiv

vsakim: ki stori prekršek

vsakim: ki pobegne, ker noče ustavit. Toliko o reševanju problema.

Nadalje, obstaja tudi možnost neupravičenih pregonov (kajti tudi policija je zmotljiva, med njimi so pokvarjenci, (včasih le ti dobijo tudi zasluženo kazen in letijo ven iz policije)), ki so plod razgretih strasti človeka v modrem, ali pa osebnega maščevanja...

In na koncu, sama državica je brez denarja, tako da pošilja razno razne službe (tržna, sanitarna, druge inšpekcije), pa tudi policijo samo še kasirati. Le ti se pa postavijo na neumna mesta, kjer je moč kaj iztržiti in kjer so znaki in omejitve skregani z vso logiko in izvajajo svojo nabirko. Potem se pa človek vpraša: pa kdo sem jaz, da bom hranil tole državico (ki jo sicer imam zelo rad), ti prasci zgoraj pa jo samo ožemajo in lupijo na 101 način.

Ja takrat se pa vprašam, ali ne bi bilo bolje pobegniti. Zakaj je takrat moj odgovor NE sem pojasnil v prejšnjih postih, ampak vseeno se mi zdi žalostno, ker imate nekateri tako veeeeliko zaupanje v sistem in ljudi ki nas vodijo, oziroma predstavljajo. Ja saj živeti v pravljici je res še najboljše. Pa kaj vam res ni jasno, da pravila veljajo za vse, da kršimo jih vsi, da nekateri plačamo za svoje napake, da pa največji grešniki vedno lepo udejo skozi sito? A vam to še ni jasno? Najbrž ne, kajti mulca ki jepobegnil je treba loviti po cesti do nezavesti, pa neglede na posledice. Zakaj bi zapravljali denar za cestno zaporo, al pa bognedaj za preventivo, ne to pa ne.

No zdaj pa kar nabijajte minuse, ker drugače itak ne gre. Pa vsak moj stavek 100obrnite in napišite zakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj mali pa ravno ti se počutiš poklicanega da bi mi solil pamet? Daj si no nehaj vrtat po nosu pa raje malo prošetaj...... In me končno nehaj gnjavit, res se mi ne da več špetirat s takšnimi zahojrenci...

Že par postov nazaj si napisal, da se ti več neda prerekat in da zapuščaš temo... Očitno ti je kreganje in prerekanje v užitek...

Ne razumem pa vas... ste proti policijskim pregonom, hkrati pa zagovarjate da se policaju ne ustaviš??? Ker če bi se namreč ustavil na policistov znak pregonov nebi bilo...

Lahko je bit pameten in kritizirat, konkretnega predloga pa razen nejca noben ni podau...

Kratkoročno bi dosti divjanja rešili z dirkališčem, dolgoročno pa s primerno vzgojo voznikov (tu pa nastopijo ne sam0o državni organi ampak predvsem starši...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc, ti mal sanjaš.

Apeliraš na razsodnost ljudi, ko pa vidiš kaj se dogaja okoli nas.

Dokler bo človek, bo poskus nadvlade, magari samo na domačem gnojišču. Dokler bo človek imel te potrebe, bo ta cilj poskušal doseči na vsak način. Najlaže gre preko bližnjic, torej goljufanja in izkoriščanja drugih. To vodi v nespoštovanje splošnih pravil, zakonov itd. S spoštovanjem položaja (beeeeee 423.gif ) postane spoštljiva in upoštevana tudi taka pot do tja.

Skratka, dokler so putke in petelinčki, bo tudi sranje na cesti. In ni druge, kot da gre vsake toliko kakšen petelinček cak, glavo preč, pa v pisker.

Hebat ga, tako to je. Je pa lepo, da si optimist.

Imaš prav, sanjam o dnevu ko ne bomo več beee ovce in vzeli stvari v svoje roke.... sanjam o boljših razmerah... sanjam o marsičemu, tako kot vsi mi.... Poskusi nadvlade in sama nadvlada me sploh ne moti, dokler ne gre preko bližnjic, torej goljufanja in izkoriščanja drugih....

Ste ti in tvoji sorodniki, prijatelji, že nakazali kaj denarja na www.petrolija.si ? (mimogrede- jaz ne bi, ker mislim, da gre za nategancijo)

No comment... tebi se ne zdi pametno, pa vendar sprašuješ če smo kaj nakazali? Projekt je zastavljen tako na široko, da je praktično jama brez dna kar se tiče denarja. Ne potrebujemo 4 zvezdice hotela,toplice, manikuro, pedikuro golf igrišče in nevem kaj še. Potrebujemo 4 kilometre dobrega asvalta, draging ter supermoto/gokart stezo. Če je zraven trgovina z moto opremo, mehankar, avto/moto tuning shop potem pa je počasi dosti....

Sennheiser: Prvo se nauči sestaviti stavek skupej, potem pa prosim komentirej, pišeš bedarije in drekobeziš. Preberi celotno temo, da boš razumel o čem se gre.... Nobeden tukaj ne govori, da policaji ne smejo lovit nekoga. Lahko in prav je tako. Razpravljamo o tem, ali mogoče obstaja boljši način pregona z manj nevarnosti za soudeležence/policaja ter navsezadnje človeka ki beži(zasluži si kazen, vendar smrtno/voziček?).... Povedali smo praktično vse in temo izčrpali.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji Fritz, Kramp, Alla in ostali: do sedaj ni prav nihče od vas podal niti enega načina možnega reševanje teh problemov. Za vas je najbolje, da se policija takoj zapodi za vsakim: ki jim je sumljiv

Si podal ti kak način?

Jaz lahko predlagam nekaj, ampak dvomim, da boste veseli, ko bi še kak procent dodatnih davkov morali plačati ... ampak, vsaj red bi bil na cestah ... povsod ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Arriba in Nejcn, žal jim ne potegne in jim ne bo. Z vsako našo izjavo bo napisano - "opravičuješ divjanje". Pa četudi človeku pojasniš kdaj nastane divjanje na cesti, kdaj se poveča divjanje in vse možne posledice bo gonil eno te isto.

Dragi moji Fritz, Kramp, Alla in ostali: do sedaj ni prav nihče od vas podal niti enega načina možnega reševanje teh problemov. Za vas je najbolje, da se policija takoj zapodi za vsakim: ki jim je sumljiv

vsakim: ki stori prekršek

vsakim: ki pobegne, ker noče ustavit. Toliko o reševanju problema.

Nadalje, obstaja tudi možnost neupravičenih pregonov (kajti tudi policija je zmotljiva, med njimi so pokvarjenci, (včasih le ti dobijo tudi zasluženo kazen in letijo ven iz policije)), ki so plod razgretih strasti človeka v modrem, ali pa osebnega maščevanja...

In na koncu, sama državica je brez denarja, tako da pošilja razno razne službe (tržna, sanitarna, druge inšpekcije), pa tudi policijo samo še kasirati. Le ti se pa postavijo na neumna mesta, kjer je moč kaj iztržiti in kjer so znaki in omejitve skregani z vso logiko in izvajajo svojo nabirko. Potem se pa človek vpraša: pa kdo sem jaz, da bom hranil tole državico (ki jo sicer imam zelo rad), ti prasci zgoraj pa jo samo ožemajo in lupijo na 101 način.

Ja takrat se pa vprašam, ali ne bi bilo bolje pobegniti. Zakaj je takrat moj odgovor NE sem pojasnil v prejšnjih postih, ampak vseeno se mi zdi žalostno, ker imate nekateri tako veeeeliko zaupanje v sistem in ljudi ki nas vodijo, oziroma predstavljajo. Ja saj živeti v pravljici je res še najboljše. Pa kaj vam res ni jasno, da pravila veljajo za vse, da kršimo jih vsi, da nekateri plačamo za svoje napake, da pa največji grešniki vedno lepo udejo skozi sito? A vam to še ni jasno? Najbrž ne, kajti mulca ki jepobegnil je treba loviti po cesti do nezavesti, pa neglede na posledice. Zakaj bi zapravljali denar za cestno zaporo, al pa bognedaj za preventivo, ne to pa ne.

No zdaj pa kar nabijajte minuse, ker drugače itak ne gre. Pa vsak moj stavek 100obrnite in napišite zakaj.

DAMI33, Sam nebi mogel povedati bolje.... samo podpišem se lahko pod tale post(in še marsikaterega drugega). Jebiga takle mamo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Dragi moji Fritz, Kramp, Alla in ostali: do sedaj ni prav nihče od vas podal niti enega načina možnega reševanje teh problemov...

Predloge za boljše načine običajno dajejo nasprotniki obstoječega načina, ne pa tisti, ki jih slednji pravzaprav niti ne moti. Vsaj pri nas v rovtah je tako. Lahko pa da tule na motosvetu vladajo drugi običaji, ipaq je to en civiliziran planet.

Beži pa pri nas le malokdo. Zadnjič enkrat je sicer bežal en paglavec, ki je mislil, da bo velik frajer, če nakraca eno packarijo na steno župnišča, pa ga je zalotil mežnar in mu je hotel naviti ušesa. Mulcu je od strahu ušlo v hlače, ampaq niti njegovi mami ni prišlo na misel, da bi pol bentila čez mežnarja. Smo pač rovtarji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predloge za boljše načine običajno dajejo nasprotniki obstoječega načina, ne pa tisti, ki jih slednji pravzaprav niti ne moti. Vsaj pri nas v rovtah je tako. Lahko pa da tule na motosvetu vladajo drugi običaji, ipaq je to en civiliziran planet.

Beži pa pri nas le malokdo. Zadnjič enkrat je sicer bežal en paglavec, ki je mislil, da bo velik frajer, če nakraca eno packarijo na steno župnišča, pa ga je zalotil mežnar in mu je hotel naviti ušesa. Mulcu je od strahu ušlo v hlače, ampaq niti njegovi mami ni prišlo na misel, da bi pol bentila čez mežnarja. Smo pač rovtarji.

Seveda ni bemtila čez mežnarja, k jo pa natepava zvečer. Nimaš kaj vse ostane v familiji.:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si podal ti kak način?

Jaz lahko predlagam nekaj, ampak dvomim, da boste veseli, ko bi še kak procent dodatnih davkov morali plačati ... ampak, vsaj red bi bil na cestah ... povsod ...

Dej napiši ali mi pa pošlji na zs. Čisto tko iz firbca me zanima. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!